cb@cb.lv | Tallinas iela 30
Kalnciema iela 116, Rīga
Sakārtot pēc: datuma | valsts | cenas
Valsts: Francija
FRANCIJAS AZŪRA KRASTA MIRDZUMS
EGENBERGA - KANNAS – ATPŪTA PIE VIDUSJŪRAS – FRAGONARA SMARŽAS – NICA – MONAKO – SENTROPĒ – PORT GRIMAUD – DIŽONA – BĀDENBĀDENE – KARAKALLAS TERMAS
10 dienas / Visas naktis viesnīcās
18.08. – 27.08.2024.
Ceļojuma cena: € 780. 
Valsts: Francija
KLASISKĀ PARĪZE
PARĪZE, VERSAĻA UN DISNEJLENDA
BERLĪNE – PARĪZE - KRUĪZS AR KUĢĪTI - LUVRA – VERSAĻA - DISNEJLENDA –LUKSEMBURGA
18.08. – 24.08.2024. 
7 dienas / Visas naktis viesnīcās
Ceļojuma cena: € 519. 
Lidojums Rīga – Cīrihe – Rīga.
Bezansona ar vecpilsētu Doubsas upes pakavveida līkumā. Citadele un 600m garie nocietinājumi, katedrāle ar unikālu astronomisko pulksteni, kas rāda saullēktu, saulrietu, aptumsumus un plūdmaiņas Francijas ostās. Saline Royale d'Arc et Senans - 18.gs. industriālais mantojums, bijusī sāls rūpnīca un dārzi, kas celti pēc karaļa Luija XV ierosinājuma. Jura – Francijas reģions ar krāšņām dabas ainavām, ezeriem, ūdenskritumiem, šarmantiem ciematiem un senām pilīm.  Pārgājiens (~ 3 st.) uz 993 m augsto Ērgļa virsotni  un panorāmas skatu punktu uz četriem ezeriem.  Dinozauru pēdas Lullē – vecākā atrastā dinozauru pēdu vieta Juras reģionā, vairāk kā 1500 pēdu nospiedumu no 155 milj.g senas pagātnes. Arbuā pazīstamā kā reģiona vīna galvaspilsēta. Atpūta pie Vouglans ezera 430 m.v.j.l., kas ir trešais lielākais cilvēka radītais ezers Francijā un lepojas ar savu smaragdzaļo ūdeni. Ezers stiepjas 35km garumā un piedāvā mums braucienu ar kuģīti. Baume-les-Messieurs - viens no Francijas skaistākajiem ciematiņiem Baume kalnu cirka centrā.  11.gs. benediktīniešu abatija, ūdenskritumi un izgaismotās alas padara šo vietu vēl pievilcīgāku. Comté siera degustācija. Bonu ieskauj senais valnis un bulvāri. 15.gs. būvēto slimnīcu trūcīgajiem Hotel Dieu uzskata par viduslaiku arhitektūras paraugu un Burgundijas vizītkarti. Burgundijas sinepju noslēpumus atklāsim īstā sinepju darbnīcā.  Château du Clos de Vougeot – pašā Burgundijas vīna dārzu sirdī, sākotnēji bijusi tikai vīna ferma, kuru 12.gs uzcēluši mūki, bet 16.gs. jau tai pievienoja renesanses pili. Burgundijas vīna degustācija. Dižona - mūsdienu Burgundijas galvaspilsēta. Viduslaiku ieliņās majestātiski izceļās pildrežģu mājas, romānikas un gotikas stila baznīcas un 17.-18. gs. privātās savrupmājas. Burgundijas hercogu pils daļu aizņem pilsētas dome, bet Filipa Labā tornis piedāvā panorāmas skatu no 46 m augstuma. Mākslas muzeja 50 telpās ir apskatāma 1500 mākslas darbu kolekcija - viena no bagātākajām Francijā. Vesula – skats uz vēsturisko centru no Motte kalna un pastaiga vecpilsētā. Château de Villersexel – viena no skaistākajām 19.gs. Burgundijas pilīm  ekskursijā “no fasādes līdz privātajām istabām”. Colline Notre Dame du Haut – kalns Rošampā, Vogēzu kalnu dienvidu daļā, kur arhitekts Le Corbusier jau 1955.g uzbūvēja kapelu. Milūzā iesakām apmeklēt izcilo Automuzeju vai  Francijas Vilcienu pilsētu.
SPĀNIJA - BIENVENIDO!
SPILGTA SAULE, TIRKĪZZILA JŪRA, SMILTIS UN
SPĀŅU ĢITĀRAS SKAŅAS LIKS JŪSU SIRDIJ PUKSTĒT STRAUJĀK. VIETĒJO
ĒDIENU DAUDZVEIDĪBA, SANGRIAS GLĀZE UN STRAUJĀ FLAMENKO DEJA
APREIBINĀS JŪSU PRĀTU. IZBAUDIET BRĪNIŠĶĪGAS BRĪVDIENAS! HOLA,
ESPAÑA!
13.09.2024. – 22.09.2024.
10 dienas
Ceļojuma cena: € 509.00
AKCIJAS NOTEIKUMI
 
