cb@cb.lv | Tallinas iela 30
Kalnciema iela 116, Rīga

Neušvanšteinas pils

Neišvānšteinas pili atpazīs ikviens, kas reiz lasījis brāļu Grimmu vai Šarla Perro pasakas, redzējis Disneja studijas filmu „Guļošā skaistule” vai pats bijis Disnejlendā.

Sapņu pils”, kas 19. gs. uzbūvēta par godu daiļo mūzu kalpam – operu komponistam Rihardam Vāgneram, tiek uzskatīta par ekscentriskā Bavārijas karaļa Ludviga neparastāko arhitektūras projektu. Greznība un interjera izmeklētais skaistums – Tanheizera grota, gobelēni par nībelungu tēmu – apvienojumā ar tā laika vismodernāko tehniku pārsteidz pat pieredzējušākos ceļotājus.

Cena no 70 EUR – 85 EUR

 

Dziednieciskās Gašteinas ielejas raktuves

Gašteinas ielejas raktuvju eju brīnumainā dziednieciskā spēka noslēpums slēpjas triju faktoru savstarpējā iedarbībā: radona saturs (līdz 4,5 nano kirī uz 1 litru gaisa), gaisa temperatūra (no 37,5 līdz 41,5°C) un augsta gaisa mitruma pakāpe (70-90%). No pazemes avotiem plūstošie ar radonu bagātinātie siltie ūdens tvaiki rada neatkārtojamu dziedniecisku efektu.

Pirms doties raktuves ejā, Jūs aizpildīsiet speciālu anketu un Jums tiks veikta medicīniskā apskate (tās laikā pārbaudīs sirds-asinsvadu sistēmas darbību). Ja Jums ir ārstējošā ārsta slēdziens, vēlams to uzrādīt. Īpaši aprīkots vilcieniņš Jūs nogādās 1800 m dziļumā Radhausberga kalna iekšienē. Siltums un mitrais gaiss izraisa dabisku organisma sasilšanu (ķermeņa temperatūra paaugstinās par 0,5 – 1°C).

Asinsvadi paplašinās, elpošana kļūst biežāka, sirdsdarbība paātrinās, uzlabojas asinsrite. Šo parādību, kam piemīt arī sāpes mazinoša un imūnsistēmu stimulējoša iedarbība, medicīnā sauc par hipertermiju. 
Iedarbība ir vēl jo spēcīgāka, pateicoties radona tvaikiem, kas, nokļūstot organismā caur plaušām un ādu, stimulē vielmaiņu un atjaunošanās procesus šūnu līmenī.

Cena no 60 EUR

 

Ekskursija uz Cīrihi

Jūs tiekat aicināti ekskursijā uz Cīrihi – uz tāda paša nosaukuma kantona galvaspilsētu un lielāko Šveices Konfederācijas pilsētu. Cīrihe ir arī viens no lielākajiem pasaules finanšu centriem un paradīze tiem, kam iepirkšanās ir vaļasprieks. 
Tāpat Cīrihē ir ievērojami kultūrvēsturiski objekti: senatnīgas pilis un baznīcas, mākslas galerijas ar brīnišķīgām gleznu kolekcijām, kurās izstādīti Šagāla, Miro un Pikaso darbi, kā arī visdažādākie muzeji visdažādākajām interesēm.

Cena no 100 EUR

 

Ekskursija uz Insbruku un Rīdela stikla manufaktūras apmeklējums

Ekskursija uz Tiroles galvaspilsētu – Insbruku – Jūs noteikti neatstās vienaldzīgu. Tā ir lieliska kūrortpilsēta ar tūkstošgadu vēsturi, kas divreiz bijusi arī ziemas Olimpisko spēļu mājvieta. Lieliskajā vecpilsētas daļā, kur it viss liecina par agrāko laiku Austrijas imperatoru varenību, Jūs varēsiet aplūkot Insbrukas simbolu – bijušo Habsburgu rezidenci  „Zelta jumtu”, kā arī apmeklēsiet imperatora Maksimiliāna kapa vietu.
Ekskursijas noslēgumā Jūs piedalīsieties apbrīnojamā ceļojumā uz stikla pūšanas pasauli – vispasaules slavu guvušo Rīdela stikla manufaktūru (Riedel Glas Manufaktur) Kufšteinas miestiņā. Stikla fabrikā Jūs redzēsiet, kā talantīgi stikla meistari rada stikla šedevrus (handmade), vadoties pēc aptuveni divus tūkstošus gadu senām tehnoloģijām un tradīcijām. Daudzus no šiem šedevriem Jūs varēsiet iegādāties manufaktūras izstāžu telpā-veikaliņā.

Cena no 70 EUR

 

Muzeja "Swarovski kristālu pasaule” apmeklējums

Brauciens uz leģendāro muzeju ir viena no atmiņā paliekošākajām ekskursijām. Pazīstamāko dizaineru darinājumi, kas strādājuši austriešu arhitekta Andrē Hellera vadībā, „Swarovski kristālu pasaulē”, pārsteidz ar oriģinalitāti un skaistumu.

"Swarovski kristālu pasaulē” cilvēks jūtas kā iegrimis skaistā sapnī par daiļo. Ekskursijas programmā iekļauts arī pasaulē lielākā "Swarovski” veikala apmeklējums – tajā izstādīta ievērojamās austriešu firmas daudzveidīgā produkcija.

Cena no 40 EUR – 60 EUR