Tallinas iela 30, Rīga
cb@cb.lv
  • Kāpēc ir vērts izvēlēties doties kruīza ceļojumā?

Kruīzi ikvienam būs neaizmirstama ceļojuma pieredze

Kruīza ceļojumi kļūst arvien populārāki, kas ceļotājiem sniedz neaizmirstamas emocijas un pieredzi. Kruīza brīvdienās Jūs varat doties kopā ar ģimeni, draugu kompānijā, ar mīļoto vai viens pats, jo kruīza kuģis ir peldošs kūrorts, kas piedāvā visas ērtības, kas nepieciešamas lieliskai atpūtai.

Parasti, lai ceļojums būtu izdevies tā plānošanā tiek ieguldīts ļoti daudz laika, un dažreiz tas ir pat stresa pilns– atrast un izvēlēties īsto viesnīcu, ēdināšanas plānu, kā nokļūt uz no viesnīcas, saplānot ekskursijas utt. Izvēloties kruīzu to visu var atrisināt ar dažiem peles klikšķiem. Kruīzs sniedz to visu vienā paketē – komfortabla istaba (kajīte), ēdināšanas plāns, ceļojuma maršruts un ekskursijas, kuras gan vēlams rezervēt jau pašā sākumā.

Laiks bieži ir lielākais ierobežojošais faktors, kas ceļošanas laikā neļauj aplūkot visu ko vēlamies, jo pārvietošanās no vienas valsts uz citu ir salīdzinoši laikietilpīga – jārezervē viesnīcas, jāpērk avio un citu transportlīdzekļu biļetes, jāizkrāmē un jāsakrāmē ceļojuma soma, tās ir tikai dažas nianses, kas ir būtiskas, kad vēlamies redzēt pēc iespējas vairāk savā atvaļinājumā. Kruīzs var būt gudrs veids, kā aplūkot vairākus galamērķus vienā ceļojuma reizē no sava plašā ceļojumu saraksta, jo tas sniedz iespējas apceļot dažādas pilsētas, valstis un kontinentus komfortablā, ceļojošajā viesnīcā. Katru rītu ir iespēja pamosties jaunā galamērķī. Kā arī Jūs iegūstat vairāk laika, lai aplūkotu fantastiskos galamērķus, jo ceļojat arī naktī.

Kruīza ceļojums piedāvā lieliskas izklaides iespējas starp ieplānotajiem galamērķiem vai arī tad, ja nevēlaties kāpt nost no kuģa ostā, lai dotos ekskursijās. Plašas izklaides iespējas no rīta līdz vakaram – dažādas šovprogrammas gan pieaugušajiem, gan bērniem, tematiskie vakari un lekcijas - no arheoloģijas un mākslas vēstures līdz fotogrāfijai vai jūras bioloģijai - ar speciālistu un zinātnieku piedāvātajām lekcijām, SPA, trenažieru zāles, sporta nodarbības, slidošana, kino vakari, dejas, mūzika, zvilnēšanu pie baseina vai iepirkšanos beznodokļu veikalos utt. Nevar nepieminēt lielisku ēdināšanu, jo lielākās kruīza kompānijas sadarbojās ar labākajiem pavāriem, tā nodrošinot lieliskas kvalitātes ēdienu, kas Jūs aizvedīs neaizmirstamā garšas pasaulē. Tie, kuri ir vienreiz devušies šajā kruīza piedzīvojumā, parasti vēlas tajā doties atkārtoti izvēloties jaunus kruīza galamērķus.

×
×