cb@cb.lv | Tallinas iela 30
Kalnciema iela 116, Rīga
Sakārtot pēc: datuma | valsts | cenas
Lidojums Rīga - Brisele.
Brīvdabas muzejs Zaanse Schans, kurā redzams, kā gatavo sieru un koka tupeles, maļ sinepes, apglezno porcelānu. Kosmopolītiskā Amsterdama: Tiso kundzes vaska figūru muzejs, DAM laukums, sarkano lukturu ielas. Zvejnieku pilsētiņa Volendama. Hāga – faktiskā Nīderlandes galvaspilsēta. Holande miniatūrā – Madurodam. Rubensa pilsēta Antverpene. Lira – mājīga mazpilsētiņa Netes upes krastos. Mehelena – viduslaiku audumu tirdzniecības centrs. Ģente – torņu un brīvības pilsēta. Ziemeļu Venēcija. Brige ir viens no populārākajiem ceļojuma galamērķiem Beļģijā. Brisele, kuru slavenu dara čurājošais puisītis, Eirokvartāls, rātsnams, Dievmātes katedrāle, karaļpils un beļģu šokolāde. Dinant pilsētas citadele, no kuras paveras lielisks skats uz pilsētu. Luksemburga – lielhercogu mītnes zeme – finanšu, banku, darījumu un transporta centrs. Delfta – zilās keramikas un Vermēra pilsēta. Viandena - pilsēta Luksemburgas ziemeļaustrumos Ūras upes krastā, virs kuras izslējusies sena pils, uz kuru var nokļūt ar krēslu pacēlāju. Mozeles ielejas šarmantās pilsēta Bernkastel Kues. Mozeles ielejas vīnu degustācija.     
Lidojums Frankfurte - Rīga.
Valsts: Nīderlande
ZIEDU PARĀDE
HOLANDE, ZĒLANDE UN FLANDRIJA
FLANDRIJA: ANTVERPENE – BRIGE; ZĒLANDE: AUSTERU DEGUSTĀCIJA; HOLANDE: AMSTERDAMA – KEUKENHOFA ZIEDU DĀRZS – REMBRANDT HOEVE - DELFTA – ZIEDU PARĀDE
8.04. – 13.04.2025.
6 dienas / Visas naktis viesnīcās
Ceļojuma cena: € 540.
Valsts: Nīderlande
ZIEDU PARĀDE PASAKAINAJĀ HOLANDĒ
HERRENHAUZENES PARKI - AMSTERDAMA –
KEUKENHOFAS ZIEDU DĀRZS – DELFTA – ZIEDU PARĀDE
9.04. – 13.04.2025.
5 dienas / Visas naktis viesnīcās
Ceļojuma cena: € 475. 
Valsts: Nīderlande
ZIEDOŠĀ HOLANDE
HILDESHEIMA - AMSTERDAMA –
KEUKENHOFAS ZIEDU DĀRZS – VOLENDAMA
01.05. – 05.05.2025.
5 dienas / Visas naktis viesnīcās
Ceļojuma cena: € 465. 

Ja neatradāt savu ceļojumu, lūdzu, rakstiet mums - piemeklēsim īsto!

Tālrunis *

Ceļojumi uz Nīderlandi – tulpju lauki, kanāli un izcili muzeji

Ko zinātkāram un skaistumu mīlošam ceļotājam piedāvā ceļojumi uz Nīderlandi jeb “Zemo zemi”? Brīnišķīgus ziedošu tulpju laukus pavasarī, kā arī neskaitāmus apskates objektus pilsētās, it īpaši valsts galvaspilsētā Amsterdamā.

Kas jāzina, dodoties uz Nīderlandi

Viena no svarīgākajām niansēm, kas jāielāgo ikvienam ceļotājam, ir korekts valsts nosaukums – pareizi šo valsti sauc Nīderlande. Nīderlandieši var apvainoties, ja dēvēsiet viņu zemi par Holandi, jo Holande ir tikai viens no valsts reģioniem. Mums taču arī nepatiktu, ja Latviju dēvētu par Vidzemi, vai ne?

Nīderlandi ne velti dēvē par “Zemo zemi” – liela daļa tās teritorijas ir atkarota jūrai, par ko liecina ne vien daudzie dambji, bet arī vējdzirnavas, kas tika izmantotas zemes nosusināšanai – valstī to saglabājies vairāk par tūkstoti. Daļa valsts teritorijas atrodas zem jūras līmeņa.

Valsts ir konstitucionāla monarhija, Nīderlandes karalis ir Vilems Aleksandrs no Orānas-Nasavas dinastijas. Atsauce uz karaļnamu ir Nīderlandē tik populārā oranžā krāsa, kas redzama ne vien nīderlandiešu iecienītākā sporta veida, futbola, fanu apģērbā, bet arī valsts svētkos – Karaļa dzimšanas dienā, kad ļaudis svin un ģērbjas oranžā.

Nīderlande ir neliela un ļoti blīvi apdzīvota valsts, tās lielākās pilsētas ir Amsterdama un lielākā osta pasaulē – Roterdama. 17. gadsimtā Nīderlande kļuva par vienu no dižākajām jūrasbraucēju un tirgotāju valstīm ar lielu bagātību un plašām kolonijām. Šis periods krāšņi atspoguļots Amsterdamas un citu pilsētu arhitektūrā, interjeros un mākslā.

