29 700 300
67 700 300
cb@cb.lv
Piedāvājam sākot no ekonomiskiem 3 dienu Baltijas jūras kruīziem, iespaidīgiem Norvēģijas fjordu kruīziem līdz eksotiskiem kruīziem ar modernākajiem kruīzu kuģiem.
Karību jūra ir viens no populārākajiem kruīza kuģu reģioniem. Izpēti skaistākās salas, aplūko vēsturiskas vietas, peldies ar delfīniem un malko svaiga kokosrieksta sulu! Kruīzs Karību jūrā ir iespējams visu gadu, jo laiks ir silts, no +25 līdz +30 C, tomēr vairāk kruīza piedāvājumu būs mūsu ziemas sezonā.
Palutini savas garšu kārpiņas Itālijā, izstaigājies pa senajām Grieķijas pilsētām un dodies gar saulaino Horvātijas piekrasti. Vidusjūras kruīzi ir pieejami visu gadu, tomēr ņem vērā, ka komfortablāki laika apstākļi ir no aprīļa līdz jūnijam un septembrī-oktobrī.
Vēlies apvienot ceļojumu ar dažu dienu atpūtu uz kruīza kuģa? Dodies nelielās brīvdienās un izmēģini jauno kruīza līniju!
Atpūties uz moderna kruīza kuģa ar iekļautu ēdināšanu, atklāj Norvēģijas Fjordu noslēpumu, baudi elpu aizraujošus dabas skatus, gleznainos ciematus un varenos ūdenskritumus. Labākais laiks doties kruīzā no jūnija līdz augustam, kad ir siltas un garas dienas un var vērot pusnakts saulrietus. Maijā un septembrī ir vēsāks, toties mazāk ļaužu pūļu un krāšņākas dabas krāsas. 
Abū Dabī ir sasniedzama ar tiešo lidojumu no Rīgas. Ļaujies Persijas līcim un sarkanajai jūrai. Tas ir unikālu senās vēstures un modernu tuksneša pilsētu apvienojums, smaržojošs vīraks, pikanti ēdieni un tirkīz-zilas smilšu pludmales. Labākais laiks doties kruīzā no oktobra līdz maijam, kad gaisa temperatūras Persijas līcī un Sarkanajā jūrā ir robežās no 24C līdz 30C. 
Ja neatradāt piemērotu kruīza piedāvājumu, zvaniet vai rakstiet mums, meklēsim Jūsu vēlmēm atbilstošu ceļojumu.