cb@cb.lv | Tallinas iela 30
Kalnciema iela 116, Rīga
Sakārtot pēc: datuma | valsts | cenas
Prāga  ,  kruīza kuģītis pa Vltavas upi  ,  Karlovi vari  ,  Drēzdene,    Meisene
Valsts: Vācija
PRŪSIJAS KRĀSAS
PIEDZĪVO BERLĪNI UN IZBAUDI POTSDAMU!
BERLĪNE – POTSDAMA – SANSUSSĪ – A10 TIRDZNIECĪBAS CENTRS
04.04. – 07.04.2024.
4 dienas / Visas naktis viesnīcās
Ceļojuma cena : € 275. 
745 €
Pavasaris Vācijā, Beļģijā, Holandē GARANTĒTS
Pēdējā iespēja! Palikušas 4 vietas!
Turpceļš ar autobusu.
Herrenhausen – viens no izcilākajiem Vācijas baroka dārziem. Githorna - viena no gleznainākajām pilsētiņām Holandē, to dēvē par Holandes Venēciju. Delfta – zilās keramikas pilsēta. Kosmopolītiskā Amsterdama: DAM laukums, sarkano lukturu ielas. Brīvdabas muzejs Zaanse Schans.  Hāga – faktiskā Nīderlandes galvaspilsēta. Pasaulē lielākais sīpolpuķu dārzs Keukenhof ir 28 ha liels slēgts dārzs, ko sadala tipiskie Holandes kanāli un takas starp krokusiem, hiacintēm, tulpēm un narcisēm. Ziemeļu Venēcija Brige ir viens no populārākajiem ceļojuma galamērķiem Beļģijā. Rubensa pilsēta Antverpene. Brisele, kuru slavenu dara čurājošais puisītis, Eirokvartāls, rātsnams, Dievmātes katedrāle, karaļu pils un beļģu šokolāde.
Lidojums Diseldorfa - Rīga.
Teiksmainie Harca kalni, Valpurģu nakts un ziedošā Vācija...
4 naktis vienā viesnīcā Harca kalnu pakājē. (Talsi-Tukums-Rīga-Bauska)
745 €
Pavasaris Holandē, Beļģijā, Vācijā GARANTĒTS
Pēdējā iespēja! Palikušas 3 vietas!
Lidojums Rīga - Brisele.
Brisele, kuru slavenu dara čurājošais puisītis, Eirokvartāls, rātsnams, Dievmātes katedrāle, karaļpils un beļģu šokolāde. Ģente – torņu un brīvības pilsēta. Ziemeļu. Rubensa pilsēta Antverpene. Hāga – faktiskā Nīderlandes galvaspilsēta. Pasaulē lielākais sīpolpuķu dārzs Keukenhof ir 28 ha liels slēgts dārzs, ko sadala tipiskie Holandes kanāli un takas starp krokusiem, hiacintēm, tulpēm un narcisēm. Kosmopolītiskā Amsterdama: Tiso kundzes vaska figūru muzejs, DAM laukums, sarkano lukturu ielas. Githorna - viena no gleznainākajām pilsētiņām Holandē, to dēvē par Holandes Venēciju. Hanovere – reiz neatkarīgās Hannoveres karalistes galvaspilsēta. Herrenhausena - viens no izcilākajiem Vācijas baroka dārziem.
Mājupceļš ar autobusu.
Prāga  ,  kruīza kuģītis pa Vltavas upi  ,  Karlovi vari  ,  Drēzdene,    Meisene
Valsts: Vācija
PRŪSIJAS KRĀSAS
PIEDZĪVO BERLĪNI UN IZBAUDI POTSDAMU!
BERLĪNE – POTSDAMA – SANSUSSĪ – A10 TIRDZNIECĪBAS CENTRS
02.05. – 05.05.2024. 
4 dienas / Visas naktis viesnīcās
Ceļojuma cena : € 275. 
