29 700 300
67 700 300
Sakārtot pēc: datuma | valsts | cenas
Berlīne – daudzpusīga un kultūrvēsturiski bagāta pilsēta. Šeit ir ļoti daudz muzeju, vēsturisku ievērojamu vietu un objektu, kurus Jums noteikti būtu jāredz. 44 gadu laikā te atradās divas pilnīgi atšķirīgas pilsētas, divas kultūras, divas mentalitātes.
VĀCIJA - ZIEDOŠIE BERLĪNES DĀRZI MAIJA SVĒTKOS
AICINĀM IZBAUDĪT PAVASARA ELPU VIENĀ NO
EIROPAS LIELĀKAJĀM PILSĒTĀM BERLĪNĒ, APLŪKOJOT ZIEDOŠOS TULPJU UN
NARCIŠU DĀRZUS! POLIJĀ RADĪSIET IESKATU PAR POĻU KULTŪRU UN
TRADĪCIJĀM. NEIZPALIKS ARĪ IEPIRKŠANĀS PRIEKI VĀCU LIELVEIKALU
KOMPLEKSĀ.
03.05.2018. – 06.05.2018.
4 dienas
Ceļojuma cena: € 139.00
AKCIJAS NOTEIKUMI UN
NOSACĪJUMI
Valsts: Vācija
BAVĀRIJAS ROMANTISKĀS PILIS, KALNI UN EZERI
MINHENE – NOIŠVĀNŠTEINA UN LINDERHOFU PILIS - PARTNACHKLAMM AIZA - KĪMEZERS - HERRENSALA - HERRENCIEMSEE PILS AR PARKU – BERHTESGĀDENES ZEME - BAVĀRIJAS ALPU IELOKA - HITLERA “ĒRGĻA LIGZDA” – ĶĒNIŅA EZERS – SALZBERGWERK SĀLS RAKTUVES 
24.05. – 29.05.2018.
6 dienas / Visas naktis viesnīcās
Ceļojumu cena: € 360. 
Tas ir īsts džungļu atrakciju parks zem Eiropā lielākā kupola. Tropiska vide nozīmē 27 grādu siltumu, jūru, baltas smiltis, zaļus džungļus, peldes, šovu, nobraucienus, SPA!
Ir nezūdošas vērtības, kuras var izbaudīt vēl un vēl. Drēzdene- viena no skaistākajām Vācijas pilsētām Elbas upes krastos. ,,Zelta” Prāga- dēvēta arī par simts torņu pilsētu, viena no Eiropas skaistākajām un romantiskākajām pilsētām. Ļaujieties pilsētai un tā Jūs draudzīgi ieskaus mazajās vecpilsētas ieliņās.
Apmeklētās vietas ceļojuma laikā: Baucene – Saksijas Šveice: Kēnigšteina: Kēnigšteinas cietoksnis – Basteja: Basteja tilts – Drēzdene –Vitenberga – Šprēvalde: 1000 ūdens ceļu pilsēta - Berlīne
Tas ir īsts džungļu atrakciju parks zem Eiropā lielākā kupola. Tropiska vide nozīmē 27 grādu siltumu, jūru, baltas smiltis, zaļus džungļus, peldes, šovu, nobraucienus, SPA!
Valstis: Vācija, Šveice, Francija
GLEZNAINĀS REINAS, MOZELES IELEJAS UN ELZASAS VĪNA CEĻŠ
BAIREITA – BERNE – GRIJĒRAS SIERA RAŽOTNE - ŽENĒVAS EZERS - MONTRĒ – LOZANNA – ELZASA: KOLMĀRA – RIKVĪRA – REINAS IELEJA: LORELEJAS KLINTS - MAINCA - RĪDESHEIMA - BRAUCIENS AR KUĢĪTI – KOBLENCA - MOZELES IELEJA: KOHEIMA – VĪNA DEGUSTĀCIJA
20.06. – 26.06.2018. 
