29 700 300
67 700 300

Avio ceļojumi

Sakārtot pēc: datuma | valsts | cenas
4 340 €
Ekvadora un Galapagu salas
Pēdējā iespēja! Palikušas 2 vietas!
Rīga – Amsterdama – Kito – Papallacta – Amazones džungļi – Banos – Lasso – Cotopaxi nacionālais parks – Kito – (Galapagu salas) – Baltra – Santa Cruz – Izabelas sala – Guayaquil – Amsterdama – Rīga
Vai šis ceļojums ir Tev piemērots?
Ceļojums balstās uz dabu un dzīvniekiem;
Puse ceļojuma Ekvadorā kontinenta daļā, puse Galapagu salās;
Ceļojumā plānotas pastaigas.
599 €
Stambula- divu kontinentu pilsēta... GARANTĒTS
Pēdējā iespēja! Palikušas 4 vietas!
Pilis un paviljoni – Topkapi pils, vieta, no kuras valdīja Osmaņu impērijas sultāni.  Bejlerbeji un Tekfur pilis.  Muzeji, kuros glabājas mākslas šedevri.
Mošejas, barnīcas un tempļi- Svētās Sofijas katedrāle- pasaules astotais brīnums. Suleimana mošeja, - 130 apbrīnojamas vitrāžas. Sultāna Ahmeda mošeja, vairāk zināma ar nosaukumu Zilā mošeja.
Iepirkšanās- Stambulas “slēgtais” tirgus,  vecpilsētas tirdzniecības centrs – lieliska vieta, kur var nopirkt gandrīz visu, jebkurai gaumei un maciņa biezumam. Mazie veikaliņi, kioskiņi utt.
Spirdzinoša atpūta-  izbraukums ar jahtu pa Bosforu.
Stambulas garša- restorāni, kafejnīcas, tavernas.
Visas ekskursiajs profesionāla, licenzēta gida vadībā. Interesanti fakti un atbildes uz Jūsu jautājumiem.
Azoru salu arhipelāgs ir viens no retajiem galamērķiem, kas nemainīgi parādās dažādu aptauju pirmajās vietās pasakainās un masu tūrisma nesabojātās dabas, vietējo iedzīvotāju viesmīlības, ainavu, tradīciju un kultūras daudzveidības dēļ. Tas ir tūrisma gardēžu iekārots maršruts, kas nav viegli sasniedzams un tādēļ – jo vērtīgāks.
Ceļojums piemērots: visiem, kas ilgojas pēc patīkamas gaisa temperatūras , mīl krāšņus un neparastus dabasskatus, masu tūrisma nesabojātu, mierīgu un klusu vidi.
Kalabriju nereti dēvē arī par Eiropas Karībām - tādējādi salīdzinot ar tūristu iecienītajām Karību salām un to silto klimatu, neskartajām pludmalēm un elpu aizraujošajām ainavām. Kalabrija ir pilnīgs kontrasts Itālijas industriālajiem ziemeļiem ar to nemierīgo ikdienas skrējienu un manierīgo stilīgumu. 

Ja neatradāt savu ceļojumu, lūdzu, rakstiet mums - piemeklēsim īsto!

Tālrunis *