cb@cb.lv | Tallinas iela 30
Kalnciema iela 116, Rīga
Sakārtot pēc: datuma | valsts | cenas
Valsts: Francija
KLASISKĀ PARĪZE
PARĪZE, VERSAĻA UN DISNEJLENDA
BERLĪNE – PARĪZE - KRUĪZS AR KUĢĪTI - LUVRA – VERSAĻA - DISNEJLENDA –LUKSEMBURGA
 23.06. – 29.06.2024. 
7 dienas / Visas naktis viesnīcās
Ceļojuma cena: € 519. 
Valsts: Francija
FRANCIJAS AZŪRA KRASTA MIRDZUMS
EGENBERGA - KANNAS – ATPŪTA PIE VIDUSJŪRAS – FRAGONARA SMARŽAS – NICA – MONAKO – SENTROPĒ – PORT GRIMAUD – DIŽONA – BĀDENBĀDENE – KARAKALLAS TERMAS
10 dienas / Visas naktis viesnīcās
11.07. - 20.07.2024.
Ceļojuma cena: € 780. 
Valsts: Francija
KLASISKĀ PARĪZE
PARĪZE, VERSAĻA UN DISNEJLENDA
BERLĪNE – PARĪZE - KRUĪZS AR KUĢĪTI - LUVRA – VERSAĻA - DISNEJLENDA –LUKSEMBURGA
 14.07. – 20.07.2024.
7 dienas / Visas naktis viesnīcās
Ceļojuma cena: € 519. 
Lidojums Rīga – Nica; Cīrihe – Rīga.
Nica - Coted’Azur jeb Francijas dienvidu Zilzaļā krasta  citadele, viens no lielākajiem un atpazīstamākajiem Francijas kūrortiem Vidusjūras piekrastē. Slavenais Napoleona ceļš RN85, kuru Napoleons veica atgriežoties no izraidījuma Elbas salā. Verdonas aizas skaistākie līkumi ļaus tvert nepieradinātas dabas ainavas no 700 m augstuma un vērot kā zaļā Verdonas upe grauž savu ceļu cauri klintīm. Geoparcde Haute-Provence (UNESCO) - izveidots 2000. gadā, piedāvā ceļojumu cauri laikam, lai atklātu Zemes vēstures pēdējos 300 miljonus gadus. Augšprovansas pērle Sisterona,ko karalis Anrī IV to saucis par karalistes varenāko citadeli. Grenoble – Alpu un Dofinē reģiona galvaspilsēta. Pilsētas atpazīstams simbols ir funikulieris LesBulles - saukts “Bumbas”, kurš uzvizina līdz pilsētas LaBastille fortam ar izcilu skatu uz pilsētu un Alpiem. Šamberī  – kādreizējā Savojas karalistes galvaspilsēta, kas aizvien ir aristokrātiska ar savdabīgi itālisku raksturu. Saglabājusies kādreizējā Savojas grāfu pils un Ziloņu strūklakas laukums, ko uzskata pilsētas dvēseli. Savojas vīna reģiona Jongieux apmeklējums un vīnu degustācija. Anesī – Alpu kalnu pakājē pie gleznainā Anesī ezera, neliela, romantiska viduslaiku pilsētiņa. Sixt-Fer-à-Cheval  pārgājiens ~5 st. līdz “Pasaules galam” gar neskaitāmiem ūdenskritumiem, vērojot vareno Alpu dabu. Augstuma starpība 330 m. Relaksējoša diena baudot Ženēvas ezera skatus un apciemojot kolorītās pilsētiņas. Yvoire - burvīgs viduslaiku ciematiņš Ženēvas ezera krastā. Vasaras sezonā ziedu jūra ieskauj ciemu un rotā tā ieliņas. Evian-Les-Bains ir franču Belle Epoque izcils piemērs. Villa Lumiere, Palais Lumiere, teātris, promenāde, pludmales, gājēju ieliņas, terases, osta, tirdziņi un, protams, slavenais Evian minerālūdens. Slavenākais avots ir Cachat, kuru slavenu padarīja marķīzs de’Lessert 1790.gadā un nogaršot var ikviens. Savojas sieru ražotne un degustācija. Lozanna – viena no skaistākajām Šveices pilsētām uz trīs pakalniem gleznainā Ženēvas ezera ziemeļu krastā.  Bāzeles apskate.
 
