29 700 300
67 700 300
[email protected]
Tallinas iela 30, Rīga

Avio ceļojumi

Sakārtot pēc: datuma | valsts | cenas
Cenā NAV iekļautas AirBaltic aviobiļetes Rīga-Roma-Rīga! Pirms aviobiļešu iegādes lūdzu jautājiet mums, vai ir brīvas vietas uz Jūsu izvēlēto ceļojuma datumu.
Cenā NAV iekļautas AirBaltic aviobiļetes Rīga-Roma-Rīga! Pirms aviobiļešu iegādes lūdzu jautājiet mums, vai ir brīvas vietas uz Jūsu izvēlēto ceļojuma datumu.
Ievērojamākās Tbilisi vietas, senlaicīgas pilis un klinšu klosteri. Viesmīlīgā Gruzija vilina tūristus ar šašliku un "Kindzmarauli” ar aizraujošiem tostiem, ielūdz atpūsties Batumi pludmalē un ārstēties Boržomī. Ievērojamākās Tbilisi vietas, senlaicīgas pilis un klinšu klosteri.
Pieteikšanās līdz 22.02.2017.!

Jautājot jebkuram uzbekam - jaunam vai vecam - kuri ir populārākie svētki Uzbekistānā, atbilde būs viena: Navruz jeb Novrūzs! Šajā dienā, kad diena ir vienādā garumā ar nakti, aizsākas jauns saules cikls un jauns astronomiskais gads, tiek svinēti pavasara svētki! Tie ir Uzbekistānas valsts svētki ar uzbeku tradīcijām, seniem, unikāliem rituāliem un skaistiem tērpiem.

Lielais Zīda ceļš, austrumnieciskais dzīves stils, kupoli un minareti segti ar zilām un zaļām senlaiku flīzēm, bazāri, jēra šašliki un plovs, zīda kurpītes, sudrablietas, izšūtas tibeteikas, vatēti halāti un  Centrālās Āzijas pērles - laimīgā pilsēta Buhāra un Timura laika Registāna, zīda ceļa senpilsēta Samarkanda...

Martā gaisa temperatūra diennakts laikā var strauji mainīties no +10 līdz +30 grādiem! Vakari un rīti būs dzestrāki, bet dienā saulīte lutinās.

Ja neatradāt savu ceļojumu, lūdzu, rakstiet mums - piemeklēsim īsto!