cb@cb.lv | Tallinas iela 30
Kalnciema iela 116, Rīga
Sakārtot pēc: datuma | valsts | cenas
950 €
Saulainās brīvdienas Armēnijā! GARANTĒTS
Pēdējā iespēja! Palikušas 2 vietas!
Armēnija ir maza un viesmīlīga valsts, ar krāšņu un iespaidīgu dabu, stiprām tradīcijām, svēto kalnu Araratu, vecāko kristietību uz zemes, vecāko vīnu pasaulē, sauli un tās piegaršu konjakā, lielāko ezeru Kaukāzā un daudz citiem pārsteigumiem. Armēnija ir arī joku un Džeza klubu zeme.  Armēnijā Džeza (mūzikas) klubi darbojas katru vakaru un tajos dzirkstī prieka mūzika! Dosimies izbaudīt armēņu viesmīlību, dabas skaistumu un jokus kopā
Cenā jau iekļautas visas ieejas maksas, 3 pusdienas, 5 vakariņas, vīna tūres un brendija degustācijas, kā arī brauciens ar kuģīti pa Sevana ezeru un pārbrauciens ar gaisa tramvajiņu kanjonā!
Lidojums Rīga – Erevāna.
Armēnijas galvaspilsētas Erevānas apskate. Konjaka rūpnīcas Ararats "ArArAt" muzejs. Zvarnots  – katedrāle, kuras nosaukums nozīmē "debesu eņģeļi" . Ečmiadzina – viena no vecākajām kristiešu baznīcām pasaulē. Saghmosavank klosteris. Klintī cirstais Gegharda klosteris celts 5.gs. Garni templis – pagānisks dievnams, kas ir viens no helēnisma kultūras izcilākajiem pieminekļiem Armēnijā. Tiek uzskatīts, ka lavaša dzimtene ir Armēnija - lavaša cepšana. Ararats (5161 m v.j.l.) ir tik iespaidīgs, ka tā sniegoto cepuri var redzēt gan no Erevānas, gan daudz attālākiem Armēnijas nostūriem. Khor Virap klosteris. Zorats Karer  bieži minēts kā "armēņu Stounhendža". Tatev spārni – pasaules garākais gaisa vagoniņa ceļš. Sevana ezers - lielākais Armēnijā un viens no augstākajiem pasaulē. Gruzijas galvaspilsēta Tbilisi: Sameba baznīca, Narikala citadele–cietoksnis, Sioni katedrāle, Rustavelli avēnija, Abanotubani rajons ar 19. gs. Austrumu stila dzīvojamām mājām un sērūdeņraža avotiem. Austrumgruzijas galvaspilsēta Mtskheta. Džvari klosteris – Gruzijas viduslaiku arhitektūras paraugs. Ananuri viduslaiku pils un baznīcas apskate. Uplistsikhe alu pilsēta – vissenākā apdzīvotā vieta Kaukāzā. Stepantsminda un Svētās Trīsvienības baznīca (Gergeti 2800 m v.j.l.), skati uz Kazbegi kalnu (5033 m v.j.l.). Nacionālā virtuve un folklora.
Lidojums Tbilisi - Rīga.
Armēnija ir maza un viesmīlīga valsts, ar krāšņu un iespaidīgu dabu, stiprām tradīcijām, svēto kalnu Araratu, vecāko kristietību uz zemes, vecāko vīnu pasaulē, sauli un tās piegaršu konjakā, lielāko ezeru Kaukāzā un daudz citiem pārsteigumiem. Armēnija ir arī joku un Džeza klubu zeme.  Armēnijā Džeza (mūzikas) klubi darbojas katru vakaru un tajos dzirkstī prieka mūzika! Gardajā rudenī, kad augļu raža ir sasniegusi kulmināciju un vīns ir visgardākais, dosimies izbaudīt armēņu viesmīlību, dabas skaistumu un jokus kopā! 
Lidojums Rīga – Erevāna - Rīga.
Armēnijas galvaspilsētas Erevānas apskate. Konjaka rūpnīcas Ararats "ArArAt" muzejs. Khor Virap klosteris. Zorats Karer  bieži minēts kā "armēņu Stounhendža". Tiek uzskatīts, ka lavaša dzimtene ir Armēnija - lavaša cepšana. Ararats (5161 m v.j.l.) ir tik iespaidīgs, ka tā sniegoto cepuri var redzēt gan no Erevānas, gan daudz attālākiem Armēnijas nostūriem. Tatev spārni – pasaules garākais gaisa vagoniņa ceļš. Sevana ezers - lielākais Armēnijā un viens no augstākajiem pasaulē. Zvarnots  – katedrāle, kuras nosaukums nozīmē "debesu eņģeļi" . Ečmiadzina – viena no vecākajām kristiešu baznīcām pasaulē. Saghmosavank klosteris. Klintī cirstais Gegharda klosteris celts 5.gs. Garni templis – pagānisks dievnams, kas ir viens no helēnisma kultūras izcilākajiem pieminekļiem Armēnijā. Bazalta kanjons Simfonija akmenī.

Ja neatradāt savu ceļojumu, lūdzu, rakstiet mums - piemeklēsim īsto!

Tālrunis *