cb@cb.lv | Tallinas iela 30
Kalnciema iela 116, Rīga
Sakārtot pēc: datuma | valsts | cenas
Albānija tulkojumā no albāņu valodas nozīmē „Ērgļu zeme”.
Albānija ar savu raibo pagātni, ar neskarto dabu-klinšainajām nogāzēm, kas citviet sniedzas pat līdz pludmalei, tirkīza zilo jūru, ezeriem, upēm un mežiem, Jūs aizraus neaizmirstamā piedzīvojumā. Vietējo iedzīvotāju viesmīlība, sirsnība veido šīs valsts dienvidniecisko šarmu.
Ceļojums tiem, kuri vēlas atklāt ko jaunu, pārsteidzošu, kurus vilina Balkānu noslēpumainība un skaista atpūta pie zilās Adrijas jūras.
Iespaidīgie cietokšņi, pilsētas, bagātā kultūra, arhitektūra, gardā virtuve, gleznainā daba un atpūta pie Adrijas jūras
Lidojums Rīga - Tirāna.
Albānijas galvaspilsēta Tirāna.  Berate (UNESCO) – 1000 logu pilsēta un viena no skaistākajām pilsētām Albānijā. Vīna degustācija omulīgā ģimenes vīna darītavā. Kruja – romantiskā Albānijas kalnu pilsētiņa.  Atpūtas diena pie Adrijas jūras vai papildus ekskursija uz Koman ezeru un Šalas upi, ko dēvē arī par Albānijas Taizemi. Albānijas troļļu ceļš – Rapsh serpantīns. 13. gadsimtā celtais Pejas (Pejës) klosteris (UNESCO). Prizrena – viena no skaistākajām Kosovas pilsētām atrodas Sharr kalnu pakājē. pie Bistricas upes. Roguvas kanjons. Kosovas galvaspilsēta Priština. Savdabīgā, bagātīgi dekorētā Tetovo mošeja. Ohridas pilsēta – Maķedonijas dārgakmens (UNESCO), kas ir uzskatāma par Balkānu Jeruzalemi. St. Naum klosteris Ohridas ezera krastā. Izbrauciens ar kuģīti pa Ohridas ezeru. Laivu brauciens pa iespaidīgo Matkas kanjonu un Vrelo alas. Skopje - Ziemeļmaķedonijas galvaspilsēta ar romiešu akveduktu, bizantiešu Svētā Panteleimona baznīcu ar lieliskām freskām un Stefana Dušana laikā celto akmens tiltu pār Vardaras upi.
Lidojums Skopje -  Rīga.

Ja neatradāt savu ceļojumu, lūdzu, rakstiet mums - piemeklēsim īsto!

Tālrunis *