Valsts: Francija
ZIEDOŠĀS FRANCIJAS BURVĪBA
Egisheima – Dižona - Nuits-Saint-Georges – Liona – Perūža – Marseļa - Kalanku Nacionālais parks – Marseļa - Ifas cietoksnis - Gordas ciemats – Rusijona - Okera kanjons – Châteauneuf-le-Rouge vīna degustācija – Sentropēza - Bormes-les-Mimosas – raftings – Verdonas aiza - Napoleona ceļš - Šartrezas liķiera degustācija – Ansī - Evian-les-Bains – Ivuāra - „Piecu sajūtu dārzs” – Šamonī - Aiguille du Midi - Bādvimpfene
12 dienas / Visas naktis viesnīcās
27.07. - 07.08.2024.
Ceļojuma cena: € 900. 
Elzasa – ne tikai mazākais Francijas reģions, kas izkārtojies starp Vogēzu un Švarcvaldes kalniem, bet arī sausākais. Elzasas vīna ceļa 67 ciematiņi ir gluži kā ziedošas pērles, kas izkārtojušās košā virtenē. Te ik uz soļa jūtams vācu pamatīgums un franču smalkums, kas sintezējas elzasiešu viesmīlībā un omulībā, ko ļauts izjust ikvienam šī reģiona apmeklētājam.
Lidojums Rīga – Frankfurte – Rīga.
Haut-Koenigsbourgh – slavenākā ielejas cietokšņpils. Milūza – Elzasas otra lielākā pilsēta ar neskaitāmiem krodziņiem un veikalu pasāžām, kā arī lielāko automuzeju pasaulē. Gevilēra – vārti uz ziedu ieleju. Francijas skaistākā ciemata titula ieguvēja Egisaima. Ribovila un Rikvīra – ziedos slīkstošās viduslaiku pilsētas. Brauciens ar tūristu vilcieniņu cauri Elzasas vīna dārziem. Siera Munster degustācija. Kolmāra – vislabāk saglabājusies viduslaiku pilsēta Elzasā, kas, pateicoties savam gleznainajam kanālam, tiek dēvēta par Petit Venise jeb mazo Venēciju. Mūsdienu ceļotājs pilsētu var iepazīt, izbraucot kanālu līkločus, sēžot nelielā laiviņā. Vecpilsēta var lepoties ar virkni atjaunotām 16. gs. pildrežģu ēkām, kuru balkonus mūsdienās rotā košas ziedu virtenes. Le palais du Pain d`Espice izgaršosim raksturīgos Ziemassvētku gardumus. Sv. Odīlijas klosteris un Obernai pilsēta. Strasbūras apskate.
Valsts: Francija
PARĪZE, NORMANDIJA, BRETAŅA BURGUNDIJA UN ŠAMPAŅA
BRAUNŠVEIGA - PARĪZE – ŠAMPAŅA UN BURGUNDIJA: TRUĀ, OSĒRA - MONSENMIŠELA – SENMALO - DOVILA – ONFLĒRA – RUĀNA - ĀHENE
11.08. – 18.08.2024.
8 dienas / Visas naktis viesnīcās
Ceļojuma cena: € 669.
Valsts: Francija
FRANCIJAS AZŪRA KRASTA MIRDZUMS
EGENBERGA - KANNAS – ATPŪTA PIE VIDUSJŪRAS – FRAGONARA SMARŽAS – NICA – MONAKO – SENTROPĒ – PORT GRIMAUD – DIŽONA – BĀDENBĀDENE – KARAKALLAS TERMAS
10 dienas / Visas naktis viesnīcās
18.08. – 27.08.2024.
Ceļojuma cena: € 780. 

Ja neatradāt savu ceļojumu, lūdzu, rakstiet mums - piemeklēsim īsto!

Tālrunis *

Ceļojumi uz Franciju

Ceļojums uz Franciju ir iespēja nodoties patiesai dzīves baudīšanai. Vērienīgie apskates objekti, pasaulslavenie mākslas darbi, leģendārā franču virtuve un gleznainās ainavas radīs neaizmirstamas emocijas!

Ceļojumi uz Franciju pavisam noteikti paplašinās redzesloku un bagātinās pieredzi. Pašlaik ieceļošana Francijā nav ierobežota. Mūsu piedāvājumā ietilpst tiešie Rīga – Parīze lidojumi, tāpat sniedzam iespēju iegādāties autobusa biļetes uz Franciju.

Brauciens vai lidojums uz Franciju sniedz iespēju paviesoties un apskatīt arī, piemēram, Amjēnu, Ruānu, Kannas, ostas pilsētu Bordo, lielāko svētvietu Francijā Lurdu un vēl citas nozīmīgas vietas.

Nica – Francijas pērle

Nica ir pilsēta Francijā, kas atrodas pie Vidusjūras. Siltais klimats, jūras tuvums un brīnišķīgās ainavas ir tas, kas vislabāk raksturo šo vietu. Azūra krasts jeb Franču rivjēra ir viena no populārākajām kūrorta vietām visā Eiropā. Dodoties uz Nicu, iepazīstināsim ar skaisto Vecpilsētu, kur satiekas senatnīgais ar mūsdienīgo. Tur vislabāk būs iespējams sajust pilsētiņas rosību. Savukārt dabas cienītaji novērtēs Pilskalna parka šarmu, no kura paveras burvīga ainava uz Vidusjūru. Būs iespēja apmeklēt Angļu promenādi, kas ir slavena ar tās pludmali un greznajām viesnīcām.

