29 700 300
67 700 300
[email protected]
Tallinas iela 30, Rīga
Sakārtot pēc: datuma | valsts | cenas
   Preiļi – Aglona – Karaļa kalns – Velnezers – Daugavpils – Marka Rotko centrs – Daugavpils cietoksnis – Šmakovkas muzejs – Latgales zoodārzs
 
Runā, ka dzimto pusi, vietu, kurā cilvēks ir dzimis un pavadījis savu bērnību, jaunību, nekad neaizmirsīsi. Un pat, ja no tās aizbrauksi, tad visu laiku būs neaprakstāms spēks, kas vilks uz dzimtām mājām atpakaļ. Katram no mums ir sava dzimtene. Kādam tā ir siltā jūra ar dzeltenām, smilšainām pludmalēm, svilinošu sauli un vīnogulājiem, kādam kalnaina vide ar straujām klinšainām nogāzēm, bieziem mežiem un zaļiem zālājiem, varbūt arī, kādam tā ir cietsirdīgā tundra ar ledaini aukstām upēm, kas strauji ietek Ledus okeānā.
Šajā braucienā piedāvājam iepazīties ar skaistākajām vietām Latgalē - Daugavas lokiem un Latgales garīgo centru - Aglonu. Brauciens būs vērtīgs arī tanī ziņā, ka uzzināsim daudz ko jaunu par ārstnieciko augu audzēšanu un to īpašibām. Katram tiks dota iespēja iegādāties sev tīkamāko tēju tieši no to audzētāja. Aglonā apskatīsim baziliku un netālu no tās esošo, katoļu baznīcas neviennozīmīgi vērtēto Karaļa Jēzus kalnu. Uzzināsim kā top Latgales rudzu maize, kā arī ar tradīcijām, kas ar to saistītas. 

Ja neatradāt savu ceļojumu, lūdzu, rakstiet mums - piemeklēsim īsto!