29 700 300
67 700 300
[email protected]
Tallinas iela 30, Rīga
Sakārtot pēc: datuma | valsts | cenas
Muzicēšana un senlaiku mūzikas instrumenti pie dziedošās Igauņu ģimenes Gunāra. Andrupenes lauku sēta, kulinārā mantojuma baudīšana...Dricānu baznīca.
Asinsdesu degustācija pie latvju saimnieces Sarmītes Stepiņas.


Kurzemes pusē atrodas Latvijas pazīstamākie ūdenskritumi - Ventas rumba, Abavas rumba un nedaudz mazāk pazīstamā Ivandes rumba. Daudzus gadus mēs uzskatījām, ka vairāk ūdenskritumu arī nav. Taču tie nav vienīgie Kurzemes ūdenskritumi. Nelielā apvidū starp Kandavu un Kuldīgu var apmeklēt vismaz 12 ūdenskritumus! Par to eksistenci nerakstīja ceļvežos un tos zināja vienīgi vietējie iedzīvotāji.   
Aicinām izmantot vienu pavasara dienu, lai apmeklētu šos maz zināmos dabas "brīnumus". Tikai pavasara sākumā tie atklājas visā savā skaistumā. Nedēļu vai divas vēlāk un ... iespējams, ka nebūs vairs ko redzēt.  Maršrutā iekļauta jau no bērnības pazīstamie "klasiskie ūdenskritumi", tādi kā Abavas un Ventas rumba, gan arī tādi par kuru esamību pat nenojaušat. Ne tikai Igaunijā, bet arī Latvijā ir iespēja sagādāt sev neaizmirstamus iespaidus.
Zivju lekšanas laikā! Kuldīga, Ventas rumba, lidojošās zivis... Jūrkalnes skaistais stāvkrasts... Alsuna, suitu kulinārā mantojuma pusdienas, suitu sievas...


Ja neatradāt savu ceļojumu, lūdzu, rakstiet mums - piemeklēsim īsto!