29 700 300
67 700 300
Sakārtot pēc: datuma | valsts | cenas
Valsts: Francija
ZIEMASSVĒTKI PARĪZĒ
BERLĪNE – PARĪZE - KRUĪZS AR KUĢĪTI – ŠARTRA - VERSAĻA - AMSTERDAMA
22.12. – 28.12.2019.
7 dienas / Visas naktis viesnīcās
Ceļojuma cena: € 350. Akcijas cena: no € 289.
Valsts: Francija
MĪLESTĪBAS DVESMA PARĪZĒ
BERLĪNE – PARĪZE - KRUĪZS AR KUĢĪTI - LUVRA – VERSAĻA – FONTENBLO –AMSTERDAMA
11.02 – 17.02.2020.
Parīze tiek dēvēta par mīlestības pilsētu – romantika šeit jūtama pat gaisā, bet tās iedvesmotus mīlnieku stāstus iespējams atrast ik uz soļa. Sajūtiet Viktora Hugo romāna “Parīzes Dievmātes katedrāle”, kurā atklāts skaistules Esmeraldas un kupraiņa mīlas stāsts. Izbaudiet pilsētas atmosfēru klaiņojot pa šaurajām ieliņām Latīņu kvartālā, vai vienkārši dodaties pastaigā gar Sēnas upes piekrasti, kas pat februārī sasilda – tas viss jūsu svētkus padarīs neaizmirstamus. Un, protams, no Parīzes nedrīkst aizbraukt, neapmeklējot Monmartras rajonu un vēlreiz neatzīstoties mīlestībā, stāvot uz Mākslas tilta, kas skaita tūkstošiem mīlestības vārdu.
7 dienas / Visas naktis viesnīcās
Ceļojuma cena: € 350. 
Valsts: Francija
KLASISKĀ PARĪZE
PARĪZE, VERSAĻA UN DISNEJLENDA
BERLĪNE – PARĪZE - KRUĪZS AR KUĢĪTI - LUVRA – VERSAĻA – FONTENBLO - DISNEJLENDA –AMSTERDAMA
15.03. – 21.03.2020.
7 dienas / Visas naktis viesnīcās
Ceļojuma cena: € 350. 
Apmeklētās pilsētas ceļojuma laikā: Grāca – Sigurtas dārzu parks – San Remo – Antibes – kannas – Eze – Monako – Monte Karlo – Saint-Paul de Vence – Saint Jean Cap Ferrat – Rotšildu Villa – Dženova – Austrijas Alpi
Ceļojums piemērots visiem, kuriem patīk Francijas senās pilsētas - valsts bagātās vēstures liecinieces. Tas patiks arī tiem, kuri interesējas par franču kultūru, ēdieniem un vīnu, Francijas laukiem, kā arī bagātas valsts rūpniecības flagmaņiem - pasaules lielāko pasažieru lidmašīnu ražošanu.
Ceļojums piemērots: visiem, kuriem patīk Viduseiropas senās pilsētas ar labi saglabātu vēsturisko centru un visām mūsdienu ērtībām. Tas patiks arī tiem, kuri vēlas apskatīt krāšņo un neskarto Horvātijas dabu ārpus atpūtnieku pārblīvētiem kūrortiem.

Ja neatradāt savu ceļojumu, lūdzu, rakstiet mums - piemeklēsim īsto!

Tālrunis *