Tallinas iela 30, Rīga
cb@cb.lv
Sakārtot pēc: datuma | valsts | cenas
Brauciens nelielā līdz 14 cilvēku kompānijā. Pārvietojoties ar sabiedrisko transportu Baltgo ekskursijas vadītāja vadībā. Portugāles burvīgākās vietas, skaistākie Atlantijas okeāna līcīši un burvīgi romantiskās pilsētas. No gleznainās Lisabonas līdz romantiskajai Portu pilsētai. Skatīsim Sintru un Penas pili, Bragu… Atlantijas okeāna skaistie krasti ar nelielām pastaigām un skaistām fotopauzēm. Fatimas svētvieta un UNESCO mantojums Portugālē. Neparasts reljefs un dabas skaistums. Jūras veltes un garšīgie portugāļu ēdieni. Portvīns un vīns. Pārsteidzoši tilti līdz pat 16 km garumā un slavenais tramvajiņš. Baudām smilšainās pludmales, klinšainos krastus, okeāna vēju un sauli siltajā Portugālē!
Valstis: Portugāle, Spānija, Francija
Portugāle— tas ir bagātīgs vēstures mantojums, izmeklēti vīni un virtuve: gaļas delikateses un jūras veltes, mēreni silts klimats, saules pārpilnība, palmas, eikalipti, nevainojamas pludmales, aicinošs un varens okeāns. Tie ir aristokrātiski kūrorti, ugunīga mūzika, dejas un portugāliešu viesmīlība! Pārliecinieties par to paši! Tas jāredz!!!
OLĀ, PORTUGĀLE, SAULES, FUTBOLA UN PORTVĪNA ZEME
BAVĀRIJA - LAUF AN DER PEGNITZ – KLERMONA-FERĀNA - BASKU ZEME - SANSEBASTJANA – PORTU - PORTVĪNA DEGUSTĀCIJA – AVEIRU - KOIMBRA – PUSSALA PENIŠE - LISABONA - SINTRA – ROKAS RAGS – FATIMA - KALNI SERRA DE SAMEDA - TOLEDO - MADRIDE –FONTENBLO – BRAUNŠVEIGA
14 dienas / Visas naktis viesnīcās / (5 NAKTIS PIE OKEĀNA)
13.05 – 26.05.2023. 
Ceļojuma cena € 820. Akcijas cena no € 670.

Ja neatradāt savu ceļojumu, lūdzu, rakstiet mums - piemeklēsim īsto!

Tālrunis *