Valsts: Francija
APBUROŠĀ FRANCIJA:
PIKARDIJA - NORMANDIJA – GASKONIJA –
KATARU ZEME - BURGUNDIJA – LOTARINGIJA –
ELPU AIZRAUJOŠIE PIRENEJI - ATLANTIJAS OKEĀNS - FRANCIJAS VIDUSJŪRA
SANSUSĪ – AMJĒNA – RUĀNA – SANMIŠĒLA KLOSTERIS – BORDO - ARKAŠONAS LAGŪNA - PILĀ KĀPA – LA BASTIDE D'ARMAGNAC - ARMANJAKA DEGUSTĀCIJA – FURSĒSA – PIRENEJI – LURDA – GAVARNĪ CIRKS – KARKASONA – LIMUSĪ ALAS – LANGEDOK-RUSSIJONA - LASTURA – KOLJŪRA - PIJ-DE-DOM – MECA
10 dienas / Visas naktis viesnīcās
14.09. - 23.09.2024.
Ceļojuma cena: € 780.
Lidojums Rīga – Bilbao - Rīga.
Bilbao – lielākā basku pilsēta, kuru ieskauj kalni. Baski, iespējams, ir vissenākā tauta Eiropā. Galvaspilsētas galvenais tūrisma magnēts, bez šaubām, ir 1997.gadā atklātais Gugenheima (Guggenheim) modernās mākslas muzejs. San Juan de Gaztelugatxe – unikālā Biskajas līča piekrastes vieta, viens no 7 Spānijas dabas brīnumiem. 231 solis (pakāpiens) un esam uz nelielās saliņas. Aristokrātiska pastaiga Biaricā – elegantajā 19.gs. karaļu kūrortā. Lurda – neliela pilsētiņa Pireneju priekškalnēs, kur 1858. gadā Masabjēlas grotā meitenei parādījās Sv. Dievmāte. Labrīt Gaskoņa! – viļņotā lauku zeme Pireneju pakājē! Ciemošanās lauku saimniecībā un vietējo produktu degustācija. Musketieru cienīgu dzērienu pasaule Domaine d’Arton. No vīnogas uz vīnu un vīna ceļš uz armanjaku. Dordoņas upes ieleja – dabas veidota, viena no krāšņākajām un auglīgākajām Francijā. Sarla – šarmantā viduslaiku pilsētiņa ar šaurām, līkumotām ieliņām un senajām akmens mājām ir kā savdabīgs brīvdabas muzejs. Lasko alas IV – aizvēsturisko laiku Siksta kapela ar zīmējumiem uz alas sienām, kuros attēloti fantastiski dzīvnieki. Marqueyssac ornamentāli apcirptie dārzi – vairāk kā 6 km garais 150 tk. bukšu krūmu labirints tiek uzskatīts par vienu no romantiskākajiem dārziem Francijā. Pastaiga Beržerakā – mākslas un vēstures pilsētā, slavena arī ar saviem aromātiskajiem vīniem. St. Emililjona – vīna dārzu ieskautā viduslaiku ciematiņa kultūrainava iekļauta UNESCO. Leģenda vēsta, ka 8.gs. šeit apmeties mūks Emīlions, kas darījis brīnumus. Bordo lepojas ar otru vecāko tirdzniecības ostu Francijā. Vēsturiski nozīmīgās namu fasādes celtniecības laikā tika pavērstas uz Garonnas upes pusi, lai aizsegtu viduslaiku graustus. Bordo vīni labi papildina reģionālos ēdienus. Austeru baudīšana pie Atlantijas okeāna. Akrašona popularitāti ieguva pateicoties noslēgtajai lagūnai, kur neviena netraucēti var vērot unikālas putnu un dzīvnieku sugas. Dune du Pilat – Eiropas lielākā smilšu kāpa. Tā ir gandrīz 3 km gara, 104 m augsta, 500 m plata un stiepjas līdz pat Arkašonas lagūnai, paverot fantastisku panorāmu. Sansebastjana izvietojusies skaista jūras līča malā, kas pēc formas līdzinās gliemežvākam. Jau no 19.gs tā ir populāra spāņu aristokrātijas atpūtas vieta.
 