7 dienas / Visas naktis viesnīcās
Ceļojuma cena: € 395.
Zelta, dievinātā, simts torņu – tāda lūk ir viena no skaistākajām pilsētām pasaulē PRĀGA. Jums ir lieliska iespēja apskatīt tās vēsturiskos pieminekļus, senās pilis, muzejus un romantiskos nostūrīšus…
Datums : 27.04. – Cena : € 149.00 ( AKCIJA ) tikai 12- 13 rinda vietām
Speciālais piedāvājums: neattiecās uz jau veiktajām rezervācijām un ir derīgs tikai jaunajām rezervācijām. Piedāvājums spēkā līdz 01.04.2018.,   vietu skaits ir ierobežots.
VĀCIJA - ATRAKCIJU PARKI
/CEĻOJUMS ĢIMENĒM AR BĒRNIEM/
BRAUCIENS UZ VĀCIJAS ATRAKCIJU PARKIEM LIELAJIEM IR KĀ ATGRIEŠANĀS
BĒRNĪBĀ, BET BĒRNIEM- PRIEKI UN PIEDZĪVOJUMI. ĻAUJIETIES ATPŪTAI UN
IZBAUDIET IESPAIDU UN EMOCIJU GAMMU!
20.06.2018. – 24.06.2018.
5 dienas
Ceļojuma cena: € 219.00
Itālija ir viena no skaistākajām un apburošākajām Eiropas valstīm. Atpūta Itālijā noteikti ir daudzveidīga, iespaidiem un piedzīvojumiem bagāta. Venēcijas kanāli, antīkās arhitektūras šedevri Romā, kalna citadele San Marino, renesanses Florence – tas viss Jūs neatstās vienaldzīgu. Katrs, kas dodas uz Itāliju noteikti, atrod tur ko jauku un neatkārtojamu! Cilvēkus vilina ievērojamie kultūras un vēstures pieminekļi, siltais klimats, daudzveidīgās dabas ainavas, skaistās pludmales, dzidrais jūras ūdens, kūrorti, lieliskā virtuve, kā arī pašu itāļu sprēgājošais dzīvesprieks un viesmīlība. Te valda patiesi draudzīga, līksmes piesātināta gaisotne, kas aicina izbaudīt visu, ko dzīve piedāvā.
Minhene -  valdzina un apbur   !  Bavārijas pērles- Pasaku pilis Alpu kalnos : brauciens uz "Gulbju pili" Noišvainštainu un uz  Linderhofas pili ,kura tiek dēvēta par mazo Versaļu Mocarta Zalcburga !
Bavārijas pilis un ezeri
Minhene – Neišvānšteinas pils – Linderhofas pils – Oberammergau – Ērgļu ligzda – pils Kungu salā Ķīmezerā – Bamberga
Brauciens, kurš ir ierakojis jau daudzu ceļotāju sirdis. Brīnišķīgās pilis - Neišvānšteina, kas ir kā no pasaku grāmatas noskatīta un tiek uzskatīta par visas Bavārijas simbolu, un Linderhofa, kas Jūs noteikti pārsteigs ar savu greznību! Ikviena ceļotāja sirdi savaldzinās arī Oberammergau, kas ir viena no
skaistākajām mazpilsētām ne tikai Vācijā, bet arī Eiropā. Jūs gaida arī aizraujošs brauciens par vienu no skaistākajiem kalnu serpentīna ceļiem, lai kalnos apmeklētu "Ērgļu ligzdu".
Izbraukšanas datums: 22.06.2018 (6 dienas/ visas naktis viesnīcās)
Bērnu atrakciju parki Vācijā
Ūdens parks «Tropical Islands Resort» – atrakcijas Heide Parkā – Termālie baseini «Soltau» – Safari parks «Serengeti»
Izbraukšanas datums: 22.06.2018 (5 dienas / visas naktis viesnīcās)

Ja neatradāt savu ceļojumu, lūdzu, rakstiet mums - piemeklēsim īsto!