cb@cb.lv | Tallinas iela 30
Kalnciema iela 116, Rīga
Sakārtot pēc: datuma | valsts | cenas
2 145 €
Atpūta Ēdenē - Bali sala GARANTĒTS
Pēdējā iespēja! Palikusi 1 vieta!
Augsta komforta relaksējošs piedāvājums ar 4* viesnīcu un IMPRO grupas vadītāja pakalpojumiem.
Cenā iekļautas piecas ekskursiju dienas.
Ja Bromo vulkāniskās ainavas Indonēzijā atgādina elli zemes virsū, tad Bali sala – paradīzi. Par Ēdenes dārzu sauktā Bali sala iemantojusi ceļotāju sirdis, pateicoties lieliskajām pludmalēm, vulkānu un rīsa terašu ainavām, senajiem hinduistu tempļiem un unikālajai kultūrai.
Lidojums Rīga – Denpasara.
Atpūta un ekskursijas tropiskajā Bali salā. Tanah Lot okeāna templis. Pērtiķu vērošana Pērtiķu meža džungļos. Senais karaļu dārzs Taman Ayun. Barong deju priekšnesumi un mistiskās karaļu kapenes. Batur vulkāna un ezera ainavas. Slavenās rīsa terases. Ubud – Bali salas kultūras centrs un slavenās rīsa terases. Lovina melno smilšu pludmale. Pura Besakih – Bali Mātes templis. Gunung Agung vulkāns. Slavenākā Bali skatu kartīte – Ulun Danu Bratan peldošais templis. Atpūtas dienas 4* viesnīcā.
Lidojums Denpasara – Rīga.
Ja Bromo vulkāniskās ainavas Indonēzijā atgādina elli zemes virsū, tad Bali sala – paradīzi. Par Ēdenes dārzu sauktā Bali sala iekarojusi ceļotāju sirdis, pateicoties lieliskajām pludmalēm, vulkānu un rīsa terašu ainavām, senajiem hinduistu tempļiem un unikālajai kultūrai. Borneo – mītiem, nostāstiem un leģendām apvīta sala, kas pirmo eiropiešu pētnieku uzmanību piesaistīja ar galvaskausu mednieku ciltīm, bieziem mūžamežiem un endēmiskiem dzīvniekiem. Borneo turpina vilināt ceļotājus arī mūsdienās, piedāvājot klusu atpūtu prom no lielo kūrortu kņadas.
Lidojums Rīga – Denpasara (Bali).
Tanah Lot okeāna templis. Pērtiķu vērošana Pērtiķu meža džungļos. Senais karaļu dārzs Taman Ayun. Barong deju priekšnesumi un mistiskās karaļu kapenes. Batur vulkāna un ezera ainavas. Slavenās rīsa terases. Pura Besakih – Bali Mātes templis. Gunung Agung vulkāns. 2 atpūtas dienas ****+ viesnīcā Bali. Lidojums Denpasara – Kota Kinabalu (Borneo). Kinabalu nacionālais parks, kas aptver zemeslodes senākās lietus mežu teritorijas un lepojas ar vienu no bagātākajām augu valstīm uz planētas. Pastaiga pa kalnu lietusmežu. Malaizijas Borneo ikonas un Dienvidaustrumāzijas jumta – Kinabalu kalna skati. Poring Hot Springs karstie avoti. Canopy Walkway – kokos iekārti tiltiņi, kas ļauj paskatīties uz džungļiem no cita rakursa. Sabahas štata galvaspilsēta – Kota Kinabalu. Borneo Culture Village – ciems, kur iepazīsim dažādās Borneo ciltis, to sadzīvi, arhitektūru, dejas un senās galvaskausu mednieku tradīcijas.
2 atpūtas dienas *** viesnīcā Borneo pie Klusā okeāna.
Lidojums Kota Kinabalu – Rīga.
Lidojums Rīga – Denpasara – Rīga.
