29 700 300
67 700 300
Sakārtot pēc: datuma | valsts | cenas
3 650 €
Tuksnešu ieskautā Namībija
Pēdējā iespēja! Palikušas 2 vietas!
Rīga – Vindhuka – Etošas parks – Kamanjab – Twyfelfontein – Swakopmund – Sossusvlei – Kalahari tuksnesis – Vindhuka – Rīga
Ceļojuma norādītā cena ir sākot no 3650 EUR (tā var mainīties, precizējot programmas detaļas)
Vai šis ceļojums ir Tev piemērots?
Garš pārlidojums;
Jārēķinās ar karstumu (līdz + 32-35 grādi);
Ir gari pārbraucieni (250 – 300 km);
Ne vienmēr viss notiek, tā kā gribētos, jo tā ir Āfrika.
1. DIENA, PIEKTDIENA, 15.11. RĪGA – STOKHOLMA – VINDHUKA
12:50 tiekamies lidostā. 14:50 – 15:05 lidojums Rīga – Stokholma. 16:25 – 00:35 lidojums Stokholma – Doha.
2. diena, SESTDIENA, 16.11. DOHA – Vindhuka – mount etjo
02:00 – 10:40 lidojums Doha – Vindhuka. Pusdienas laikā ielidosim Namībijas galvaspilsētā Vindhukā, no kurienes sāksim mūsu ceļojumu un dosimies uz Mount Etjo. Iekārtosimies naktsmītnē. Vakariņas un nakts lodge tipa naktsmītnē.
3. diena, SVĒTDIENA, 17.11. mount etjo – ETOŠAS NACIONĀLAIS PARKS
Pa ceļam uz Etošas parku, apmeklēsim Otjiko ezeru, par kuru runā, ka tas esot tik dziļš, ka dibens nav sasniedzams. Hobā apskatīsim pasaulē lielāko 52 tonnu smago meteorītu. Vakariņas un nakts lodge tipa naktsmītnē.
4. diena, PIRMDIENA, 18.11. ETOŠAS NACIONĀLAIS PARKS
Agri no rīta dosimies izbaudīt Etošas parka daudzveidīgo floru un faunu. Etoša jeb Lielā Baltā vieta atrodas Kalahari baseina daļā, kuru klāj balta sāls kārta, veidojot sirreālu ainavu. Lietus periodā ieplaka pildās ar ūdeni un pievilina simtiem putnu, to skaitā flamingo. Parks ir vairāk nekā 100 gadu vecs. Pēcpusdienā atpūta pie baseina vai SPA centrā. Vakariņas un nakts lodge tipa naktsmītnē.
5. diena, OTRDIENA,19.11. ETOŠAS NACIONĀLAIS PARKS
Turpināsim izbaudīt Etošas parka daudzveidīgo floru un faunu ar džipiem. Pēcpusdienā atpūta pie baseina vai SPA centrā. Vakarā varēsim vērot dzīvniekus, kuri nāks veldzēt slāpes mākslīgi izveidotajā dzirdinātavā. Nakts lodge tipa naktsmītnē.
6.diena, TREŠDIENA, 20.11. ETOŠAS NACIONĀLAIS PARKS – KAMANJAB – twylfontein
Šodiendosimies pārbraucienā uz Kamanjab – nelielu apdzīvotu vietu Namībijas ziemeļu daļā. Apmeklēsim pārsteidzošo, vairāk nekā 250 miljonu gadu veco, Akmens mežu, kurā atrodami pārakmeņojušies koku stumbri un to paliekas. Fascinējošu ainavu veido ērģeļu stabules (Organ Pipes) - ģeoloģiski veidojumi rūsganā nokrāsā, kas paceļas vairāk nekā 5 metru augstumā. Seno bušmeņu zīmējumi uz klintīm Twyfelfontein stāsta par Namībijas cilvēku dzīvi pirms vairākiem tūkstošiem gadu.  Šeit atrodams pasaulē vecākais augs – milzīgam zirneklim līdzīgais Welwitschia mirabilis, kas sastopams tikai Namība tuksnesī. Vakarā – dienvidu puslodes zvaigžņoto debesu velves pētīšana. Vakariņas un nakts lodge tipa apmetnē Twyfelfontein.
