Mēs ar visu bijām apmierināti. Paldies "Ceļojumu bodei" ! Daži ieteikumi citiem tūristiem. Viesnīca atrodas labā vietā pie pludmales ar lielu teritoriju, bet patālu no pilsētas centra un tirdzniecības vietām ,lai tur nokļūtu ir jābrauc ar taksometru. Vēlams paņemt līdzi savas krūzes, jo brīžiem to pietrūka ,it sevišķi pusdienas laikā ,kad visi tūristi ieradās vienlaikus. Tējkarotes tur vispār nebija. Pludmales krēslus vēlams aizņemt jau no rīta ,jo tie nav pietiekošā daudzumā . Bet tie visi ir sīkumi salīdzinot ar silto sauli, skaisto jūru ,ziedošajiem kokiem un laipno apkalpošanu .
ŠARM EL ŠEIHA NO PALANGAS, SHARM RESORT 4★
Lūdzu uzgaidiet līdz 30 sekundēm!
|
Cenā ir iekļauts: lidojums Palanga-Šarm eš Šeiha, bagāža 20kg, aizvešana uz viesnīcu, viesnīcas numurs (reģistrēšanās pēc 14:00, izrakstīšanās līdz 10:00 vai 12:00), aizvešana uz lidostu, lidojums Šarm eš Šeiha-Palanga. LR pilsoņi ceļo bez vīzas, NEPILSOŅIEM vīza jānoformē vēstniecībā 3 nedēļas PIRMS ceļojuma ~75€(vasarā 120€)! |
Viesnīcas apraksts
Par viesnīcu
Viesnīcas aprakstsTā ir daļa no viesnīcu kompleksa, kas sastāv no divām viesnīcām – Sharm Plaza & Sharm Resort. Tā ir uzbūvēta arābu-mauru stilā, un tā kaskādes veidā nolaižas līdz jūrai. No teritorijas paveras lielisks skats uz El Paša līcī – vienu no skaistākajiem kūrorta līčiem. Krāšņais "Far Garden" koraļļu rifs priecēs niršanas un snorkelēšanas cienītājus.
Sastāv no galvenās ēkas (reģistratūra, restorāni, bāri) un 2 stāvu dzīvojamo ēku kompleksa.
Reģistrācija:14:00
Izrakstīšanās:12:00
Renovācijas gads:2009
Būvniecības gads:2001
Viesnīcu ķēde:Red Sea Hotels
Kopējā platība:13 700 m2
Kopējais numuru skaits:284
Visi baseini:7
Atrašanās
Viesnīcas tips: Pludmales viesnīca
Attālums līdz lidostai: 10 km
Infrastruktūra
Pludmale
Pludmales garums: 300 m
Pludmales veids: Privāts
Guļamkrēsls
Pludmales dvieļi
Matracis
Saulessargi
Peldošs pontons
Pludmales autobuss: Nē
Ieteicamie apavi: Jā
Ieeja jūrā: No pontona
Baseini
Viesnīcu kompleksā ir 7 āra baseini: 5 baseini zonā Sharm Plaza 5 * (romiešu, niršana, lagūna, Pludmale, Veselība Klubs) un 2 baseini zonā Šarm kūrorts 4 * (netālu no 8 un 9 ēkas):
6 āra baseini – ziemā neapsildāmi;
baseins pie SPA centrs – apsildāms ziemā *;
baseins ar 2 slidkalniņiem pieaugušajiem un 2 mini slidkalniņiem bērniem – ziemā neapsildāms (slaidi darbojas pēc grafika);
niršanas baseins – ziemā neapsildāms(dziļums 3 m).
* apkures sākuma un beigu datums nav noteikts atkarībā no laika apstākļiem un viesnīcas noslogojuma
Āra baseins
Guļamkrēsls
Dvieļi
Matracis
Saulessargi
Sports
Biljards: par maksu
Niršanas centrs: par maksu
Galda teniss
Skvošs: par maksu
Tenisa korts: par maksu
Bērniem
Bērnu klubs
Animatori
Rotaļu laukums
Restorāna krēsli
Skaistumkopšana un veselība
SPA centra apmeklējums – par maksu, no 16 gadu vecuma.
Masāža: par maksu
Ķermeņa kopšanas procedūras: par maksu
Skaistumkopšanas salons
Sauna: par maksu
Hamams: par maksu
Viesnīcas pakalpojumi
Wi-Fi: par maksu
Wi-Fi vestibilā
Bankomāts
Ārsts: par maksu
Konferenču telpa: par maksu
Valūtas maiņa
Veļas mazgātava: par maksu
Restorāni
Restaurant
Fellini
Alhawara
Via Veneto
Fajitas
Shish
Palms
C-View
Bāri
Beach Bar
Slide Pool Bar
Numuru veidi
Superior Room
Izmērs: 27 m2
Daudzums: 103
Istabu skaits numurā: 1
Vannas istabu skaits: 1
Maksimālais viesu skaits numurā: 3
Maksimālais viesu skaits numurā (ieskaitot bērnus): 3
Superior Room – vienistabas numurs ar skatu uz dārzu.
Ir numuri tikai ar logu (bez balkona vai terases).