Kuģītis uz Nusa Penidas salu. Nusa Penidas sala – viens no Indonēzijas noslēpumiem, kas valdzina ar glezniem dabas skatiem, simpātiskām pludmalēm un varenām piekrastes klinšu ainavām, kurām līdzīgu Indonēzijas salu arhipelāgā nav. Piekrastes klinšu baseins Angels Billabong un Broken Beach, kur okeāns izveidojis karsta kriteni ar iespaidīgu klinšu arku. Nusa Penidas slavenākā pastkarte – Kelingking Beach, ko mēdz saukt arī par Tiranozaura pludmali, jo masīva klints piekrastē stipri atgādina karaliskā tiranozaura galvu. Teletūbiju kalni, kur zaļo pakalnu ainava atgādina slaveno bērnu TV seriālu. Tūkstošs salu skatu laukums (Pulau Seribu) – iespaidīgākais panorāmas skats Nusa Penidā ar izrobotām klintīm un saliņām. Atuh Beach un Diamond Beach – gleznains Nusa Penidas stūrītis, kur divas balto smilšu pludmales ieskauj varenas klintis un klinšu saliņas.
Lidojums uz Lombokas salu. 30 m augstais Benang Stokel un 40 m augstais Benang Kelambu ūdenskritums graciozi kā līgavas plīvurs krīt pār zaļojošu klinti. Vairāk nekā 200 gadus senie Narmadas karaliskie dārzi, kas ataino majestātisko Ridžani vulkānu miniatūrā. Lingsar templis un svētie avoti.  Divas atpūtas dienas eksotiskajā Lombokas salā ar iespēju doties papildus eksursijās uz salas gleznainākajām piekrastes klintīm un pludmalēm, un Sendang Gile un Tiu Kelep ūdenskritumiem Lombokas džungļos. Atpūtas izbrauciens ar laivu uz koraļļu rifu ielenktajām Gili Meno un Gili Air salām – tās slavu ieguvušas, pateicoties baltām smilšu pludmalēm, kristāldzidrajam ūdenim un krāšņajai zemūdens pasaulei, sniedzot ceļotājiem klusu, tropisku idilli prom no automašīnu gūzmas. Lidojums uz Bali salu.
Ekskursijas Bali salā, vērojot rīsu terases, palmu ieskautas pludmales, vulkānus, zemūdens valstību, hinduistu tempļus, lietus mežus un Bali kultūras šovus. Ubud – Bali salas kultūras centrs un slavenās rīsu terases. Tanah Lot okeāna templis jau kļuvis par salas simbolu un izdaiļo tūristu pastkartītes. Pērtiķu vērošana Svētā Pērtiķu meža džungļos. Senais karaļu dārzs Taman Ayun. Pura Besakih – Bali Mātes templis. Gunung Agung vulkāns.  Slavenākā Bali skatu kartiņa – Ulun Danu Bratan peldošais templis. Batur vulkāna un Batur ezera ainavas. Bali Valdnieku ieleja Gunung Kawi – mistiskās un laikmetu līkločos aizmirstās karaļu kapenes. Viena no nozīmīgākajām svētvietām Bali salā – Pura Tira Empul templis ar svētavota baseiniem. Goa Gajah jeb Ziloņu ala – 10. gs. klintī veidota svētnīca, kuras ieeju rotā filigrāni kalta akmens siena. 2 atpūtas dienas Ēdenes dārzā – tropiskajā Bali salā.
Augsta komforta relaksējošs piedāvājums ar **** viesnīcu un IMPRO grupas vadītāja pakalpojumiem. Cenā iekļautas piecas ekskursiju dienas. Ja Bromo vulkāniskās ainavas Indonēzijā atgādina elli zemes virsū, tad Bali sala – paradīzi. Par Ēdenes dārzu sauktā Bali sala iemantojusi ceļotāju sirdis, pateicoties lieliskajām pludmalēm, vulkānu un rīsa terašu ainavām, senajiem hinduistu tempļiem un unikālajai kultūrai.
Lidojums Rīga – Denpasara.
