cb@cb.lv | Tallinas iela 30
Kalnciema iela 116, Rīga
Sakārtot pēc: datuma | valsts | cenas
Skaists trīs valstu piedzīvojums, baudot dabas skatus, folkloras vakarus, vīna degustācijas un izzinot šo valstu vēstures lokus.
Ceļazīmes cenā iekļautas vakariņas un degustācijas.
Lidojums Rīga - Budapešta - Rīga.
Vīna degustācija Minis apkaimē. Timišoara – Rumānijas 1989.gada revolūcijas pilsēta. Viens no astoņiem pasaules īpašākajiem ūdenskritumiem – Bigăr ūdenskritums. No Sv.Annas klostera baudīsim dabas skatus uz Donavas līci. Brauciens ar kuģīti pa Donavas Cazan kanjonu. Pārgājiens uz Ciacarul Mare klints. Iron Gates hidroelektrostacija – lielākais aizsprotsts Donavā, muzeja un turbīnas apmeklējums. Vīna degustācija kādā no vēsturiskajiem Oltenia reģioniem.  Vânturătoarea ūdenskritums, kas atrodas 1000m augstumā. Herkulesa pirtis. Serbiešu deju programma. Mezolīta arheoloģiskais parks – Lapenski Vir. 14.gs. celtais Golubakas cietoksnis. Belgrada.
Viduslaiku pilis, nacionālais kolorīts un rudens raibie raksti viesmīlīgajā Transilvānijā.
Ceļazīmes cenā iekļautas vakariņas un ieejas maksa apskates objektos, degustācijas Rumānijā!
Oradja – 1080. Gadā Krišul Repedeupes ielejā Ungārijas karaļa Vladislava I dibināta katoļu bīskapija. Mūsdienās, pastaigājoties pa pilsētas ielām, acis priecē baroka un jūgendstila ēkas, piešķirot Oradjai elegantus vaibstus. Vīna degustācija Diosig. Oradjas termālo ūdeņu komplekss Nymphea – viss, lai Jūsu miesa un dvēsele tiktu pozitīvi uzlādēta. Ērģeļmūzikas koncerts. Vīnu degustācija vīnu princeses pagrabā Paulis. Hunedoaras pils – viena no visskaistākajām renesanses laika pilīm Eiropā, kas apvīta ar leģendām par karali Maķāšu un dižciltīgo, drosmīgo Huņadi dzimtu. Alba Iulia cietoksnis un vecpilsēta, kur vienuviet redzamas gan pareizticīgo bīskapa, gan katoļu arhibīskapa rezidences, Cisnādiora – skaistas, kalna gala uzceltas romāņu stila baznīcas apmeklējums. Brateiu – iepazīšanās ar autentiskiem romu (čigānu) lietišķās mākslas un amatniecības izstrādājumiem. Biertan ciematiņa evanģēliskās baznīcas nocietinājumi (UNESCO). Šegešvāra – burvīga (UNESCO) pilsēta ar šaurām ieliņām, krāsainiem 16.gs. namiem, pilsētas mūriem, torņiem, dievnamiem un ēku, kurā bērnu dienas pavadījis mīklainais grāfs Drakula – Vlads Tepešs. Brīvdabas muzejs Astra Museum ļaus ieskatīties Rumānijas zemnieku sadzīves apstākļos laiku lokos. Sibiu – viena no visreprezentatīvākajām sakšu pilsētām, Hābsburgu valdīšanas laikā kalpoja kalpoja par Transilvānijas administratīvo centru. Iepazīšanās ar Rumānijas mākslas mantojumu Brukenthal muzejā. Baltvīna degustācija Aiud pie vīndara Papp Peter. Pārgājiens Turdas aizā, priecājoties par neskartās dabas valdzinājumu. Vistea – īpašs ciemats un viena no nozīmīgākajām kalvinistu baznīcām Transilvānijā. Mera – Eiropā unikālais Transilvānijas ūdens bifeļu muzejs. Neliela pastaiga pa Pūķu dārzu Galgau Almasului – ģeoloģisko dabas parku, kurā veidojušās interesantas formas smilšakmens skulptūras. Beltiug vīna degustācija Nachbil pagrabos. Vairāk par baltvīna un sarkanvīna šķirnēm uzzināsim, eost vīna dārzos. Vama – podnieku ģimenes apmeklējums un iespēja pašam veidot savu mākslas darbu. Pelde termālajos baseinos klinšu alā Miškolcā.
Interesanti un atraktīvi ģimenēm ar bērniem ar iespēju aktīvi atpūsties un doties kalnu pārgājienos, izzināt senas tradīcijas, vēsturi un folkloru, baudīt patiesu viesmīlību un nacionālo virtuvi.
Ceļazīmes cenā iekļautas vakariņas, ieejas maksa apskates objektos, pikniki, izklaides pasākumi Rumānijā!
Oradjas elegantā vecpilsēta un ūdensprieki termālo ūdeņu komplekss Nymphea – baseini, burbuļvannas, Meziad alas – vienas no apmeklētākajām un apbrīnojamākajām karsta alām Rumanijā. Esiet uzmanīgi, neiztraucējiet alas pastāvīgos iedzīvotājus – sikspārņus! Remetea kalvinistu baznīca, kuras freskā attēlots leģendārais Ungārijas karalis Vladislavs. Pārgājiens Rusty Precipice (pa rūsgano nogāzi) atklās dabas fenomenu – lietus erozijas veidotās krāsainās brūces kalnos. Hunedoara pils – viena no skaistākajām renesanses pilīm Eiropā, kas apvīta ar leģendām par dižciltīgo un drosmīgo Haņādi dzimtu. Pargājiens Detunatele līdz unikālām bazalta kolonnām, kuras atgādina milzu ērģeles. Alba Iulia cietoksnis un vecpilsēta, kur vienlaikus redzami gan pareizticīgo, gan katoļu celtie dievnami. Pārgājiens uz Turdas aizu – krāšņu klinšu ieskautu kanjonu. 112 m zem zemes esošās Turdas sālsraktuves – viena no pasaulē vecākajām sāls ieguves vietām. Maltīte ar dzīvo mūziku Savadisla ciemata krodziņā ar folkloras deju programmu un tērpu demonstrējumiem. Izvorul Crisului etnogrāfiskais ciemats. Stanas ciemā brauciens ar kalnu vilcienu, pārgājiens un vizināšanās ar zirgiem. Vakariņas vietējā gana ģimenē Helmeu. Vama – podnieka darbnīcas apmeklējums, iespēja pašiem veidot savu mākslas darbu.

Ja neatradāt savu ceļojumu, lūdzu, rakstiet mums - piemeklēsim īsto!

Tālrunis *