29 700 300
67 700 300
Sakārtot pēc: datuma | valsts | cenas
Šinī braucienā piedāvājam apskatīt Lietuvas pierobežas rajonus, iepazīt Biržu, Pabiržes un Pasvalis pilsētiņu nesteidzīgo dzīves ritmu, vēsturiskos objektus, kā arī šīs apkārtnes galveno dabas parādību – karstu. Karsts, jeb karsta process ir iežu izšķīšana pazemes ūdeņu ietekmē, kā rezultātā šajā apkārtnē ir izveidojies liels skaits ezeru, alu un vienkārši zemes iegruvumu jeb kriteņu. Reiz šādā veidā esot pazudusi arī govs.. 
Šis brauciens paredzēts kā jaukas atpūtas ceļojums uz pagājušā gada novembrī Lietuvā atklātu, pilnīgi jaunu, SPA un viesnīcas kompleksu ar ģeotermālajiem ūdeņiem, kas nāk no 2400 m dziļuma, veselu virkni baseinu, piršu utt., kā arīpasaulē lielāko un vienīgo DZINTARA saunā pasaulē, kuras veidošanā izmantotas 3 t dabīgā Baltijas jūras dzintara.
Bet pa ceļam uz to - Žagares muiža un jaukā, priežu mežu ieskautā, piejūras pilsēta Palanga, nākamajā dienā , mājupceļā, viesosimies Žemaitijas romantiskajā galvaspilsētā – Telšos un saldajā saules pilsētā Šauļos.
Piedāvājam Jāņu dienu šogad sagaidīt pagājušā gada novembrī Lietuvā atklātā, pilnīgi jaunā SPA un viesnīcas kompleksā ar ģeotermālajiem ūdeņiem, kas nāk no 2400 m dziļuma ar veselu virkni baseinu, piršu utt., kā arī pasaulē lielāko un vienīgo DZINTARA saunā pasaulē, kuras veidošanā izmantotas 3 t dabīgā Baltijas jūras dzintara.
Varbūt arī lietuviešiem nav tādu Jāņu tradīciju kā pie mums, bet viņi arī pulcējas kopā, lai sagaidītu īsāko vasaras dienu. Pa ceļam pārbaudīsim vai Šatrijas kalna raganas sen kā manītas, tad mūs sagaidīs jaukā piejūras pilsēta Palanga un dienas izskaņā SPA komplekss ar Dzintara saunu. Līgo nakti varam sagaidīt netālajā HBH izklaides kompleksā dzerot uz vietas brūvētu lietuviešu alu.
LIETUVA - MAĢISKIE SAULGRIEŽI KLAIPĒDĀ UN JĀŅU DIENA PALANGĀ
VASARAS SAULGRIEŽUS ARĪ KLAIPĒDĀ VAR SVINĒT
TRADICIONĀLI LATVISKI – TĒRPTIEM TAUTAS TĒRPOS AR ZIEDU VAINAGIEM
GALVĀ UN TRADICIONĀLĀM LĪGO DZIESMĀM SKANOT! UN JĀŅU DIENĀ ĪSTI
VIETĀ BŪS LAISKA PASTAIGA PA SVĒTKU NENOGURDINĀTO PALANGU.
23.06.2019. – 24.06.2019.
2 dienas
Ceļojuma cena: € 65.00
POLIJA UN LIETUVA - NO AUGUSTOVAS KANĀLIEM LĪDZ DRUSKININKU ŪDEŅIEM
JA VĒLATIES PAVADĪT BRĪVDIENAS SLĒPOJOT UZ
KALNA VASARĀ, PLUNČĀJOTIES AKVAPARKĀ VAI ARĪ IZBAUDĪT RELAKSĒJOŠU
BRAUCIENU AR KUĢĪTI PA AUGUSTOVAS KANĀLU, TAD NELIEDZIET SEV ĪSU
ATPŪTU UN DODIETIES CEĻOJUMĀ UZ POLIJU UN LIETUVU!
29.06.2019. – 30.06.2019.
2 dienas
Ceļojuma cena: € 59.00
AKCIJAS NOTEIKUMI   

Ja neatradāt savu ceļojumu, lūdzu, rakstiet mums - piemeklēsim īsto!

Tālrunis *