Atpūta un ekskursijas tropiskajā Bali salā. Tanah Lot okeāna templis. Pērtiķu vērošana Pērtiķu meža džungļos. Senais karaļu dārzs Taman Ayun. Barong deju priekšnesumi un mistiskās karaļu kapenes. Batur vulkāna un ezera ainavas. Slavenās rīsa terases. Ubud – Bali salas kultūras centrs un slavenās rīsu terases. Lovina melno smilšu pludmale. Pura Besakih – Bali Mātes templis. Gunung Agung vulkāns. Bali Valdnieku ieleja – Gunung Kawi kapenes. Bali svētvieta - Pura Tira Empul komlekss ar svētavota baseiniem. Karangasem karalistes Ūdens pils un Taman Ujung tropiskais parks. Slavenākā Bali skatu kartiņa – Ulun Danu Bratan peldošais templis. Iespēja doties dienas ekskursijā uz Nusa Penidas salu, kas lepojas ar gleznainām dabas ainavām.  Atpūtas dienas **** viesnīcā.
Lidojums Denpasara – Rīga.
Borneo – mītiem, nostāstiem un leģendām apvīta sala, kas pirmo eiropiešu pētnieku uzmanību piesaistīja ar galvaskausu mednieku ciltīm, bieziem mūžamežiem un endēmiskiem dzīvniekiem. Borneo turpina vilināt ceļotājus arī mūsdienās, piedāvājot klusu atpūtu prom no lielo kūrortu kņadas.
Lidojums Rīga – Singapūra.
Lauvas pilsēta Singapūra, kuru saskaņā ar leģendu dibināja līdz ar jūras briesmoņa Merliona – pa pusei zivs, pa pusei lauvas – parādīšanos. Garden by the Bay – ultramoderns parks ar lieliskiem skatiem pār pilsētu un slaveno Marine Bay Sands viesnīcu. Lidojums Singapūra – Kota Kinabalu (Borneo). Borneo Culture Village – ciems, kur iepazīsim dažādās Borneo ciltis, to sadzīvi, arhitektūru, dejas un senās galvaskausu mednieku tradīcijas. Kinabalu nacionālais parks, kas aptver zemeslodes senākās lietusmežu teritorijas un lepojas ar vienu no bagātākajām augu valstīm uz planētas. Pastaiga pa kalnu lietusmežu. Malaizijas Borneo ikonas un Dienvidaustrumāzijas jumta Kinabalu kalna skati. Poring Hot Springs karstie avoti. Canopy walkway – kokos iekārti tiltiņi, kas ļauj paskatīties uz džungļiem no cita rakursa. Sabahas štata galvaspilsēta Kota Kinabalu. Borneo bungu darbnīca un bišu ferma. Rungus cilts, kuri nēsā pavisam atšķirīgus tautastērpus no citām Sabah kultūrām un dzīvo tradicionālajās Long House iezemiešu mājās. Iespēja doties Padas upes raftingā, uz Dinawan salu un uz Sepiloku – Labuk Bay rezervātu, Borneo saules lāču un orangutanu centriem, kur salai endēmiskie Borneo orangutani tiek atgriezti džungļu vidē. 4 atpūtas dienas 3* viesnīcā Borneo pie Klusā okeāna.
Lidojums Kota Kinabalu – Rīga.
Plaša, uzlabota programma pa skaistākajām Indonēzijas dabas vietām un sakrālajiem ansambļiem!
Lidojums Rīga – Džokjakarta (Javas sala) un Denpasara – Rīga.
Indonēzijas lielais noslēpums – 120 m augstais un gandrīz 300 m platais, ūdens plīvuram līdzīgais Tumpak Sewu – viens no Āzijas skaistākajiem un varenākajiem ūdenskritumiem, kas tulkojumā nozīmē – 1000 kaskādes. Goa Tetes jeb Tetes alas ūdenskritums, kas vairākās kaskādēs graciozi gāžas pār klinšu sienu un alu. Kalisuci Cave ala, kuras dzīles var iepazīst, dreifējot uz gumijas kameras pa pazemes upīti. Jomblang Cave ala (aktīvākajiem) – Javas salas lielais piedzīvojums ar virvi nolaisties tumšā Aīda valstībā, kurā ielaužas saules stari, kas veido sirreālu skatu.
