29 700 300
67 700 300
Sakārtot pēc: datuma | valsts | cenas
Izbraukšana posmā: Aizkraukle - Rīga!
Dino parks, Māja kājām gaisā, 5D kino, rotaļu laukums u.c. un aizraujoša izrāde Delfinārijā!
Žemaitija ir viens no Lietuvas pieciem novadiem. Iespējams, ka īpaši izceļams ir tas fakts, ka Žemaitija bija pēdējā vieta Eiropā, kur tika ieviesta kristīgā ticība, bet pašlaik tur atrodas vairākas ļoti nozīmīgas svētvietas uz kurām reliģisko svētku laikā dodas svētceļnieki no visas Lietuvas. Žemaitijas galvaspilsēta ir Telši, kuros tiek ražots viens no garšīgākajiem lietuviešu sieriem “Džiugas”, bet pilsētas uz Žemaitijas simbols ir lācis, kura skulptūras atrodamas visā pilsētā. Žemaitijā atrodas lielākais Lietuvas akmens, senas baltu kulta vietas un žemaišu pilskalni – to un daudz ko citu mēs piedāvājam apskatīt šajā braucienā.     
Pašos Baltijas dienvidos atrodas brīnumskaista valsts – Lietuva. Kādreiz Lietuvai ir piederējušas teritorijas līdz pat Melnajai jūrai. Šī valsts ir ar ļoti bagātu vēsturi un tās teritorijas ir mainījušās vairākkārt. Tā ir zeme, kas nevar neiepatikties .Ja Jūs vēl neesat bijis Lietuvā, tad pēdējais laiks to iepazīt!
LIETUVA UN POLIJA - NO DRUSKININKU ŪDEŅIEM LĪDZ AUGUSTOVAS KANĀLIEM
JA VĒLATIES PAVADĪT BRĪVDIENAS SLĒPOJOT UZ
KALNA VASARĀ, PLUNČĀJOTIES AKVAPARKĀ VAI ARĪ IZBAUDĪT RELAKSĒJOŠU
BRAUCIENU AR KUĢĪTI PA AUGUSTOVAS KANĀLU, TAD NELIEDZIET SEV ĪSU
ATPŪTU UN DODIETIES CEĻOJUMĀ UZ LIETUVU UN POLIJU!
18.08.2018. – 19.08.2018.
2 dienas
Ceļojuma cena: € 69.00
Izbraukšana no Rīgas!
Bērniem un senioriem zemākas cenas!
Dzintara pasaka... Dziedošās smiltis, kormorānu kolonija Kuršu kāpā un aizraujoša izrāde Delfinārijā! Jaunums – iespēja apmeklēt Jūras muzeja akvāriju un ekspozīcijas!

Ja neatradāt savu ceļojumu, lūdzu, rakstiet mums - piemeklēsim īsto!