cb@cb.lv | ул. Таллинас 30
ул. Калнциема 116, Рига

Авиатур в Швейцарию ГАРАНТИРОВАННО

trip-pic
Meklēju izdevīgākos piedāvājumus.
Lūdzu uzgaidiet līdz 30 sekundēm!
⁃⁃⁃⁃⁃⁃⁃⁃⁃ ⁃⁃⁃ ⁃⁃⁃ ⁃⁃⁃⁃⁃⁃
⁃⁃⁃ ⁃⁃⁃⁃⁃⁃
⁃⁃⁃ ⁃⁃⁃⁃⁃⁃
⁃⁃⁃⁃⁃⁃ ⁃⁃⁃ ⁃⁃⁃ ⁃⁃⁃⁃⁃⁃ ⁃⁃⁃⁃⁃⁃ ⁃⁃⁃
⁃⁃⁃  Rezervēt

Программа путешествия

1. diena

Tikšanās Rīgas lidostā (precīzu tikšanās vietu lūgums skatīties mājaslapas sadaļā “Izbraukšanas grafiks” 1-2 dienas pirms ceļojuma).

Lidojums Rīga - Bergamo (Milāna)

Brīvais laiks vai pēc vēlēšanas ekskursija Milānā (par pap.maksu 40 € un iebraukšanas nodeva 5 €)

Milāna jūs pārsteigs, ja sagaidat no tās tikai mūsdienīgas celtnes un hi-tech stilu. Šajā pilsēgtā Jūs redzēsiet neskaitāmi daudz vēsturisku pieminekļu, kā Sforcesko pili, ko radījis Leonardo Da Vinči, slaveno La Skala teātri kā arī Doma katedrāli, kurā glabājas kristietības pasaules mēroga relikvija – viena no Tā Kunga krusta naglām. Milānai mūsdienās ir liela nozīme kā Eiropas ekonomiskajam centram. 2015. gada šeit tika rīkota Vispasaules izstāde, kā arī katru gadu tā ir augstās modes skates norises vieta. Milāna ir pilsēta, kurā ir apkopota visas Itālijas bāgātība - vēsture, māksla, lieliska virtuve un moderni veikali.

Dienas otrajā pusē ekskursija Bergamo

Bergamo – ir ne tikai pilsēta ar gadsimtos uzkrātu unikālu vēsturi, bet šeit vienlaikus var izbaudīt gan itāļu Alpu ainavas, gan Padānas zemienes šarmu. 2500 gadu ilgajā Bergamo pastāvēšanas laikā ir savijusies romiešu un ķeltu vēsture, par ko liecina līdz mūsdienām saglabājušies vēstures pieminekļi. Pēdējos 600 gadus šo pilsētu ir iecienījuši kā pastāvīgu dzīves vietu veiksmīgi komersanti un zīda ražotāji, pateicoties kuriem Bergamo ir slavena ar neskaitāmām pilīm, greznām katedrālēm un pilsētas laukumiem.

Šeit ir dzimuši pazīstami, pasaules slaveni komponisti, arhitekti, karavadoņi un mākslinieki.

Iekārtošanās viesnīcā

Atpūta.

2. diena

Brokastis. Numuriņu atbrīvošana

Dosimies uz Lugāno.

Lugano — lieliskās dabas ainavas, pilsēta atrodas pie Lugano ezera un to ieskauj Alpi, apvienojot sevī ūdens un kalnu skatus. Lugano atrodas virkne senlaicīgu piļu, baznīcu, skatu laukumu u.c.

Tālāk ceļš ved uz Lucernu.

Lucerna – galvenā Centrālās Šveices pilsēta. Kalnu un pakalnu ieskauta, tā atrodas pie Fīrvaldšteterezera. Tā ir valsts ģeogrāfiskais un vēsturiskais centrs, vairāku gadsimtu garumā tā tika uzskatīta par neatzīto Šveices galvaspilsētu.

Iekārtošanās viesnīcā

Atpūta.

3. diena

Brīva diena vai pēc vēlēšanas došanās uz Reinas ūdenskrituma skaistumu,Bāzele, Cīrihe (par pap.maksu 60 € )

Reinas ūdenskrituma skaistas ainavas, dzidras ūdens straumes, kas plūst ar neticamu ātrumu, svaigums, kas dzimst gaisā, un dabas majestātiskums pārsteigs un stindzinās. Šīs ainavas ir iedvesmojušas daudzus dzejniekus un rakstniekus.

Nākamā pietura - skaistajā pilsētā Bāzelē.
Bāzele, lepojās ar savu 2000 gadu ilgo vēsturi, atrodas gleznainās Reinas abos krastos. Šeit daba savienojas ar arhitektūru, radot lielisku ainavu. Bāzeles viduslaiku centrs sajūsmina ar savu arhitektūru un viduslaiku centru - vienu no skaistākajiem Eiropā. Pastaiga pa Bāzeli ir ceļojums cauri laikmetiem un stiliem, no viduslaikiem līdz mūsdienām. Šīs pilsētas intriģējošais moments ir tās unikālā atrašanās: triju valstu - Šveices, Francijas un Vācijas robežām. Šī trīs kultūru mozaīku pilsēta piedāvā pārsteidzošu Šveices precizitātes un daudznacionālās enerģijas apvienojumu. Bāzele ir kultūras un mākslas pilsēta. Šeit atradīsiet ko īpašu katrā muzejā un galerijā, kas stāsta savus unikālos stāstus.