Āzijas brīnums Borobudurs – lielākais budistu templis pasaulē. Sultānu pilsēta Džokjakarta. Candi Plaosan budistu dvīņu templis, kas kā divas klinšu salas iznirst no rīsa laukiem. UNESCO pasaules kultūras mantojuma sarakstā iekļautais mītiskais Prambanana hinduistu tempļu komplekss. Kaut gan 8. gs. celtais Candi Sewu ir viens no lielākajiem budistu tempļu kompleksiem pasaulē, tūristi tomēr to vēl nav atklājuši. Coban Rondo ūdenskritums. Kampung Warna Warni, ko tautā sauc par Rainbow village (Varavīksnes ciems). Košās krāsās krāsotais un ļoti fotogēniskais ciemats žilbina ceļotāju acis un fotokameras. Zilais ciemats Kampung Biru, kur ēkas saplūst ar debesīm. Neparastā, erotiskiem reljefiem rotātā Candi Sukuh svētnīca, kuras piramīdas forma stipri atgādina maiju tempļus Centrālamerikā.
Gunung Bromo – krāšņākais saullēkts un iespaidīgākās vulkānu ainavas Indonēzijā, kas liek justies kā uz Mēness virsmas. 200 m augstais Madakaripura ūdenskritums – viena no augstākajām ūdens kaskādēm Āzijā, kas iegūlusies zaļojošā kanjonā. Kafijas un kakao plantācijas. Mistiskais De Djawatan mežs izskatās kā no pasaku grāmatas izkāpis. Kawah Ijen – Indonēzijas pastkarte un viens no neparastākajiem vulkāniem pasaulē, kura krāterī iegūlies tirkīza nokrāsas ezers, kas ir lielākais sērskābes ezers pasaulē. Nakts laikā Ijen krāterī var vērot unikālu dabas fenomenu – Zilo uguni. Ijen krātera spoži dzeltenie sēra pakalni – vietējie te veic vienu no grūtākajiem darbiem pasaulē.
Atpūta un ekskursijas Ēdenes dārzā – tropiskajā Bali salā, vērojot rīsa terases, palmu ieskautas pludmales, vulkānus, zemūdens valstību, hinduistu tempļus, lietusmežus un Bali kultūras šovus. Ubud – Bali salas kultūras centrs un slavenās rīsa terases. Tanah Lot okeāna templis, kurš jau kļuvis par salas simbolu un izdaiļo tūristu pastkartītes. Pērtiķu vērošana Svētā Pērtiķu meža džungļos. Senais karaļu dārzs Tamam Ayun. Barong deju priekšnesums. Pura Besakih – Bali Mātes templis. Gunung Agung vulkāns. Slavenākā Bali skatu kartīte – Ulun Danu Bratan peldošais templis. Batur vulkāna un Batur ezera ainavas. Bali Valdnieku ieleja Gunung Kawi – mistiskās un laikmetu līkločos aizmirstās karaļu kapenes. Viena no nozīmīgākajām svētvietām Bali salā – Pura Tira Empul templis ar svētavota baseiniem. Goa Gajah jeb Ziloņu ala – 10. gs. klintī veidota svētnīca, kuras ieeju rotā filigrāni kalta akmens siena. Kuģītis uz Nusa Penidas salu. Nusa Penidas sala – viens no Indonēzijas noslēpumiem, kas valdzina ar gleznainiem dabas skatiem, simpātiskām pludmalēm un varenām piekrastes klinšu ainavām, kurām līdzīgu Indonēzijas salu arhipelāgā nav. Piekrastes klinšu baseins Angels Billabong un Broken Beach, kur okeāns izveidojis karsta kriteni ar iespaidīgu klinšu arku. Nusa Penidas slavenākā pastkarte – Kelingking Beach, ko mēdz saukt arī par Tiranozaura pludmali, jo masīvā klints piekrastē stipri atgādina karaliskā tiranozaura galvu.

Ja neatradāt savu ceļojumu, lūdzu, rakstiet mums - piemeklēsim īsto!

Tālrunis *