Lidojumi uz Franciju sniedz iespēju izbaudīt valsts kultūru un kaut uz mirkli sajust vietējo ikdienas ritējumu.

Parīze – visu mīlētāju galvaspilsēta

Par vienu no romantiskākajām pilsētām pasaulē tiek uzskatīta Parīze, kas ir iecienīts tūristu galamērķis it visos gadalaikos. Ceļojums uz Parīzi ar lidmašīnu ir ērtākais un ātrākais veids, kā nokļūt skaistajā pilsētā. Ceļojumubode.lv nodrošina vairākus ceļojumu piedāvājumus lidojumiem uz Franciju. Piemēram, Rīga – Parīze lidojums ilgst vien nepilnas 3 stundas. Aviobiļetes uz Parīzi ir iekļautas jau piedāvājumu cenā. Aicinām sekot līdzi mūsu īpašajiem piedāvājumiem, jo nereti Rīga – Parīze aviobiļetes ir iespējams iegādāties par ļoti draudzīgu cenu.

Ir vairākas leģendāras vietas, ko redzēt Parīzē. Noteikti nepamanīts nepaliks pilsētas centrālais objekts – Eifeļtornis. Ar liftu ir iespējams nokļūt līdz pat pašai tā augšai, lai aplūkotu pilsētu no putna lidojuma. Taču tikpat labi Eifeļtorņa klātesamību un burvību var izbaudīt, apmeklējot turpat blakus esošos Trokadero dārzus. Mūsu piedāvājumā ietilpst arī tādas viesnīcas Parīzē ar numuriņiem, pa kuru logiem paveras skats uz graciozo objektu. Vakaros reizi stundā uz 5 minūtēm Eifeļtornis iemirdzas, radot vēl maģiskāku noskaņu.

Ceļojumi uz Franciju asociējas ar kultūras un mākslas baudīšanu, tādēļ apskatāmo objektu sarakstā ir iekļaujams arī Luvras muzejs. Tur var aplūkot gan Leonardo Da Vinči slaveno Monas Lizas gleznu, gan arī citu pasaulē atpazīstamu mākslinieku darbus. Luvra ir visapmeklētākais muzejs pasaulē un tā kopējā platība ir 60 600 kvadrātmetri. Vislabāk uz Luvru ir doties agri no rīta, jo pēcpusdienā un vakarpusē rindā pie ieejas var nākties gaidīt pat 40 un vairāk minūtes.

Esot Parīzē, būs iespēja paviesoties Elizejas laukos un savām acīm apskatīt iespaidīgo Triumfa arku un Parīzes Dievmātes katedrāli. Ekskursijas ietvaros varēs paraudzīties arī uz Aleksandra III tiltu, Mākslas tiltu, Lielo un Mazo pili un vēl citām vietām. Tāpat ir paredzēts doties uz Montmartri.

Ja Tevi interesē arī nepopulārāku vietu apskate un citi noderīgi knifiņi, ko būtu vērtīgi zināt, meklētājā ierakstot vārdu savienojumu “ceļojums uz Parīzi, atsauksmes”, varēsi uzzināt par citu pieredzes stāstiem, apmeklējot šo pilsētu.

Ceļojumi uz Franciju nozīmē arī vietējo ēdienu baudīšanu. Viesojoties šajā valstī, Tev būs iespēja nogaršot kādu no tradicionālajiem ēdieniem, piemēram, ratatuju, sīpolu zupu, kasulē un vēl daudz citus.

Ceļojums uz Franciju kopā ar Ceļojumubode.lv

Garāks ceļojums vai, piemēram, brīvdienas Parīzē, Kannās, Normandijā var būt lieliska iespēja, kā izrauties no ierastās ikdienas rutīnas. Izbaudi patiesu atpūtu un gūsti nebijušus iespaidus, lai lidojums uz Parīzi vai kādu citu vietu Francijā kļūtu patiesi neaizmirstams.

Ceļojumi uz Franciju ir lieliska iespēja kvalitatīvai un neaizmirstamai laika pavadīšanai ar ģimeni vai divatā ar savu mīļoto cilvēku. Ja tuvākā vai tālākā nākotnē ir paredzēts lidojums uz Franciju, aplūko mūsu piedāvājumu. Plašā klāstā ir pieejami lidojumi uz Parīzi, Nicu un vēl citiem populāriem galamērķiem!