cb@cb.lv | ул. Таллинас 30
ул. Калнциема 116, Рига

Испания. Коста-Брава / Коста-дель-Маресме ГАРАНТИРОВАННО

trip-pic
Meklēju izdevīgākos piedāvājumus.
Lūdzu uzgaidiet līdz 30 sekundēm!
⁃⁃⁃⁃⁃⁃⁃⁃⁃ ⁃⁃⁃ ⁃⁃⁃ ⁃⁃⁃⁃⁃⁃
⁃⁃⁃ ⁃⁃⁃⁃⁃⁃
⁃⁃⁃ ⁃⁃⁃⁃⁃⁃
⁃⁃⁃⁃⁃⁃ ⁃⁃⁃ ⁃⁃⁃ ⁃⁃⁃⁃⁃⁃ ⁃⁃⁃⁃⁃⁃ ⁃⁃⁃
⁃⁃⁃  Rezervēt

Программа путешествия

1. diena

Tikšanās Rīgas lidostā
Lidojums Rīga - Barselona (~11:00-13:40)
Ierašanās Barselonā. Došanās uz viesnīcu Costa Brava / Costa del Meresme piekrastē. Iekārtošanās, atpūta.
Pēc vēlēšanās, piedāvājam vakariņas viesnīcā (papildu maksa).
Nakts viesnīcā.

2. diena

Brokastis. Brīvdiena pie jūras
Pēc vēlēšanās piedāvājam “Autortūre pa Kosta Bravas krastmalu” (piemaksa 45 €).
Šo krastu rotā smaragdzaļais līču ūdens, košu zaļumu ielokā. Ekskursijas laikā mēs apmeklēsim Tosas de Mar pilsētu, kuru šeit uzskata par Kosta Bravas pērli. Pilsēta kopš seniem laikiem ir dzejnieku un mākslinieku iedvesmas avots. Mēs dosimies pastaigā pa tās senajām ieliņām un baudīsim elpu aizraujošu ainavu, kas pavērsies mums no 11.gs cietokšņa mūru augstuma.

Ekskursijas turpinājumā mēs apmeklēsim vienu no San Francisko pilsētas respektablākajiem rajoniem –Blanes, kas nosaukts par godu, nelielai, elegantai baznīca, kura arī atrodas šajā rajonā. No baznīcas skatu laukuma Jūs varēsiet izbaudīt satriecošo jūras ainavu.
Jūs varēsiet doties pastaigā gar jūras piekrasti pa “Kami de Ronda” ceļu. Netālu atrodas vislielākais un populārākais Kosta Brava piekrastes botāniskais dārzs Marimurta, kuru pēc vēlēšanās var apmeklēt (ieejas biļete tiek apmaksāta papildus ).
Atgriešanās viesnīcā.
Pēc vēlēšanās piedāvājam vakariņas viesnīcā (par piemaksu).
Nakts viesnīcā.

3. diena

Brokastis. Brīvdiena pie jūras
Pēc vēlēšanās piedāvājam vakariņas viesnīcā (par piemaksu).
Nakts viesnīcā.

4. diena

Brokastis. Atpūta pie jūras.

Dienas otrajā pusē ekskursija Barselonā.
Barselona – Katalonijas galvaspilsēta, lieliska Eiropas pilsēta, kas atrodas Spānijas Vidusjūras piekrastes ziemeļaustrumu daļā, tā ir slavena ne tik ar savu viduslaiku centru, cik ar neparastām modern stila celtnēm – Antonio Gaudi un citu arhitektu mākslas darbiem. Autobusu un pastaigu ekskursijas laikā mēs iepazīsim skaistu Barselonas katedrāli – Sagrada Familia, kas ir galvenais arhitekta Antonio Gaudi mākslas darbs. Mēs turpināsim iepazīties ar Gaudi darbiem, viņa šedevru vidū var atzīmēt Casa Mila ēku, kuru vietējie iedzīvotāji sauc par La Pedrera („Akmeņlauztuve”).