Lidojumi Rīga – Piza - Rīga.
Pārcelšanās ar prāmi no Livorno uz Bastiju. Bonifačo – uz baltām klintīm jūras krastā celtā senā pilsēta. Jūras pusē stāvajās klintīs izcirstas Aragonas karaļa kāpnes – relikvija no pilsētas aplenkuma 1420. gadā. Sartene – viskorsikāniskākā pilsēta Korsikā. Bavellas pāreja – labos laika apstākļos gājiens mežonīgajos Korsikas kalnos, Caurā klints, lieliskas Korsikas vidienes kalnu un mežu ainavas. Ajačo – Napoleona dzimtene un lielākā pilsēta Korsikā ar francisku šarmu.. Šeit vecpilsētā atrodas Bonapartu ģimenes muzejmāja – Maison Bonaparte ar i pasaulslavenajai salinieku ģimenei veltītu ekspozīciju. Pastaiga pie Les Calanches klintīm – īpatnējam stāvām klinšu smailēm, kas, labi ieskatoties, atgādina suņa ausis. Porto – zilo jūras ūdeņu un sarkano klinšu ieskautā mazpilsēta, kas, pateicoties apkārtējās dabas skaistumam, iekļauta UNESCO. Izbrauciens ar kuģīti uz Skandolas klintīm – UNESCO pasaules dabas pieminekļu sarakstā iekļautu dabas rezervātu. Izslavētais saulriets Porto pludmalē ar veco dženoviešu sargtorni klintsaugšā. Spelunkas aiza – gleznainā, dramatiskā aiza ceļā no Col de Vergio pārejas – viens no elpu aizraujošākajiem skatiem Korsikā, kur ceļš līkumo gar aizas malu. Klintis Scala di Santa Regina ceļā no Evīzas uz Korti. Šeit kastaņkoku birzīs dažkārt var sastapt kādu pusmežonīgo cūku bariņu, kas meklē savu dienišķo maizīti – ēdamos kastaņus. Kortes apskate. Pilsēta tiek dēvēta par Korsikas sirdi, salas neatkarības šūpulis, nacionālās universitātes pilsēta. Bastija – kūrortpilsēta, salas jūras vārti, kur satiekas vairākas prāmju līnijas, kas savieno Korsiku ar cietzemi. Dosimies pastaigā pa Terra-Vecchia šaurajām ieliņām, apbrīnojot 19.gs. barokālo arhitektūru un baudīsim vietējā tirgus piedāvājumu. Prāmis Bastija – Livorno.
 

Ja neatradāt savu ceļojumu, lūdzu, rakstiet mums - piemeklēsim īsto!

Tālrunis *

Ceļojumi uz Franciju

Ceļojums uz Franciju ir iespēja nodoties patiesai dzīves baudīšanai. Vērienīgie apskates objekti, pasaulslavenie mākslas darbi, leģendārā franču virtuve un gleznainās ainavas radīs neaizmirstamas emocijas!

Ceļojumi uz Franciju pavisam noteikti paplašinās redzesloku un bagātinās pieredzi. Pašlaik ieceļošana Francijā nav ierobežota. Mūsu piedāvājumā ietilpst tiešie Rīga – Parīze lidojumi, tāpat sniedzam iespēju iegādāties autobusa biļetes uz Franciju.

Brauciens vai lidojums uz Franciju sniedz iespēju paviesoties un apskatīt arī, piemēram, Amjēnu, Ruānu, Kannas, ostas pilsētu Bordo, lielāko svētvietu Francijā Lurdu un vēl citas nozīmīgas vietas.

Nica – Francijas pērle

Nica ir pilsēta Francijā, kas atrodas pie Vidusjūras. Siltais klimats, jūras tuvums un brīnišķīgās ainavas ir tas, kas vislabāk raksturo šo vietu. Azūra krasts jeb Franču rivjēra ir viena no populārākajām kūrorta vietām visā Eiropā. Dodoties uz Nicu, iepazīstināsim ar skaisto Vecpilsētu, kur satiekas senatnīgais ar mūsdienīgo. Tur vislabāk būs iespējams sajust pilsētiņas rosību. Savukārt dabas cienītaji novērtēs Pilskalna parka šarmu, no kura paveras burvīga ainava uz Vidusjūru. Būs iespēja apmeklēt Angļu promenādi, kas ir slavena ar tās pludmali un greznajām viesnīcām.