Seifs numurā
Wi-Fi
Tālrunis
Balkons
Duša
Dvieļi
Tējkanna
Franču gulta/ divas vienvietīgās gultas
Mini bārs
Tualete
Matu fēns
Gaisa kondicionieris
Kafijas un tējas komplekts
Standard Room (ROH)
Izmērs: 25 m2
Daudzums: 120
Istabu skaits numurā: 1
Vannas istabu skaits: 1
Maksimālais viesu skaits numurā: 2
Maksimālais viesu skaits numurā (ieskaitot bērnus): 2
Standard Room (ROH) – vienistabas ar skatu uz dārzuvai viesnīcas teritoriju.
Ir numuri tikai ar logu (bez balkona vai terases).
Seifs numurā
Wi-Fi
Tālrunis
Balkons
Duša
Dvieļi
Tējkanna
Franču gulta/ divas vienvietīgās gultas
Mini bārs
Tualete
Matu fēns
Gaisa kondicionieris
Kafijas un tējas komplekts
Superior Sea View
Izmērs: 27 m2
Daudzums: 61
Istabu skaits numurā: 1
Vannas istabu skaits: 1
Maksimālais viesu skaits numurā: 3
Maksimālais viesu skaits numurā (ieskaitot bērnus): 3
Superior Sea View – vienistabas numurs ar daļēju skatu uz jūru.
Ir numuri tikai ar logu (bez balkona vai terases).
Seifs numurā
Wi-Fi
Tālrunis
Balkons
Duša
Dvieļi
Tējkanna
Franču gulta/ divas vienvietīgās gultas
Mini bārs
Tualete
Matu fēns
Gaisa kondicionieris
Kafijas un tējas komplekts
Atsauksmes
Pievienot atsauksmesNetīrs, bez siltā ūdens, vienveidīgs ēdiens, viss, kas iekļauts starp ēdienreizēm beidzas apmēram 10-15 minūšu laikā, piemēram augļi, saldējums uc.
Numurā bija problēmas ar ūdeni un atslēgu,totāli garlaicīgi vakaros,esmu septīto reizi Ēģiptē, bet šoreiz alkohols vispār nebija iedzerams.Publika gandrīz tikai krievu.Pludmale laba,bez vēja,vienīgi radās aizdomas,ka sateču ūdens no pludmales bāra un tualetes tiek ievadīts līcī.Tuvu vecpilsētai, kur var baudīt jūras veltes,utt
Отель очень грязный. Еду от одного вида не хочется даже пробовать - даже овощи не первой свежести . В рецепции липкие столы, а в столовой даже не протираются. Нечем дышать т.к. они видимо не моют территорию вообще. Не портите себе отпуск! не подходит для пожилых людей- 1001 ступенька. Много местных туристов- видимо для них это норм.
Ļoti patika atpūta! Laipns personāls, liela teritorija, skaists rifs. Ja apnika ēdiens galvenājā zālē, vakariņās ir pieejami 2 restorāni, pustdienās var apēst gardu, tikko uzceptu picu vai burgerus pludmalē. Pa dienu dažādas sporta aktivitātes, katru vakaru jauni priekšnisumi un dejas. Ja nepievērst uzmanību sīkumiem, tad tiešām var izbaudīt viesnīcas īpatnību, dabas skaistumu un sauli janvārī.
Viesnīca krietni nolaista , pēc 5 zvaigznēm nevelk. Ēdināšana vienveidība, ļoti negaršīga..... Apkalpošana bia laba, tas ir vienīgais +
Var redzēt,ka ir pārdzīvots Covits. Viesnīca bija maz apdzīvota.Tatad iepriekšējos gados "skats" bijis vēl bēdīgāks.Acīmredzot arī apkalpojošais personāls nokomlektēts no jauna.Telpas remontu nav redzējušas sen. Bet dabu sabojāt nevar. Laiks un jūra bija lieliska. P.s. Arī numurs "4" nopelnija par papidus samaksu.Jo kā jau teicu viesnīca bija patukša. Bet Jums Paldies. Lidz nakamai reizei.
Viesnīca pilnīgi noteikti neatbilst 5 zvaigžņu statusam. Patika tikai tas, ka tā atradās tieši pie koraļļu rifa. Ēdināšana slikta (divas dienas tur nomocījāmies ar caureju, un manam draugam vēl tā nav pārgājusi). Numuriņš netiek tīrīts arī tad, kad palūdz (tikai iznesti atkritumi un samainīti dvieļi, un pie reizes paņemti mani mazgāšanas līdzekļi). Apkalpojošais personāls it kā draudzīgs, bet, kolīdz sāc ar viņiem komunicēt, kļūst nekaunīgi. Viens no bāra apkalpotājiem trīs dienas prasīja viņam atdot tur iegādātās brilles, kad nedevām, vairs mums dzērienus nenesa (pirms tam darīja, kaut gan nejautājām). Nākamais lūdza samainīt monētu naudu pret papīra eiro. Lūdza samainīt 20 eiro. Viņam bija tikai nepilni 18 eiro. Pārējo naudu tā arī nedabūjām. Turklāt, zinādams, ka mēs no rīta agri izbraucam, pa kluso nočiepa jaunas, labas šķiltavas (atstājot vietā savas vecās).
Ļoti patika viesnīcas pludmale un baseini. Neapmierināja viesnīcas ēdināšana un tās tīrība.
Viesnīca skaista, bet nogurusi. Èdināšana pašvaka, bet badu necietām. Cilvèki fantastiski laipni.

