cb@cb.lv | Tallinas iela 30
Kalnciema iela 116, Rīga
Sakārtot pēc: datuma | valsts | cenas
Lidojums Rīga – Hanoja.
Hanoja – bijusī Ziemeļvjetnamas, tagad visas valsts galvaspilsēta ar vairāk nekā 600 pagodām un tempļiem, un komunistiskās Vjetnamas ilggadējā vadoņa Hošimina mauzoleju. Sapa – franču koloniālo laiku kalnu kūrorts Tonkinas Alpos, kura apkārtni apdzīvo daudzas nacionālās minoritātes, kas joprojām valkā nacionālos tērpus, piekopj senās tradīcijas un dzīvo ļoti vienkāršu dzīvi. Sapas tirgus. Melno Hmong cilts ciemats. Tram Ton kalnu pāreja. Krāsainais un krāšņais Bac Ha svētdienas tirgus. Puķu Hmong cilts ciemats, kur izgatavo vietējo kandžu. Ninh Binh – skaists klinšakmens kalnu apvidus, ko mēdz dēvēt par Halongas līci rīsu laukos. Izbrauciens ar laivu pa gleznainu upes posmu, apmeklējot trīs alas un skatot, kā kaļķakmens klintis izlien no rīsu laukiem. Hoa Lu – pirmā Vjetnamas galvaspilsēta. Halongas līcis – Vjetnamas lepnums un viens no Āzijas brīnumiem, pilns ar fantastiskās formās izrobotām salām, kuras apskatāmas, slīdot laivā pa jūras ūdeņiem. Klinšaina, kalnaina un lietusmežiem klāta Cat Ba sala un tai piegulošais mazo klinšu saliņu arhipelāgs Halongas līcī ir gluži kā no filmas Juras laikmeta parks. Pārgājiens džungļos Cat Ba nacionālajā parkā ar iespēju uzkāpt Nhu Lam kalnā, no kura paveras pasakaina ainava uz kaļķakmens kalniem. Halongas līča mazais brālis Lan Ha līcis, izbraucieni ar kajakiem pa gleznaino apkārtni.
Lidojums Hanoja – Dalata.
Bijušais franču koloniālā perioda kalnu kūrorts-stacija Dalata, kur eiropieši glābās no vasaras svelmes. Crazy House – viena no dīvainākajām ēkām Āzijā, kas atgādina noburtu pasaku namu milzīga koka veidolā. Lielākais un skaistākais no Dalatas dārziem un parkiem – Ziedu un parku pilsēta. Ekstravagantā Linh Phuoc pagoda ar 49 m garo, flīzēm klāto drakonu. Datanlas ūdenskritums. Brauciens ar džipu Langbiang kalnā, no kura paveras skaistākais skats pār Dalatas ezeriem un kalniem. Kinh minoritātes ciema apmeklējums, kuru interesantākā iezīme ir iespaidīgo Rong māju veidošana uz pāļiem. Vakars pie kalnu minoritātes ar vakariņām, dejām un vietējās dziras Can degustēšanu. Krāšņākais ūdenskritums Vjetnamā – 40 m augstais un 100 m platais Pongour Falls. 90 m augstais Dambri ūdenskritums, kas gāžas lietusmežiem klātas aizas ielokā. Saigona (Hošimina) – kādreizējās Dienvidvjetnamas galvaspilsēta, joprojām valsts lielākā pilsēta, tikpat viesmīlīga un ar intensīvu naktsdzīvi kā amerikāņu laikos... Cu Chi – tūristu apskatei saglabāti bijušie partizānu tuneļi (kopgarums ap 200 km!) pie Saigonas, patiesi neaizmirstami iespaidi par Vjetnamas karu. Mekongas delta – viena no pasaules varenākajām upēm radījusi plašu deltu, kuras kanālos, attekās un pietekās dzīvo vietējie iedzīvotāji, kas piemērojušies apstākļiem. Izbraucieni ar laivām pa kanāliem. Cai Rang peldošais tirgus – Āzijas eksotika un kolorīts visā savā krāšņumā!
Lidojums Saigona – Rīga.
Jaunā 2025. gada sagaidīšana Phu Quoc salā, Dienvidķīnas jūrā!
Lidojums uz Vjetnamu ar Turkish Airlines!
Lidojums Rīga – Hanoja.
Hanoja – bijusī Ziemeļvjetnamas, tagad visas valsts galvaspilsēta ar vairāk nekā 600 pagodām un tempļiem un komunistiskās Vjetnamas ilggadējā vadoņa Hošimina mauzoleju.
Ninh Binh – skaists klinšakmens kalnu apvidus, ko mēdz dēvēt par Halongas līci rīsu laukos. Izbrauciens ar laivu pa ''King Kong 2'' filmā iemūžināto Trang An - gleznainu upes posmu, apmeklējot trīs alas un skatot, kā kaļķakmens klintis izlien no rīsu laukiem. Hoa Lu – pirmā Vjetnamas galvaspilsēta. Yen Duc - viens no retajiem upes deltas ciemiem reģionā, kas saglabājis savu tradicionālo izskatu.
