29 700 300
67 700 300
Sakārtot pēc: datuma | valsts | cenas
Valsts: Portugāle
KARNEVĀLS MADEIRĀ
Tie ir vieni no aizraujošākiem svētkiem, kurā valda līksmība, skaisti cilvēki, rotāti pajūgi, krāšņi tērpi, bungu rīboņa. Pasaules piedzīvojumu meklētāji to ierindo otrajā vietā aiz Brazīlijas karnevāla!
Šī gada svētku tēma – “Zodiaka zīmes”. Tradicionāli galvenā karnevāla parāde notiek sestdienas dienā, kad Funšalas galvenās ielas pildās ar prieku un krāsu dažādību: tūkstošiem dalībnieku skaistos tērpos dejo sambu muzikālo grupu izpildījuma pavadījumā.
07.02.2018. – 14.02.2018.
8 dienas
Ceļojuma cena: € 850 
Portugāle – Spānija - Francija
Leipciga – Dižona – Biskajas līcis – Biarica - Koimbra – Fatima - Lisabona – Lisabonas rivjēra –Kaškaiša - Sintra – Obiduša – Rokas rags - Porto –
 - Portvīna degustācija – Nazare - San Sebastiana – Kolmāra – kruīzs pa Reinas upi
Izbraukšanas datums: 23.04.2018 (13 dienas / visas naktis viesnīcās / 4 dienas pie okeāna)
Valstis: Portugāle, Spānija, Francija 
Portugāle— tas ir bagātīgs vēstures mantojums, izmeklēti vīni un virtuve: gaļas delikateses un jūras veltes, mēreni silts klimats, saules pārpilnība, palmas, eikalipti, nevainojamas pludmales, aicinošs un varens okeāns. Tie ir aristokrātiski kūrorti, ugunīga mūzika, dejas un portugāliešu viesmīlība! Pārliecinieties par to paši! Tas jāredz!!!
OLĀ, PORTUGĀLE, SAULES, FUTBOLA UN PORTVĪNA ZEME
BAVĀRIJA - LAUF AN DER PEGNITZ – PROVANSA – AVIŅJONA - BASKU ZEME - SANSEBASTJANA – PORTU - PORTVĪNA DEGUSTĀCIJA – AVEIRU - KOIMBRA – NAZARE –PUSSALA PENIŠE - LISABONA - SINTRA – ROKAS RAGS – KAŠKAIJAS UN ESTORILAS KŪRORTI – FATIMA - KALNI SERRA DE SAMEDA - TOLEDO - MADRIDE –FONTENBLO – BRAUNŠVEIGA
13 dienas / Visas naktis viesnīcās / (4 NAKTIS PIE OKEĀNA)
28.04 – 10.05.2018. 
Ceļojuma cena € 720.
Lisabona, Sintra, Obiduša, Fatima un Doru upes augštece jeb Portvīna zeme! Portugāles zaļākā un auglīgākā- Miņu province ar zaļi noaugušiem pakalniem… romantiskās portugāļu mazpilsētas ar šaurajām ieliņām, iespaidīgi cietokšņi, robotā okeāna piekraste un gardo vīnu degustācijas!
 

Ja neatradāt savu ceļojumu, lūdzu, rakstiet mums - piemeklēsim īsto!