cb@cb.lv | Tallinas iela 30
Kalnciema iela 116, Rīga
Sakārtot pēc: datuma | valsts | cenas
Brauciens dabas baudītājiem, jaunu iespaidu un garšu medniekiem, kā arī tiem, kas dod priekšroku mazpilsētu šarmam, nevis lielpilsētas burzmai. Elpu aizraujoši dabas skati, pilsētas kā no pasaku ilustrācijām un jauni iespaidi.
Lidojums Rīga – Milāna, atceļš ar autobusu.
Ledāju ezeru un zaļojošu lauku ieskautā Varēze piedāvā šķietami bezgalīgu vēsturisku villu, burvīgu dārzu un elpu aizraujošu ainavu klāstu. Varēzes vecpilsēta ir elegants vakara pastaigu iemesls: Palazzo Estense dārzi, galvenā iela rozā porfīrā, krāsainas ēkas un pagalmu dzīvespriecīgā vakaru noskaņa. Pastaiga Komo: katedrāle, villa Olmo, Zīda muzejs – unikāla pieredze no zīdtauriņa līdz ražošanas noslēpumiem. Ceļš uz Iseo ezera krastiem. Lovere – krasta mazpilsētiņa ir kā dārgakmens kalnu amfiteātrī. Izbrauciens ar laivu pa ezera ūdeņiem. Gardas ezera austrumu krastā Malčezina nenoliedzami ir viena no šarmantākajām mazpilsētām. Blakus bruģētiem viduslaiku ielu līkločiem un lepnajam Castello Scaligero kā dabas dots sargs slejas Monte Baldo, 1738 metru augstais skatu punkts pāri ezera plašumiem. Merano – harmoniskais skaistums un dziednieciskie avoti pārsteiguši pat karaliskas personas! Pa daiļās Hābsburgu Elizabetes takām dosimies Trauttmansdorff dārzā, kas atzīts par vienu no izkoptākajiem Eiropā. Svarovska kristālu muzejs Vatensā. Kristālu pasaule – mākslinieku veidota kristālu, mūzikas un gaismas spēle. Vācijas augstākā virsotne Cūgšpice. Oberammergava – mazpilsētiņa Bavārijas Alpos, kas ir populāra ar kokgriezumiem, apgleznotajām mājām un pasijas spēlēm, kuras notiek reizi desmit gados. Kīmezerā atrodas interesantas salas – Frauenes sala (Fraueninsel) ar sieviešu klosteri, Herrenas sala (Herreninsel) ar ainavu parku, agrāko klosteri un Bavārijas karaļa Ludviga II pili, kas veidota pēc Versaļas pils parauga, bet netika pabeigta. Rēgensburga – pilsēta ar divus tūkstošus gadu senu vēsturi. Ceļotājus priecē viduslaiku būves paraugs – 310 m garais Akmens tilts, vecais rātsnams, Sv. Pētera doms un slavenā desiņu virtuve! Meisene – pirmais porcelāna ražošanas centrs Eiropā. 1709. gadā aptiekārs un alķīmiķis no Berlīnes Johans Frīdrihs Betgers izveidoja Eiropā pirmo balto porcelānu, kura recepte līdz tam bija ķīniešu porcelāna meistaru noslēpums.
Prāga  ,  kruīza kuģītis pa Vltavas upi  ,  Karlovi vari  ,  Drēzdene,    Meisene
Valsts: Vācija
VĀCIJAS ATRAKCIJU PARKI
BERLĪNE – ZOO – AKVĀRIJS – HAIDEPARKS – SAFARI –
SERENGETI PARKS
21.06. – 25.06.2024. 
5 dienas / Visas naktis viesnīcās
Ceļojuma cena: € 460. 
 
Valsts: Vācija
BAVĀRIJAS ROMANTISKĀS PILIS, KALNI UN EZERI
MINHENE – NOIŠVĀNŠTEINAS UN LINDERHOFAS PILIS – ETTALES KLOSTERIS - KĪMEZERS - HERRENSALA - HERRENCIEMSEE PILS AR PARKU – BERHTESGĀDENES ZEME - BAVĀRIJAS ALPI - HITLERA “ĒRGĻA LIGZDA” –
ĶĒNIŅA EZERS – SALZBERGWERK SĀLS RAKTUVES
22.06. – 27.06.2024. 
6 dienas / Visas naktis viesnīcās
Ceļojumu cena: € 509. 
Valsts: Vācija
PRŪSIJAS KRĀSAS
PIEDZĪVO BERLĪNI UN IZBAUDI POTSDAMU!
BERLĪNE – POTSDAMA – SANSUSSĪ – A10 TIRDZNIECĪBAS CENTRS
27.06. – 30.06.2024.
4 dienas / Visas naktis viesnīcās
Ceļojuma cena : € 275. 
Turpceļš ar autobusu.
Baucene – torņu pilsēta Šprē upes krastā. Rēgensburga – vislabāk saglabājusies Vācijas lielpilsēta Donavas krastā ar vairāk nekā 2000 gadu vēsturi. Stikla pūtēju pilsētiņa Bodenmaisa. Passava – pilsēta trīs upju sateces vietā. Brauciens ar pacēlāju Grosser Arber. Kelheimas Atbrīvošanās zāle. Brauciens ar kuģīti caur Donaudurchbruch aizai.  Kuchlbauer alus darītava. Švarcvaldes kalnu ceļš, augstākā virsotne - Feldbergs un Tribergas ūdenskritums. Pārgājiens (7,3 km) uz 37 m augsto Urahas ūdenskritumu. Iespēja apmeklēt AlbThermen SPA. Reinas ūdenskritums.
Lidojums Cīrihe – Rīga.

Ja neatradāt savu ceļojumu, lūdzu, rakstiet mums - piemeklēsim īsto!

Tālrunis *