Halongas līcis – Vjetnamas lepnums un viens no Āzijas brīnumiem, pilns ar fantastiskās formās izrobotām salām, kuras apskatāmas, slīdot laivā pa jūras ūdeņiem. 
Lidojums Hanoja – Phu Quoc. Ekskursija pa Phu Quoc salu. Bai Sao – neapšaubāmi skaistākā pludmale Vjetnamā, kuras baltās smiltis un kristāldzidrais ūdens žilbina acis... Izbrauciens ar laivu pa Phu Quoc salu arhipelāgu, apmeklējot mazās saliņas ar pludmalēm kā Bounty reklāmās un izcilām snorkelēšanas vietām... Bauda acīm, miesai un garam! 4 atpūtas dienas Phu Quoc salā pie Dienvidķīnas jūras. 
Lidojums Phu Quoc – Mekongas Delta.
Mekongas delta – viena no pasaules varenākajām upēm radījusi plašu deltu, kuras kanālos, attekās un pietekās dzīvo vietējie iedzīvotāji, kas piemērojušies apstākļiem. Izbraucieni ar laivām pa kanāliem. Cai Rang peldošais tirgus – Āzijas eksotika un kolorīts visā tās krāšņumā!
Saigona (Hošimina) – kādreizējās Dienvidvjetnamas galvaspilsēta, joprojām lielākā valsts pilsēta, tikpat viesmīlīga un ar intensīvu naktsdzīvi kā amerikāņu laikos... Cu Chi – tūristu apskatei saglabāti bijušie partizānu tuneļi (kopgarums ap 200 km) pie Saigonas, patiesi neaizmirstami iespaidi par Vjetnamas karu.
Jaunā gada svinēšana tropiskajā Phu Quoc salā!
Lidojums Saigona – Rīga.
Lidojums Rīga – Saigona – Rīga.
Mui Ne – kolorītā osta, Sarkanās kāpas, slavenās Baltās kāpas, kas kā mirāža paceļas zaļajā Vjetnamas apvidū, un neparastais Pasaku avots (Fairy Spring), kas pārsteidza ar neparastiem klinšu veidojumiem. Bijušais franču koloniālā perioda kalnu kūrorts-stacija Dalata, kur eiropieši glābās no vasaras svelmes. Crazy House – viena no dīvainākajām ēkām Āzijā, kas atgādina noburtu pasaku namu milzīga koka veidolā. Lielākais un skaistākais no Dalatas dārziem un parkiem – Ziedu un parku pilsēta. Ekstravagantā Linh Phuoc pagoda ar 49 m garo, flīzēm klāto drakonu. Datanlas ūdenskritums. Brauciens ar džipu Langbiang kalnā, no kura paveras skaistākais skats pār Dalatas ezeriem un kalniem. Kinh minoritātes ciema apmeklējums, kuru interesantākā iezīme ir iespaidīgo Rong māju veidošana uz pāļiem. Vakars pie kalnu minoritātes ar vakariņām, dejām un vietējās dziras Can degustēšanu. Krāšņākais ūdenskritums Vjetnamā – 40 m augstais un 100 m platais Pongour Falls. 90 m augstais Dambri ūdenskritums, kas gāžas lietusmežiem klātas aizas ielokā. Saigona (Hošimina) – kādreizējās Dienvidvjetnamas galvaspilsēta, joprojām valsts lielākā pilsēta, tikpat viesmīlīga un ar intensīvu naktsdzīvi kā amerikāņu laikos... Cu Chi – tūristu apskatei saglabāti bijušie partizānu tuneļi (kopgarums ap 200 km!) pie Saigonas, patiesi neaizmirstami iespaidi par Vjetnamas karu. Mekongas delta – viena no pasaules varenākajām upēm radījusi plašu deltu, kuras kanālos, attekās un pietekās dzīvo vietējie iedzīvotāji, kas piemērojušies apstākļiem. Izbraucieni ar laivām pa kanāliem. Cai Rang peldošais tirgus – Āzijas eksotika un kolorīts visā savā krāšņumā!
Lidojums Saigona – Con Dao salas – Saigona.
Con Dao (Kondao) salas – tropisks un ļoti nomaļš, 15 salu arhipelāgs Dienvidķīnas jūrā, kas ilgu laiku ceļotājiem bija nesasniedzams. Tikai lielākā no salām, Con Son, ir apdzīvota, piedāvājot salas viesiem gaišu smilšu pludmales, idilliskus līčus un lietusmežiem klātus pakalnus. Izbrauciens ar laivu pa neskarto un kalnaino Con Dao salu arhipelāgu, apmeklējot mazās saliņas ar klinšu ieskautām pludmalītēm un izcilām snorkelēšans vietām… Bauda acīm, miesai un garam! Ekskursija par Con Son salas gleznainākajām vietām un ieskats skaudrajā pagātnē, kad sala kalpoja kā slepens franču koloniālās varas cietums politiski represētajiem un vēlāk amerikāņu kara cietums. 3 atpūtas dienas Con Son salā pie Dienvidķīnas jūras Con Dao arhipelāgā.

Ja neatradāt savu ceļojumu, lūdzu, rakstiet mums - piemeklēsim īsto!

Tālrunis *