Lidojumi uz Franciju sniedz iespēju izbaudīt valsts kultūru un kaut uz mirkli sajust vietējo ikdienas ritējumu.

Parīze – visu mīlētāju galvaspilsēta

Par vienu no romantiskākajām pilsētām pasaulē tiek uzskatīta Parīze, kas ir iecienīts tūristu galamērķis it visos gadalaikos. Ceļojums uz Parīzi ar lidmašīnu ir ērtākais un ātrākais veids, kā nokļūt skaistajā pilsētā. Ceļojumubode.lv nodrošina vairākus ceļojumu piedāvājumus lidojumiem uz Franciju. Piemēram, Rīga – Parīze lidojums ilgst vien nepilnas 3 stundas. Aviobiļetes uz Parīzi ir iekļautas jau piedāvājumu cenā. Aicinām sekot līdzi mūsu īpašajiem piedāvājumiem, jo nereti Rīga – Parīze aviobiļetes ir iespējams iegādāties par ļoti draudzīgu cenu.

Ir vairākas leģendāras vietas, ko redzēt Parīzē. Noteikti nepamanīts nepaliks pilsētas centrālais objekts – Eifeļtornis. Ar liftu ir iespējams nokļūt līdz pat pašai tā augšai, lai aplūkotu pilsētu no putna lidojuma. Taču tikpat labi Eifeļtorņa klātesamību un burvību var izbaudīt, apmeklējot turpat blakus esošos Trokadero dārzus. Mūsu piedāvājumā ietilpst arī tādas viesnīcas Parīzē ar numuriņiem, pa kuru logiem paveras skats uz graciozo objektu. Vakaros reizi stundā uz 5 minūtēm Eifeļtornis iemirdzas, radot vēl maģiskāku noskaņu.

Ceļojumi uz Franciju asociējas ar kultūras un mākslas baudīšanu, tādēļ apskatāmo objektu sarakstā ir iekļaujams arī Luvras muzejs. Tur var aplūkot gan Leonardo Da Vinči slaveno Monas Lizas gleznu, gan arī citu pasaulē atpazīstamu mākslinieku darbus. Luvra ir visapmeklētākais muzejs pasaulē un tā kopējā platība ir 60 600 kvadrātmetri. Vislabāk uz Luvru ir doties agri no rīta, jo pēcpusdienā un vakarpusē rindā pie ieejas var nākties gaidīt pat 40 un vairāk minūtes.

Esot Parīzē, būs iespēja paviesoties Elizejas laukos un savām acīm apskatīt iespaidīgo Triumfa arku un Parīzes Dievmātes katedrāli. Ekskursijas ietvaros varēs paraudzīties arī uz Aleksandra III tiltu, Mākslas tiltu, Lielo un Mazo pili un vēl citām vietām. Tāpat ir paredzēts doties uz Montmartri.

Ja Tevi interesē arī nepopulārāku vietu apskate un citi noderīgi knifiņi, ko būtu vērtīgi zināt, meklētājā ierakstot vārdu savienojumu “ceļojums uz Parīzi, atsauksmes”, varēsi uzzināt par citu pieredzes stāstiem, apmeklējot šo pilsētu.

Ceļojumi uz Franciju nozīmē arī vietējo ēdienu baudīšanu. Viesojoties šajā valstī, Tev būs iespēja nogaršot kādu no tradicionālajiem ēdieniem, piemēram, ratatuju, sīpolu zupu, kasulē un vēl daudz citus.

Ceļojums uz Franciju kopā ar Ceļojumubode.lv

Garāks ceļojums vai, piemēram, brīvdienas Parīzē, Kannās, Normandijā var būt lieliska iespēja, kā izrauties no ierastās ikdienas rutīnas. Izbaudi patiesu atpūtu un gūsti nebijušus iespaidus, lai lidojums uz Parīzi vai kādu citu vietu Francijā kļūtu patiesi neaizmirstams.

Ceļojumi uz Franciju ir lieliska iespēja kvalitatīvai un neaizmirstamai laika pavadīšanai ar ģimeni vai divatā ar savu mīļoto cilvēku. Ja tuvākā vai tālākā nākotnē ir paredzēts lidojums uz Franciju, aplūko mūsu piedāvājumu. Plašā klāstā ir pieejami lidojumi uz Parīzi, Nicu un vēl citiem populāriem galamērķiem!