Valsts: Vācija
VĀCIJAS PASAKAS ROMANTISMA CEĻĀ
VĀCIJAS MAZPILSĒTU ŠARMS
TANGERMUNDE – LĪNEBURGA – VERNIGERODE – KVEDLINBURGA – GOSLĀRA – HILDESHEIMA – ERFURTE – VIRCBURGA – BAMBERGA – BAD WINDSHEIM – TERMĀLIE SĀLS BASEINI - VĪNA DEGUSTĀCIJA – ROTENBURGA PIE TAUBERES
09.05.-15.05.2024 
7 dienas / Visas naktis viesnīcās
Ceļojuma cena: € 539. 
Lidojums Rīga – Milāna, atceļš ar autobusu.
Streza –pilsētiņa ezera krastā ar zaļojošiem dārziem, lepnām vasarnīcām, vecpilsētas līkumotajām ieliņām, kuru malās rindojas daudzas trattoria, bodītes vai Caffe, izplatot burvīgu kafijas aromātu. Brauciens ar kuģīti uz Borromeo salām – no 17.gs. vidus līdz mūsdienām nelielo salu trijotne ezera vidū vilina Borromeo dzimtas radīto graciozo piļu un izsmalcināto parku aplūkotājus. Vīna un vietējo produktu baudīšana Pjemontas gaumē. Otrpus Mottarones kalna masīvam iegūlies viens no Eiropas tīrākajiem ezeriem Lago di Orta, tā krastos pastkaršu cienīgas promenādes malā uzplaukusi Orta San Giulio pilsētiņa, kas atzīta par vienu no skaistākajām visā Itālijā. Pa svētceļnieku soļu slīpētajiem granīta pakāpieniem ceļš uzvedīs Sacro Monte un ļaus iepazīt Asīzes Franciska dzīvesstāstu. Benediktīniešu klostermāsu iestaigātās klusuma un meditācijas takas netālajā Isola San Giulio. Komo ir kā dzidrs, viegls kokteilis, kurā sajaucies labākais no vecās Eiropas vidienes – miers, elegance un dabisks dzīvesprieks. Belladžo– kūrorts, kas atrodas uz zemesraga starp abiem Komo ezera atzarojumiem, kļuvis par iemīļotu atpūtas vietu daudzām pasaules slavenībām. Villa Carlota – viena no Komo pērlēm. Par villas vēsturi un intrigām varētu uzrakstīt gana biezu grāmatu, taču galvenais baudījums ir astoņus hektārus lielais ainaviskais parks.  Kastaņola, kur daļu mūža pavadīja Rainis un Aspazija. Pundurvalsts Lihtenšteina - vieta, kur pašā Eiropas viducī var atrast neskartu dabu. Virs galvaspilsētas Vaducas paceļas firstu pils, kas parāda Lihtenšteinu gan kā monarhiju, gan kā demokrātisku valsti. Ulma – viduslaiku impēriskā brīvpilsēta Donavas krastā, kura pirmo reizi rakstos minēta jau 9.gs. vidū.  Burvīgas ir šķībās pildrežģu mājas, kurās pat iekārtotas viesnīcas. Rotenburgas pie Tauberes vēsture  aizsākās jau 12. gadsimtā., bet šodien te var izbaudīt viduslaiku atmosfēru, ienirstot šaurajās ieliņās vai pakāpjoties uz nocietinājuma mūriem. Bet Ziemassvētki te ir visu gadu! Nirnberga – senā franku metropole ar greznām un romantiskām pildrežģu mājām, klusiem, omulīgiem stūrīšiem Pegnicas upes krastos un seno ķeizarpili pakalnā virs vecpilsēta. Meisene – pirmais porcelāna ražošanas centrs Eiropā. 1709.gadā aptiekārs un alķīmiķis  no Berlīnes Johans Fridrihs Betgers izveidoja Eiropā pirmo balto porcelānu, kura recepte līdz tam bija ķīniešu porcelāna meistaru noslēpums. Baucene atrodas Šprē upes krastā. „Torņu pilsēta” Baucene priecē ceļotājus ar precīzi restaurēto vecpilsētu!

Ja neatradāt savu ceļojumu, lūdzu, rakstiet mums - piemeklēsim īsto!

Tālrunis *