Došanās uz Cīrihi

Cīrihe - pilsēta ar visaugstāko dzīves līmeni. Tas ir vislielākais ekonomikas un kultūras centrs Šveicē, un vienlaikus, pateicoties unikālajai ainavai un arhitektūrai, viena no skaistākajām Eiropas pilsētām. Mājīgi izvietojusies starp diviem kalniem, pilsēta amfiteātra veidā paceļas pa nogāzēm, cauri tai plūst Limmatas upe, bet abās Cīrihes ezera pusēs tā izrāda savas labākās fasādes. Labos laika apstākļos aiz ezera pie apvāršņa mirdz Šveices Alpu sniegu panorāma.

Atgriešanās viesnīcā.

Atpūta.

4. diena

Brokastis. Numuriņu atbrīvošana

Došanās uz Bernes apkārtnē.

Berne nav līdzīga nevienai citai pilsētai, tā ir unikāla un neatkārtojama. Viena no nedaudzām viduslaikos dibinātajām pilsētām, kas savu sākotnējo izskatu ir saglabājusi līdz pat mūsdienām. Ceļojot pa Šveici 1779. gadā, Gēte atzīmēja: "No visām redzētajām pilsētām šī ir visskaistākā". Apvienoto Nāciju Organizācija pasludinājusi Berni par Pasaules Kultūras mantojumu, tāpat kā Romu, Florenci, Ēģipti.

Brīvais laiks vai pēc vēlēšanas dosimies uz Interlakenu (par pap.maksu 30 € )

Pēc Mendelsona vārdiem: “Kas neredzēja Interlakenas ainavu, neko nezinās par Šveici. Aprakstīt to ir neiespējams, vārdi te ir bezspēcīgi..."

Pašā Šveices sirdī esošā Interlakena kalpo par sava veida savienojumu starp diviem ezeru lokiem – Tūnas un Briencas ezeriem. Tā radies arī tās nosaukums, kas nozīmē “starpezeru”.

Ūdens ar kristāldzidrajiem kalnu strautiem, dārdošajiem ūdenskritumiem, tīrajām upēm, dziļajiem zilajiem ezeriem un strūklakām - to visu būs iespēja skatīt savām acīm.

Došanās uz viesnīcu, nakts viesnīcā.

5. diena

Brokastis.

Ekskursijas brauciens “Ženēva- Veve - Montrē”.

Ženēvas ezers ir tik liels, ka tam pat ir paisumi un bēgumi. Redzēsim Monblānu – visaugstāko Rietumeiropas virsotni. Tieši šajā Šveices rajonā mieru un iedvesmu meklējuši virkne aktieru, rakstnieku, dziedātāju: Odrija Hepbērna, Alēns Delons, Fredijs Merkūrijs, Čārlzs Dikenss, Hanss Kristians Andersens, I.Stavrinskis u.c.

Tālāk redzēsim Šiljonas pili, kuras drūmā vēsture ir tik ļoti iespaidojusi Baironu, ka viņš dažu dienu laikā ir sacerējis savu slaveno poēmu “Šiljonas gūsteknis”.

Tālāk dosimies uz Veve. Katru gadu pilsētā norisinās komēdijas filmu festivāls, varēsiet uzņemt bildes blakus Čārlija Čaplina piemineklim - komiķis pēdējos 25 sava mūža gadus nodzīvojis te.

Tālāk dosimies uz gleznainu Montrē pilsētiņu, redzēsim viesnīcu „Montre Palace”, kurā ilgu laika periodu ir dzīvojis „Lolitas” autors, rakstnieks Vladimirs Nabokovs.

Ekskursija pa Ženēvu.

Ženēva – otrā lielākā Šveices pilsēta, kur atrodas tādu pasaulē nozīmīgu organizāciju, kā, piemēram, “Sarkanais Krusts” un Apvienoto Nāciju Organizācija, mītnes, kā arī virkne skaistu kalna un ūdens ainavu.

Došanās uz viesnīcu, nakts viesnīcā.

6. diena

Brokastis. Numuriņu atbrīvošana.

Transfērs uz lidostu

Lidojums Bergamo – RīgaВ СТОИМОСТЬ ТУРА ВКЛЮЧЕНО
 • Авиа перелет Рига - Бергамо - Рига
 • Ручная кладь (1 сумка габаритами 40 x 25 x 20 см)
 • 5 ночей в отелях 3* с завтраками (двухместное размещение)
 • Пассажирские налоги
 • Сопровождение на протяжении всей поездки
 • Транспортное обслуживание
 • Экскурсионная поездка Женева-Веве-Монтрё
 • Экскурсионная поездка в Берн
 • Экскурсионная поездка Лугано - Люцерн
 • Экскурсионная поездка по Бергамо

ДОПОЛНИТЕЛЬНЫЕ РАСХОДЫ
 • Экскурсионная программа Цюрих, Базель, Рейнский водопад - 60.00 EUR (оплата на месте)
 • Экскурсия по Милану - 40.00 EUR (оплата на месте)
 • Экскурсионная поездка в Интерлакен - 30.00 EUR (оплата на месте)
Dzīvošana 3* viesnīcās ar brokastīm (viena vieta divvietīgā numuriņā) 678 €
Priority bagāža (10 kg) Rīga - Bergamo 25 €
Priority bagāža (10 kg) Bergamo – Rīga 25 €
Nododamā bagāža līdz 10 kg Bergamo – Rīga 35 €
Nododamā bagāža līdz 10 kg Rīga - Bergamo 35 €
Nododamā bagāža līdz 20 kg Rīga - Bergamo 50 €
Nododamā bagāža līdz 20 kg Bergamo – Rīga 50 €
Ja Jūs ceļojat vienatnē, obligāti tiek apmaksāta dzīvošana vienvietīgajos numuriņos viesnīcās 200 €

Если не нашли свое путешествие, пожалуйста, пишите нам- подберем подходящее!

Номер телефона: *