cb@cb.lv | Tallinas iela 30
Kalnciema iela 116, Rīga
Sakārtot pēc: datuma | valsts | cenas
Kruīza ekskursijas iekļautas cenā!
Ierobežoto vietu dēļ iesakām pieteikties līdz 15. jūlijam!
Lidojums Rīga – Maiami – Rīga.
10 nakšu kruīzs pa Karību salām, apmeklējot 6 dažādas salu valstiņas, tai skaitā Mazo Antiļu salu pērli – Sentlūsiju! Antigva jeb Santa Maria de la Antigua, kā to Kolumbs nodēvēja, atklājot salu 1493. g. 17. gs. un 18. gs. Britu impērijas flotes štābs Karību salās – Angļu osta un Admirāļa Nelsona doki – viena no nozīmīgākajā koloniālā perioda liecībām visā reģionā. Lietusmežiem bagātā Sentkitsa (St. Kitts), ko Kolumbs sākotnēji nodēvēja savā vārdā – par Svētā Kristofera salu. Simpātiskā galvaspilsēta Brasseterre un Brimstone Hill – lielākais cietoksnis Karību salās, dēvēts par Vestindijas Gibraltāru. Puertoriko galvaspilsēta un otra vecākā pilsēta Rietumu puslodē Sanhuana: simpātiskā koloniālā stila vecpilsēta ar ieliņu labirintu, 16. gs. San Felipe El Morro cietoksnis, vecākā baznīca abās Amerikās Iglesia San Jose, un otra vecākā katedrāle Jaunajā pasaulē – San Juan Baustista. 1502. g. Kolumba atklātā Sentlūsija (St. Lucia) – viena no skaistākajām salām Karību jūrā, kuras ikoniskās Piton dvīņu smailes kļuvušas par simbolu visam reģionam. Karību šarms Sentlūsijas galvaspilsētā Castries, Sēra vulkāns un krāteri ar dubļu vannām un burbuļojošiem avotiem, Dimantu dārzs ar ūdenskritumu, kurš atspīd dažādās nokrāsās, Francijas karaļa karstie avoti, kuros veldzējusies Napoleona Žozefīne. Sentmartēna – sala, kuru sadala divas valstis, Francija un Nīderlande lepojas ar savām pludmalēm un īpaši ar amizanto Lidmašīnu pludmali, kur lielie airbusi laižas pāri atpūtnieku galvām.
Kalnainā, Hispaniolas salas Rietumu daļā izvietojusies Haiti – visnabadzīgākā zeme Karību jūras baseinā, bet ar visbagātāko kultūrvēsturisko mantojumu un lielāko Āfrikas tradīciju ietekmi un kultūrā un vudū reliģijā.
Floridas štata visekstravagantākā un bohēmiskākā pilsēta Maiami. Krāšņākā villa ASV – 16. gs. stilā celtā Vizcaya Villa. Unikālā un daudzveidīgā ekosistēma vienā no labākajiem nacionālajiem parkiem ASV – Everglades. Izbraucieni ar Airboat laivām pa Evergleidsas iekšējo lagūnu un purvu, kurā sastopama liela putnu daudzveidība un lielākā aligatoru koncentrācija pasaulē. Safari izbrauciens ar speciāliem bagijiem pa Lielo ciprešu rezervātu, meklējot Floridas dzīvnieku pasaules pārstāvjus. Latviešu emigranta Edvarda Liedskalniņa utopiskā Koraļļu pils, kur laika posmā no 1923. līdz 1951. g. mākslinieks izgreba vairāk nekā 1100 tonnas koraļļu. Gabaliņš no Karību salām uz Amerikas zemes – Key West – vistālākā saliņa Florida Keys tropisko salu arhipelāgā ar baltām smilšu pludmalēm, palmām, Karību arhitektūras stilā celtiem namiem un bohēmisku gaisotni. Daudzās Holivudas filmās iemūžinātais Overseas Highway – viens no neparastākajiem ceļiem pasaulē, kas sastāv no vairākiem ļoti gariem tiltiem un, vedot pāri Atlantijas okeānam, savieno Maiami ar Key West.

Ja neatradāt savu ceļojumu, lūdzu, rakstiet mums - piemeklēsim īsto!

Tālrunis *