cb@cb.lv | Tallinas iela 30
Kalnciema iela 116, Rīga
Sakārtot pēc: datuma | valsts | cenas
Lidojums Rīga – Lima – Rīga.
Peru Republikas galvaspilsēta Lima, dēvēta par karaļu pilsētu. Paracas nacionālais parks ar Playa Roja sarkano smilšu pludmali. Balestas salas – izbrauciens ar kuģīti, vērojot pelikānus, jūras lauvas un pingvīnus. Lidojums virs Naskas līnijām – mītiskas izcelsmes milzīgiem zīmējumiem tuksneša smiltīs. Huacachina oāze Peru tuksnesī. Majestātisku vulkānu ieskautā Aregipa (Arequipa) – viena no skaistākajām koloniālajām pilsētām Dienvidamerikā, saukta arī par Balto pilsētu. Viena no izcilākajām reliģiskajām celtnēm Peru – krāsainais Santa Catalina klosteris, kas ir kā mūriem apjozta vecpilsēta ar šauru ieliņu labirintu. Vulkānu aleja – augstkalnu plato Andu kalnos, pa kuru klejo vikunjas un lamas, bet pie apvāršņa paceļas El Misti vulkāns un citas uguns kalnu virsotnes.
Otrs dziļākais kanjons pasaulē, Canon del Colca ir divas reizes dziļāks par slaveno Grand Canyon Arizonā. Cruz del Condor – varens Kolkas kanjona skatu punkts, ko vēl īpašāku padara majestātiskie Andu kondori, kas šeit parasti lido pāri galvām.Calera Hot springs karstie avoti Kolkas ielejā. Imata Bosque de Piedra – neliels akmens mežs, kur vējš un lietus klintis izrobojuši dažādās formās. Pastaiga līdz Catarata Pillones ūdenskritumam, kur skatam paveras viena no skaistākām Aregipas neskartās dabas ainavām. Gleznains brauciens līdz Laguna Salinas – sāls ezeru ar tipiskām Čīles Altipano jeb Andu grēdas ainavām, kur starp vulkāniem paslēpušies sāls ezeri, bet ap tiem ganās vikunju bari. Svētā ieleja un Ollantaytambo drupas, kas liecina par inku zināšanām un impērijas varenību. Neparastās amfiteātra formas inku terases – Moray. Maras Salinas – unikāla terasveida sāls ieguves vieta, kas pēc skata nedaudz līdzinās Pamukales baltajām terasēm, tikai šeit kopš inku laikiem tiek iegūts baltais pulverītis.
Inku citadele Maču Pikču – Inku impērijas pilsētas plānošanas meistardarbs augstu Andu kalnos. Senā inku galvaspilsēta Kusko. Inku inženierijas brīnums Sacsayhuaman – ciklopiska izmēra cietoksnis, kas aizsargāja Kusko. Brīva diena Kusko vecpilsētas un apkārtnes inku drupu padziļinātai iepazīšanai. Iespēja doties pagrūtā pārgājienā uz krāsaino Rainbow Mountain jeb Varavīksnes kalnu (5200 m v.j.l.; var izzīrēt zirgus), kas laistās septiņās dažādās krāsās un kļuvis par vienu no Peru dabas simboliem.
Lidojums Kusko – Lima.

Ja neatradāt savu ceļojumu, lūdzu, rakstiet mums - piemeklēsim īsto!

Tālrunis *