cb@cb.lv | Tallinas iela 30
Kalnciema iela 116, Rīga
Sakārtot pēc: datuma | valsts | cenas
745 €
Pavasaris Vācijā, Beļģijā, Holandē GARANTĒTS
Pēdējā iespēja! Palikušas 4 vietas!
Turpceļš ar autobusu.
Herrenhausen – viens no izcilākajiem Vācijas baroka dārziem. Githorna - viena no gleznainākajām pilsētiņām Holandē, to dēvē par Holandes Venēciju. Delfta – zilās keramikas pilsēta. Kosmopolītiskā Amsterdama: DAM laukums, sarkano lukturu ielas. Brīvdabas muzejs Zaanse Schans.  Hāga – faktiskā Nīderlandes galvaspilsēta. Pasaulē lielākais sīpolpuķu dārzs Keukenhof ir 28 ha liels slēgts dārzs, ko sadala tipiskie Holandes kanāli un takas starp krokusiem, hiacintēm, tulpēm un narcisēm. Ziemeļu Venēcija Brige ir viens no populārākajiem ceļojuma galamērķiem Beļģijā. Rubensa pilsēta Antverpene. Brisele, kuru slavenu dara čurājošais puisītis, Eirokvartāls, rātsnams, Dievmātes katedrāle, karaļu pils un beļģu šokolāde.
Lidojums Diseldorfa - Rīga.
795 €
Holande un Brisele pavasara ziedos GARANTĒTS
Pēdējā iespēja! Palikušas 2 vietas!
Lidojums Rīga – Brisele.
Pasaulē lielākais sīpolpuķu dārzs Keukenhof ir 28 ha liels slēgts dārzs, ko sadala tipiskie Holandes kanāli un takas starp krokusiem, hiacintēm, tulpēm un narcisēm. Kosmopolītiskā Amsterdama: DAM laukums, sarkano lukturu ielas, puķu tirgus. Hāga – faktiskā valsts galvaspilsēta, kurā atrodas parlaments un valdība un kurā dzīvo monarhu ģimene. Scheveningen – izcilākais Holandes kūrorts pie Ziemeļjūras. Delfta – zilās keramikas un Vermēra pilsēta. Brisele, kuru slavenu dara čurājošais puisītis, Eirokvartāls, rātsnams, Dievmātes katedrāle, karaļu pils un beļģu šokolāde.
Lidojums Brisele - Rīga.
745 €
Pavasaris Holandē, Beļģijā, Vācijā GARANTĒTS
Pēdējā iespēja! Palikušas 3 vietas!
Lidojums Rīga - Brisele.
Brisele, kuru slavenu dara čurājošais puisītis, Eirokvartāls, rātsnams, Dievmātes katedrāle, karaļpils un beļģu šokolāde. Ģente – torņu un brīvības pilsēta. Ziemeļu. Rubensa pilsēta Antverpene. Hāga – faktiskā Nīderlandes galvaspilsēta. Pasaulē lielākais sīpolpuķu dārzs Keukenhof ir 28 ha liels slēgts dārzs, ko sadala tipiskie Holandes kanāli un takas starp krokusiem, hiacintēm, tulpēm un narcisēm. Kosmopolītiskā Amsterdama: Tiso kundzes vaska figūru muzejs, DAM laukums, sarkano lukturu ielas. Githorna - viena no gleznainākajām pilsētiņām Holandē, to dēvē par Holandes Venēciju. Hanovere – reiz neatkarīgās Hannoveres karalistes galvaspilsēta. Herrenhausena - viens no izcilākajiem Vācijas baroka dārziem.
Mājupceļš ar autobusu.

Ja neatradāt savu ceļojumu, lūdzu, rakstiet mums - piemeklēsim īsto!

Tālrunis *