cb@cb.lv | Tallinas iela 30
Kalnciema iela 116, Rīga

Dubaijas ievērojamas apskates vietas

Ekskursija uz Omānas sultanātu

Ja vēlaties apskatīt ļvienu no Arābijas pussalas skaistakajām vietām, redzēt diženus kalnus un sajūsminošu zemūdens pasauli, dodieties uz Dibu – nelielu pilsētiņa Musandamas pussalā, kas atrodas Omānas sultanāta ziemeļu daļā.
Ekskursijas laikā Jūs skatīsiet starp jūras krastu un kalniem iegūlušus zvejnieku ciematus, varēsiet nodarboties ar zemūdens peldēšanu (maska, pleznas) skaistā līcī. Bet ja paveiksies, pārbaudīsiet, kuri ir ātrāki peldētāji - Jūs vai delfīni. Pēc tam Jūs vēl ilgi varēsiet stāstīt draugiem par savu ceļojumu uz brīnumaino Musandamas pussalu!
Cena no 110 USD – 200 USD

Abū Dabī - AAE galvaspilsēta

Ekskursija uz vienu no skaistākajām arābu pasaules pilsētām – AAE galvaspilsētu. Vēl pavisam nesenā pagātnē šo pilsētu raksturoja tur apmetušies salu iedzīvotāji, kas dzīvoja nelielās mājiņās. Bet mūsdienās Abū Dabī ir naftas biznesa centrs, kurā lepni slejas arī diženi minareti un mošejas, brīnišķīgas strūklakas un zaigojoši debesskrāpji, turklāt visu ieskauj dārzu un parku zaļā sega.
Ekskursijas programmā iekļauts etnogrāfiskā ciema un Abū Dabī senās rezidences – Hosnas pili apmeklējums. Bet tiem, kas vēlēsies, ekskursijas laikā būs iespēja nofotografēt vienu no pasaulē skaistākajām mošejām – šeiha Zaida.


Ūdensatrakciju parks "Atlantis”

Viens no mūsdienu "pasaules brīnumiem” – mākslīgā Palmas sala (Dubaijā-Džumeirā) aicina Jūs apmeklēt savas brīnumainākās vietas. Pie viesnīcas "Atlantis The Palm” darbojas fantastisks ūdensatrakciju komplekss "Aquaventure”.
Milzīgajam ūdensparkam ir 17 ha plaša teritorija un 2 km gara pludmale, atrakciju baseini ar dzīvām haizivīm, akvāriji ar rajām un daudzu citu sugu zivīm – to visu Jūs varēsiet skatīt. Bet ja vēlēsieties vēl kaut ko īpašu, tad varēsiet izjust, ko nozīmē peldēt lagūnā kopā ar delfīniem.
Cena no 110 USD – 150 USD

Seši emirāti vienā dienā

Ļoti piesātināta ekskursija ar daudziem jo daudziem spilgtiem iespaidiem. Pēc brauciena pa modernās Dubaijas plašajiem prospektiem Jūs dosieties uz Šārdžu – Tuvo Austrumu kultūras galvaspilsētu. Pēc tam Jūs apmeklēsiet senatnīgo Adžmānas šeiha pili, kas tagad ir Vaska figūru muzejs. Tālāk dosieties uz Ummelkaivainu, kur aplūkosiet arheoloģisko izrakumu vietas, kas attiecas uz aizvēstures laikiem. Un tad uz Rāselhaimu – uz Lielo kanjonu!
Pēc tam Jūs nonāksiet Indijas okeāna krastā – Fudžeirā, kur varēsiet baudīt peldi okeānā un ieturēt pusdienas. Šīs unikālās ekskursijas laikā Jūs vienā dienā apmeklēsiet sešus no septiņiem emirātiem, kas veido AAE.
Cena no 100 USD – 120 USD

Brauciens pa jūras līci ar dhow laivu "Rustar”

Vislielākais dhow tipa arābu koka kuģis, kas ierakstīts Ginesa rekordu grāmatā, un restorāns "Rustar", kas atrodas uz šī kuģa, aicina jūs izbraucienā pa naksnīgo Dubaijas līci. Jums būs iespēja izvēlēties galdiņu uz viena no trim kuģa klājiem, nobaudīt arābu nacionālās virtuves vai Eiropas tautu virtuves ēdienus, kurus pagatavojis 5* viesnīcas "JW Marriott” šefpavārs, kā arī ieklausīties mūziķu spēlētajā „dzīvajā” mūzikā.
Cena no 110 USD – 120 USD

 

Tuksneša safari – piedzīvojumi kāpās

Piedāvājam Jums aiztraukties vakara tuksnesī – prom no pilsētas kņadas – ar modernajiem "tuksneša kuģiem” – džipiem. Šajā laikā, kad noriet saule, milzīgās smilšu kāpās var skatīt brīnumainu gaismu un ēnu spēli. Gaisā virmo piedzīvojumu gars. To Jūs sajutīsiet, arī baudot šašlikus zem tuksneša zvaigznēm. Ūdenspīpes, arābu dejas, nacionālie tērpi, smilšu slēpes, bagiji – tas viss būs Jūsu rīcībā.
Cena no 65 USD – 100 USD


Dubaijas apskates ekskursija

Pēdējās desmitgadēs Dubaija ir pārtapusi par greznu modernu megapoli, taču pilsēta joprojām gādā un saudzīgi rūpējas arī par senajām tradīcijām – tāpēc šī ekskursija vienmēr izsauc neviltotu sajūsmu.
Ekskursijas programmā: muzeja apmeklējums (ar vaska figūru ekspozīciju), islāmticīgo mākslinieku darbu galerija, apstāšanās, lai nofotografētos uz pasaules augstākās piekrastes viesnīcas "Burj Al Arab” fona, izbrauciens ar laivu pa jūras līci un Dubaijas valdnieka pils apmeklējums.
Cena no 30 USD – 65 USD

"Wild Wadi” ūdenatrakciju parks Dubaijā

Šī ir Jūsu sapņu pasaule, kas piepildīsies dzīvē. Parkā ir baseins ar milzu viļņiem ("Breakers Bay”), atrakcija "Master Blaster”, kurā spēcīgas ūdens straumes pacels Jūs kalnā, atrakcija "Jumeirah Sceirah” – tiem, kas drošsirdīgi vēlas sajusties kā kamikadze, relaksējošais 385 m garais un lēnais "Lazy River” maršruts u.c. dažādas ūdensatrakcijas.
Cena no 75 USD – 130 USD

Iepirkšanās Dubaijā

Iepirkšanās Dubaijā ir ļoti aizraujoša un interesanta nodarbe. Pieredzējuši tūristi Jums var pateikt vienu un pārbaudītu atziņu – Dubaijā var nopirkt pilnīgi visu un nopirkt var it visur. Iepirkšanās Dubaijā – tā saistās ar Dubaijas tirdzniecības centru un tirgu lielo skaitu un dažādību. Šajās tirdzniecības vietās tiek piedāvāts neiedomājami plašs visdažādāko preču sortiments.
Cena no 50 USD – 80 USD