29 700 300
67 700 300
Rezervē internetā
cb@cb.lv
29 700 300
Sakārtot pēc: datuma | valsts | cenas
Aprīļa sākums – tas laiks, kad atgriežas gājputni. Atgriežas cīruļi debesīs, zosu kāši, gulbju bari, mazākiem putniem piespurdz pilni krūmi un pažobeles. Braucam lūkot, kas šajā pavasarī uz Kurzemes piekrasti atlidojis!
Mazliet no senatnes, mazliet no dabas, mazliet no cilvēka fantāzijas lidojuma un daudz apņēmības - katrā solī, katrā domā un idejā. Viesojamies pierobežā! 
Maza grupa! 
Kā ik pavasari - arī šogad vimbu ceļš ved augšup pa Ventu, zibinot spīdošos sānus saules staros. Uzmetīsim aci, kā ar rumbas pārlēkšanu zivīm šogad veicas, un tad - Suitu zemē iekšā!
Madonas puse - raiba kā dzeņa vēders - gan dabā, gan stāstos, gan vietējo ļaužu apņēmībā. Braucam baudīt un uzkāpt Latvijas augstākajā kalnā! 
Kad degunus no zemes sprauc pirmie asni un kokos pumpuriem parādās zaļi vaigi, braucam Lietuvas pierobežas dārgumus Sēlijā lūkot! 
Ar īpašu eleganci, greznību un varenību izcēlušās muižas Latgalē - katra savādāka, bet visas jaunā veidolā. Ļausimies to dažādajai burvībai!
Aprīlis, laiks, kad vizbulītes zied un pavasara krāsās atplaukst arī purvs! Z/s Kotiņi, Rekovas dzirnavas, Teirumnīku purva taka un zvejnieku ciems Īdeņa ar zivju degustāciju...
Pavadi brīdi izzinot it kā pazīstamās Rīgas stāstus - kā tā kļuvusi tāda, kādu to pazīstam šodien. Un tad ienirstam Splendid Palace brīnumu pasaulē, sildoties ar aromātisku kafiju... 
Cik bieži sanāk "paskriet" garām! Bet ja tā ciešāk ielūkojas, cik daudz kā neparasta iespējams atklāt! Tādēļ šodien ciešāk ieskatīsimies Kazdangas un Cīravas stāstu un taku līkločos plaukstošā pavasara noskaņās! 
Šodien uz pašu Latvijas stūrīti - tur, kur krustojas Latvija, Lietuva un Dižjūra. Tur, kur jūras skarbums manāms ik uz soļa! 
Izzinošs un interesants ceturtdienas vakars! 
Kurš gan nezina leģendāro, 1970. gada kinofilmu? Kaut arī ievērojama daļa tās ainu filmētas ārpus Rīgas - Tallinā, Tukumā, Popē, Kaļiņingradā, arī Rīga glabā savu daļu stāstu, patiesību un vēsturiski patiesu brīžu - iesim tos iepazīt! 

Ja neatradāt savu ceļojumu, lūdzu, rakstiet mums - piemeklēsim īsto!

Tālrunis *