7. diena, CETURTDIENA, 21.11. twylfontein –SVAKOPMUNDE
Šodienas ceļš vīsies uz Atlantijas okeāna piekrasti, uz Swakopmund – ar interesantovēsturiskovācu koloniālās arhitektūras  centru. To dēvē par Namībijas Rivjēru. Pa ceļam apmeklēsim Himbu cilts apdzīvotu ciematu. Himbu ļaudis joprojām dzīvo senču tradīciju un paražu ietekmē. Ikdienas apģērbā dominē liellopu ādas mini svārciņi, savus ķermeņus viņi ieziež ar sviesta, pelnu un sarkanā okera maisījumu, lai aizsargātu no spēcīgās saules, bet matus sievietes sakārto intriģējošā sasukā, pielietojot īpašu pastu. Pēc iekārtošanās viesnīcā apmeklēsim Kristālu galeriju, kur glabājas pasaulē pats lielākais 14 tonnu smagais kristāls. Nakts viesnīcā Swakopmundā.
8. diena, PIEKTDIENA, 22.11. svakopmunda – walvis bay
No Walvis Bay ar katamarāniem dosimies Atlantijas okeānā. Mums būs unikāla iespēja redzēt jūras lauvas, delfīnus, pelikānus un kā audzē austeres. Pusdienas baudīsim uz klāja - austeres un glāze šampanieša būs īsti vietā! Dosimies uz Mēness ieleju, kurā aplūkosim lielākās Welwitschia mirabilis un baudīsim skaistās, dabas veidotās, ainavas. Nakts viesnīcā Svakopmundā.
9. diena, SESTDIENA, 23.11. svakopmunda – SOSSUSVLEI
No Atlantijas okeāna piekrastes pārbrauksim uz Sossusvlei ieplaku Namība tuksnesī, kuru ieskauj augstas sarkanas krāsas kāpas. Tās, iespējams, ir augstākās kāpas pasaulē, un tām ir neparastas krāsu kombinācijas, kas variē atkarībā no kāpas vecuma un saules gaismas. Pēc ierašanās lodge tipa apmetnē nekurienē, varēsim doties nelielā pastaigā pa Namība tuksnesi, vērojot tā bezgalīgo apvārsni un izbaudīt patieso klusumu vai varēsim izbraukt līkumu tuksnesī ar kvadraciklu. Vakariņas un nakts lodge tipa naktsmītnē.
10. diena, SVĒTDIENA, 24.11. SOSSUSVLEI – sesriem kanjons
Agri no rīta dosimies ceļā uz Sossusvlei augstajām kāpām, kur baudīsim brokastis un rīta kafiju kāpu pakājē. Tie, kuru vēlme pēc unikāliem fotokadriem ņems virsroku, varēs kājām doties pa mīkstajām smiltīm augšup uz kāpu augstāko vietu, no kurienes atklāsies bezgalīgās smilšu jūras ainava. Tuksnesis un kāpas maina savas pārsteidzošās krāsasatkarībā no saules krišanas leņķa – te tas ir spilgti sarkans, te - melns, te - rozā. Arī faktūra visdažādākā, no zīda smalkām smiltīm līdz raupjiem akmeņiem. Savukārt Sesriem kanjons, kas formējies pirms 3 miljoniem gadu un ir Namībijas Fish kanjona mazais brālis, ir īsts brīnums blakus 300 metru augstajām Sossuvslei kāpām. Vakariņas un nakts lodge tipa naktsmītnē.

Ja neatradāt savu ceļojumu, lūdzu, rakstiet mums - piemeklēsim īsto!

Tālrunis *