Mēs dosimies braucienā pa Barselonas aristokrātiskāko ielu Paseo de Gracia, kur aplūkosim slaveno kvartālu “ķildas ābols”. Šeit atrodas izcilu arhitektu-modernistu mājas, piemēram, kā Kasa Mila (Pedrera), Kasa Batljo, Kasa Leo Morera un daudzas citas. Turpinot mūsu ceļojumu pa Barselonu, dosimies uz Paseo de Lluís Companys aleju, kas ved uz Citadeles parka izstāžu laukumiem. Šeit galvenā apskates vieta ir Triumfa arka. Tālāk mūsu maršruts aizvedīs mūs pie Kristofora Kolumba pieminekļa un Spānijas laukuma.

Brīvā laikā iesakām doties pastaigā pa La Rambla bulvāri – galveno gājēju ielu Barselonā.
Atgriešanās viesnīcā.
Pēc vēlēšanās, piedāvājam vakariņas viesnīcā (papildu maksa).
Nakts viesnīcā

5. diena

Brokastis. Atpūta pie jūras.

Dienas otrajā pusē ekskursijas brauciens uz Monseratu .
Monserata – virkne klinšu, kas veido neatkārtojamu skatu un apbur ar savām ainavām. Kalnu grēda tika izveidota vairākus miljonus gadus atpakaļ un pārvērtusies par fantastiskām dabas izveidotajām figūrām. Pateicoties vietējo iedzīvotāju izdomai, neparastas virsotnes ieguva savu nosaukumu atkarībā no tā, kam tās līdzinās – „Ziloņa snuķis”, „Mūmija”, „Galvaskauss”, „Sargs”... Šajās vietās dzima virkne leģendu. Viena no tām vēsta, ka savādas klinšu formas ir eņģeļu radījums, kuri nolaidās no debesīm, lai pārveidotu kalnu grēdas ainavu, sazāģējot kalnu virsotnes ar zelta vīlītēm. Monserata tulkojumā nozīmē „sazāģēts kalns”. Bet kalna unikalitāte slēpjas ne tikai reljefa skaistumā, bet drīzāk ar to, ka uz tā atrodas Monserata klosteris (Monasterio de Montserrat). Tas ir strādājošs klosteris ar gandrīz tūkstošgadu seno vēsturi. Un līdz pat šim brīdim tas atspoguļo Katalonijas garīgo simbolu- tur dzīvo mūki, ieturot ikdienas dievkalpojumus, te tiek glabāta senatnīga Melnās Monserata Jaunavas statuja.
Ekskursijas laikā uzzināsiet klostera vēsturi, dzirdēsiet dažādas interesantas leģendas par to, kā radās klosteris un par brīnumiem, kas ir saistīti ar statuju.
Brīvajā laikā varēsiet apmeklēt baziliku , paklanīties galvenajam klostera apskates objektam – Melnai Jaunavai. Apkārt klosterim atrodas daudz gleznainu pastaigas taku, kur var redzēt senās kapelas, interesantas reliģiskā rakstura skulptūras un brīnumainas kalnu ainavas. Gājēju pastaigas klostera apkārtnē ir vislabākā iespēja sajust šo vietu skaistumu un ieraudzīt īstu Monseratu ar tās ainavām.
Atgriešanās viesnīcā.
Pēc vēlēšanās, piedāvājam vakariņas viesnīcā (papildu maksa).
Nakts viesnīcā.

6. diena

Brokastis. Atpūta pie jūras.

Pēc vēlēšanās piedāvājam ekskursijas braucienu uz Perpinjanu un Koliūru (piemaksa 59 €).

Šīs aizraujošās ekskursijas ietvaros jūs sagaida Francijas departamenta galvaspilsētas Odas Austrumu Pireneji — Perpinjanas pilsētas un Francijas purpura piekrastē esošās Koljuras mazpilsētas apmeklējums.

Mūsu ceļojuma sākumā ielūkosimies Perpinjanas pilsētas vēsturē, kur ekskursijas ietvaros pa tās vēsturisko centru redzēsiet viduslaiku Kastelletas cietoksni-vārtus, ielūkosieties 14. gs Jūras biržas ēkā, kā arī apmeklēsiet katedrāli. Brīvajā laikā jums būs iespēja pastaigāties pa pilsētas mājīgajām ieliņām, apmeklēt tās daudzos veikalus vai nobaudīt kafijas tasi kādā no omulīgajām franču kafejnīcām.

