29 700 300
67 700 300
Sakārtot pēc: datuma | valsts | cenas
Ceļojums piemērots: visiem, kam patīk redzēt lieliskus dabasskatus un tūrisma nesapostītu, autentisku vidi, kurus nebaida mainīgi dabas apstākļi un kuri vēlas uzzināt, kāpēc tieši Fēru salas žurnāla „National Geographic” balsojumā atzītas par pasaules labāko salu galamērķi. 
Ceļojums Maija brīvdienās, kavējot tikai vienu darba dienu!
Ceļojums nav domāts vētrainas naktsdzīves vai pilsētas burzmas mīļotājiem. 
Uz Fēru salām dodas tie, kas tepat Eiropā vēlas atrast neskartu dabu, elpu aizraujošas ainavas, tūristu pūļu nesabojātu, autentisku vidi. Ne velti žurnāla National Geographiclasītāji pagājušajā gadā arhipelāgu izvēlējās par gada uzvarētāju konkursā Must see! ( Jāredz!).
rhipelāgu veido 18 vulkāniskas izcelsmes salas (17 no tām ir apdzīvotas), kas atrodas Atlantijas okeāna ziemeļu daļā, siltās Golfa straumes vidū, gandrīz vienādā attālumā no Islandes un Skotijas un nedaudz tālāk no Norvēģijas krastiem. 
Politiski tās pieder Dānijai, bet bauda plašu autonomiju – tām ir pašām savs parlaments, kura vadītājs pilda premjerministra funkcijas. Parlaments realizē salu pašpārvaldi, Dānijas pārziņā atstājot vienīgi aizsardzību, ārlietas un tieslietas. Tiek uzskatīts, ka salu pirmie apdzīvotāji, bija īru mūki, kas neapdzīvotajās salās ieradās ap 600. gadu. Divus gadsimtus vēlāk salas kolonizēja norvēģu vikingi- Grimurs Kambans tiek minēts kā pirmais norvēģu ieceļotājs. Tagadējā galvaspilsētā Torshavnā norvēģi nodibināja savu parlamentu (tingu), kas izlēma saliniekiem aktuālos jautājumus.
Vācija - Dānija - Zviedrija
Berlīne, Lībeka, Kopenhāgena, Kronborga, Ēresunda tilts, Malme, Egeskova, Odense, Hamburga
 
6 dienas, visas naktis - viesnīcās
 
24/06 - 29/06/2018 
 
Vācija - Dānija - Zviedrija
Berlīne, Lībeka, Kopenhāgena, Kronborga, Ēresunda tilts, Malme, Egeskova, Odense, Hamburga
 
6 dienas, visas naktis - viesnīcās
 
22/07 - 27/07/2018 
 
Izbaudiet kruīza ceļojumu pa Baltijas jūru! Norvēģija, Dānija un Zviedrija! Stokholma – Oslo – Kopenhāgena – Stokholma

Ja neatradāt savu ceļojumu, lūdzu, rakstiet mums - piemeklēsim īsto!