Ceļojumi uz Nīderlandi – ko apskatīt

Šī valsts piesaista ievērojamu skaitu tūristu, īpaši tulpju ziedēšanas laikā. Tulpju lauki Nīderlandē vēsta ne vien par mūsdienu globālo ziedu tirdzniecību, bet arī par vēsturisko “tulpju drudzi”, kad 17. gadsimtā tulpju sīpoli izraisīja īstu ekonomisku trakumu un to cenas sasniedza astronomiskas summas.

Ja vēlaties redzēt daudzkrāsainās tulpes Holandē, labākais laiks, kad turp doties, ir no aprīļa vidus līdz maija sākumam. Tiesa, jārēķinās, ka ziedošo skaistumu nevarēsiet apbrīnot nelielā kompānijā – cilvēku skaits, kas ierodas Nīderlandē, lai redzētu tieši tulpes, ir iespaidīgs. Slavenākais ir Keukenhofas ziedu parks ar tā tulpju laukiem un bagātīgajām oranžērijām.

Pilsēta, kas noteikti jāapmeklē, bez šaubām, ir valsts galvaspilsēta Amsterdama, kas slavena ar saviem kanāliem, neskaitāmajiem velobraucējiem un izciliem muzejiem, kā arī reibinoši pikantu naktsdzīvi. Lai kurā gadalaikā ceļojumi uz Nīderlandi jūs atvestu Amsterdamā, pilsēta spēs pārsteigt un aizraut. Pilsēta ērti sasniedzama ar lidmašīnu – lidojums Rīga–Amsterdama ilgst mazliet ilgāk par divām stundām.

Ja nepatīk pūļi, bet vilina Amsterdama, ceļojums būs patīkamāks laikā, kad pilsētā ir mazāk tūristu – klusākie mēneši ir novembris un februāris. Trīs labākie veidi, kā iepazīt Amsterdamu: kājām, ar velosipēdu vai no ūdens, izbraucot ar kuģīti. Pilsētā ir lieliska velo infrastruktūra, un lielākā daļa vietējo iedzīvotāju pārvietojas tieši ar divriteņiem – noteikti vērts ielūkoties pilsētas lepnumā: jaunajā, zem ūdens izbūvētajā velonovietnē. Kuģīšu tūres ļaus iepazīt pilsētas kanālus, apdzīvotās baržas, neskaitāmos tiltiņus un dažādus pilsētas kvartālus.

Ceļojums uz Amsterdamu piedāvā ārkārtīgi daudz, ko redzēt – no mākslinieciskā Jordānas rajona līdz muzeju kvartālam Museumplein, kas piedāvā iepazīt dižāko Nīderlandes un citu valstu mākslinieku darbus. Noteikti jāatvēl gana daudz laika lielajam Rijksmuseum. Turpat netālu atrodas arī Vinsenta van Goga muzejs, spēcīgu iespaidu atstās holokausta vēsturei veltītais Annas Frankas muzejs.

Taču galvaspilsēta ne tuvu nav vienīgā pilsēta, ko vērts apskatīt – tikai 20 minūšu vilciena brauciena attālumā atrodas šarmantā, vēsturiskā Hārlemas pilsēta. Ja ir vairāk laika, varat doties uz Roterdamu, kas piedāvā dinamisku kultūras dzīvi, kā arī izslavēta gardēžu vidū. Savukārt netālu no Beļģijas robežas esošā Māstrihta piedāvā iespaidīgu vēsturisko arhitektūru un šarmantas, bruģētas ieliņas.

Tāpat vērts izbaudīt ne vien pilsētas un skaistos, ziedošos tulpju laukus, bet arī Nīderlandes ainavas un dabu. Iespaidīgs ir De Hoge Veluwe nacionālais parks, kā arī par Brabantes Sahāru iedēvētās lielās Lūnas un Drūnenas smilšu kāpas, kas plešas 30 km2 platībā. Iespaidīga pieredze ir izbrauciens ar buru laivu un pārgājiens applūstošajās piejūras teritorijās, Vatu jūras (Wadden See) reģionā.

Ceļojums uz Holandi ar CeļojumuBode.lv

Rūpīgi plānoti autobusu vai avio ceļojumi uz Nīderlandi ļaus piedzīvot visos gadalaikos, īpaši brīnišķīgi ziedošo pavasari. Piedāvājam gan maršrutus, kas apvieno Beļģiju, Nīderlandi, kā arī Vāciju, gan braucienus, kuru centrā tieši Nīderlande.

Vēstures, mākslas un arhitektūras cienītāji īpaši novērtēs iespēju vienā ceļojumā paviesoties gan bagātīgajās beļģu pilsētās Antverpenē un Brigē, gan Nīderlandes reģionos Zēlandē un Holandē, apmeklējot Delftu un Amsterdamu.

Ja vēlaties doties ceļojumā uz Nīderlandi, sazinieties ar mūsu ceļojumu konsultantiem, lai uzzinātu visu nepieciešamo par piedāvātajiem aktuālajiem ceļojumu maršrutiem un laikiem. Ja esat izvēlējušies kādu no piedāvājumiem mūsu mājaslapā CelojumuBode.lv, droši rezervējiet – ceļojumi uz Nīderlandi aicina piedzīvot skaisto, vēsturisko un brīvdomīgo valsti!