Ekskursijas turpinājumā mēs apmeklēsim Francijas Purpura piekrastes pērli - pilsētiņu Koļjūru. Kopš seniem laikiem pilsētā tradicionāli ēku sienas krāso jebkurā krāsā, izņemot balto. Šeit jūs redzēsiet visu krāsas paleti – no piesātināti rozā un olīvu krāsas līdz visiem debesu ziliem un zaļajiem toņiem. Vietējie iedzīvotāji ir pārliecināti, ka pateicoties krāsu bagātībai, tieši šeit ģeniālais mākslinieks Anrī Matiss iedvesmojās uz jauna un neatkārtojama glezniecības stila radīšanu - “fovismu”. Pilsētā ir arī populāri arhitektūras objekti –majestātiskā Karaļa pils, kuras būvniecība tika iesākta vēl tamplieru bruņinieku laikā, Jaunavas Marijas baznīca.

Atgriešanās viesnīcā. Pēc vēlēšanās viesnīcā piedāvājam vakariņas (piemaksa).
Nakts viesnīcā.

7. diena

Brokastis. Atpūta pie jūras. Dienas otrajā pusē ekskursija uz Žironu un Figerasu.
Žirona (spāniski - Girona) - sena spāņu pilsēta Katalonijā, kuru ne velti dēvē par pasakainu pilsētu: trīsgalvainais briesmonis Žerio, Svētais Narciss, kurš izglāba pilsētu ar mušu palīdzību, mistiskās ebreju parādu kalpības raksta radītājs rabīns Bonastruks Sa Porta, pārakmeņojusies ragana, kura joprojām biedē vietējos bērnus, spārnotais pūķis, kas peld zem Žironas tiltiem pilnmēnesī - tie ir tikai daži no tēliem, par kuriem Tu uzzināsi ekskursijas laikā, pastaigājoties pa klusajām vecpilsētas ieliņām.
Katalonijas pilsēta Figerasa (spāniski Figueres) ir slavenā mākslinieka Salvadora Dalī dzimtene. Šeit Tevi sagaida Dalī teātra-muzeja apmeklējums, kuru projektējis pats mākslinieks (ieeja muzejā par papildu samaksu).
Pēc vēlēšanās, piedāvājam vakariņas viesnīcā (papildu maksa).
Nakts viesnīcā.

8. diena

Brokastis. Numuriņu atbrīvošana.
Došanās uz lidostu. Lidojums Barselona - Rīga (~14:25-19:00)
Ierašanās Rīgā.В СТОИМОСТЬ ТУРА ВКЛЮЧЕНО
 • Сопровождение на протяжении всей поездки
 • Проживание - 7 ночей в отеле 3* с завтраками (двухместное размещение)
 • Ручной багаж – ручная кладь не более 8 кг
 • Авиаперелет Рига - Барселона - Рига
 • Багаж до 23 кг
 • Пассажирские налоги
 • Экскурсия в Жирону и Фигерас
 • Экскурсия по Барселоне
 • Экскурсионная поездка в Монсеррат
 • Трансфер аэропорт – отель - аэропорт
 • Транспортное обслуживание

ДОПОЛНИТЕЛЬНЫЕ РАСХОДЫ
 • Туристический налог за проживание в отеле: 3* ~ 1€ /c человека в сутки; 4* ~1,5 € /с человека в сутки
 • «Авторский тур по побережью Коста Брава» - 45.00 EUR (оплата на месте)
 • Экскурсионная поездка в Перпиньян и Кольюр - 59.00 EUR (оплата на месте)
 • Пакет из 7 ужинов - 80.00 EUR (оплата на месте)
H-top Olympic 3* viesnīcās ar brokastīm (viena vieta divvietīgā numuriņā) 938 €
H-Top Calella Palace 4* viesnīcās ar brokastīm (viena vieta divvietīgā numuriņā) 1 068 €
Piemaksa lidojumiem no Tallinas 150 €
Ja Jūs ceļojat vienatnē, obligāta piemaksa par dzīvošanu vienvietīgajos 3* viesnīcas numuriņos 170 €
Ja Jūs ceļojat vienatnē, obligāta piemaksa par dzīvošanu vienvietīgajos 4* viesnīca numuriņos 200 €

Если не нашли свое путешествие, пожалуйста, пишите нам- подберем подходящее!

Номер телефона: *