cb@cb.lv | Tallinas iela 30
Kalnciema iela 116, Rīga
Sakārtot pēc: datuma | valsts | cenas
Bulgārija pārsteigs mūs ar dabas brīnumiem! Iespēja gan apskatīt alas, aizas un dabas parkus, gan aktīvi atpūsties Bulgārijas kalnos, gan mundrumam veldzēties kalnu minerālūdens SPA!
Lidojums Rīga – Sofija – Rīga.
Bulgārijas galvaspilsēta Sofija ar varenajiem bulvāriem un Ņevska katedrāli Devetashka alas ar 7 logiem uz debesīm. Veliko Tirnovo - Bulgārijas senā galvaspilsēta Jantras upes ielokā. Brauciens pāri Šipkas kalnu pārejai, rožu muzejs un bulgāru renesanses pilsēta Plovdiva ar iespēju ceļot laikā - romiešu forums un turku minareti, kristiešu dievnami un antīkā amfiteātra drupas... Bulgārijas Rodopu kalnu mežonīgākā daļa: Trigrad aiza un Jagodinas stalaktītu alas. Dabas diena Rilas kalnos pie 7 maģiskajiem ezeriem. Bulgārijas kalni ir bagāti ar ārstnieciskajiem minerālūdens avotiem, ko varēsiet izbaudīt pēc aktīvas atpūtas kalnos. Pirin nacionālais parks - iespēja izbaudīt kalnu varenību un skaistumu, dodoties nelielā pārgājienā līdz kalnu ezeriem. Bulgārijas sakrālās mākslas šedevrs Rilas klosteris (UNESCO) gleznaino Rilas kalnu ielokā. Pasaules dziednieces Vangas dzīves un darba vieta Rupīte, Meļņikas smilšakmens klintis un novada vīni. Vitoša kalnu masīvs netālu no Sofijas ar savdabīgajām akmens upēm. Bulgāru vīnu un nacionālo ēdienu baudīšana, izjūtot vietējo cilvēku viesmīlību.
Lidojums Rīga - Stambula.
Edirne - viena no vēsturiskajām Osmaņu Impērijas galvaspilsētām. Nesebara - romantiskā pilsētiņa uz šauras pusslas Melnās jūras krastā. Plovdiva ar iespēju ceļot laikā - romiešu forums un turku minareti, kristiešu dievnami un antīkā amfiteātra drupas... Pirin nacionālais parks - iespēja izbaudīt kalnu varenību un skaistumu, dodoties nelielā pārgājienā līdz kalnu ezeriem. Dabas diena Rilas kalnos pie 7 maģiskajiem ezeriem. Bulgārijas kalni ir bagāti ar ārstnieciskajiem minerālūdens avotiem, ko varēsiet izbaudīt pēc aktīvas atpūtas kalnos. Bulgārijas sakrālās mākslas šedevrs Rilas klosteris (UNESCO) gleznaino Rilas kalnu ielokā. Pasaules dziednieces Vangas dzīves un darba vieta Rupīte, Meļņikas smilšakmens klintis un novada vīni. Bulgārijas galvaspilsēta Sofija ar varenajiem bulvāriem un Ņevska katedrāli. Vitoša kalnu masīvs netālu no Sofijas ar savdabīgajām akmens upēm. Bulgāru vīnu un nacionālo ēdienu baudīšana.
Lidojums Sofija - Rīga.
Valsts: Bulgārija
ATVASARA BULGĀRIJĀ
EGERA – BUKARESTE – NESEBRA – NACIONĀLAIS VAKARS – PLOVDIVA – VARNA – “AKMEŅU MEŽS” – DŽIP-SAFARI – PIRĀTU KRUĪZS
04.09. – 14.09.2024. / 11 dienas / Visas naktis viesnīcās
Ceļojuma cena: € 790.
Lidojums Rīga - Sofija - Rīga.
Bulgārijas galvaspilsēta Sofija ar varenajiem bulvāriem un Ņevska katedrāli. Bologradchik akmens figūras - unikāls dabas veidojums, kuru vietējie iedzīvotāji apvijuši ar leģendām. Devetashka alas ar 7 logiem uz debesīm. Veliko Tirnovo - Bulgārijas senā galvaspilsēta Jantras upes ielokā. Brauciens pāri Šipkas kalnu pārejai, rožu muzejs un bulgāru renesanses pilsēta Plovdiva ar iespēju ceļot laikā - romiešu forums un turku minareti, kristiešu dievnami un antīkā amfiteātra drupas... Vitoša kalnu masīvs netālu no Sofijas ar savdabīgajām akmens upēm. Bulgāru vīnu un nacionālo ēdienu baudīšana.

Ja neatradāt savu ceļojumu, lūdzu, rakstiet mums - piemeklēsim īsto!

Tālrunis *