Tallinas iela 30, Rīga
cb@cb.lv
APVIENOTIE ARĀBU EMIRĀTI

Pirms ceļojuma

No 2022.gada 7.novembra AAE atcelti ar Covid-19 saslimšanu saistītie ieceļošanas ierobežojumi un personām, ieceļojot valstī, nav jāuzrāda Covid-19 vakcinācijas, pārslimošanas vai testēšanas sertifikāts, kā arī nav jāievēro pašizolācija pēc ieceļošanas.


Atgriežoties Latvijā

No 01.04.2022. ieceļojot Latvijā, vairs nav jāuzrāda Covid-19 sertifikāti un testi.

Uzmanību!

Šajā lapā apkopotā informācija nav oficiāls avots. Noteikumi jebkurā brīdī var mainīties.

Tūrisma aģentūras neuzņemas atbildību par robežu un migrācijas dienestu pieņemtajiem lēmumiem kā arī gadījumā, ja tiek atteikts lidojums paaugstinātas temperatūras vai pozitīva Covid testa gadījumā.

Covid-19 testa veikšana pirms ceļojuma un apdrošināšana
Uzmanību! Ja Covid-19 testa atbilde ir latviešu valodā vai neatbilst prasībām, iekāpšana lidmašīnā tiek atteikta jau Rīgas lidostā.

Iesakām pieteikties testam, tiklīdz ir rezervēts ceļojums, lai varētu to izdarīt laikā, bet ne ātrāk kā 24 vai 72 stundas pirms plānotās ierašanās galamērķī (t.i., ja līdz ceļojumam ir atlikušas vairāk nekā 24 vai 72 stundas un ir veikts tests, tas nebūs derīgs). 

Iegādājoties ceļojumu, iesakām pievienot Balta ceļojumu apdrošināšanu Sudraba polisi:
  • medicīniskie izdevumi, bagāžas apdrošināšana u.c;
  • ceļojuma atcelšana pozitīva Covid-19 testa gadījumā pirms ceļojuma, līdz 700 EUR par personu; (polisei jābūt noformētai agrāk kā 6 dienas pirms ceļojuma!); 
  • ārstēšanas, karantīnas, transporta izdevumi, lai atgrieztos mājās, saslimstot ar Covid-19 ārzemēs.

Lidostā var mērīt pasažieru ķermeņa temperatūru. Pasažieriem ar temperatūru virs 37,8⁰C ir aizliegts kāpt lidmašīnā un aviobiļete tiek pazaudēta. Zelta polise ir 2x dārgāka un tā kompensē izdevumus arī, ja paaugstinātas temperatūras vai citu simptomu dēļ Jūs neielaiž transportlīdzeklī turpceļā vai dodoties mājup;