cb@cb.lv | Tallinas iela 30
Kalnciema iela 116, Rīga

Avio ceļojumi

Sakārtot pēc: datuma | valsts | cenas

Avio ceļojumi uz skaistākajām pasaules vietām

CeļojumuBode.lv piedāvā plašu un daudzveidīgu avio ceļojumu klāstu uz iecienītākajiem Eiropas un eksotiskākajiem pasaules galamērķiem. Avio ceļojumi ir piemēroti gan ģimenēm ar maziem bērniem, gan ar vecvecākiem, jautrām draugu kompānijām, dodoties romantiskā piedzīvojumā vai pat baudot atvaļinājumu vienatnē.
Ja nevēlies pavadīt ilgas stundas dodoties ceļā ar auto vai citiem transporta līdzekļiem, ceļojumi ar lidmašīnu ir ērtākais un ātrākais ceļošanas veids. Tiesa, ne vienmēr uz izvēlēto galamērķi ir garantētas iespējas iegūt kārotās biļetes, īpaši, ja vēlies doties pēdējā brīža ceļojumā.
CeļojumuBode.lv nodrošina drošas un garantētas aviotūres, tāpat plašā klāstā pieejami arī organizēti ekskursiju ceļojumi, kā arī grupu ceļojumi ar lidmašīnu, kas ir arī lielisks veids kā savam ceļojumam piešķirt papildu odziņu – iespēju iegūt jaunus draugus un atpūtu pavadīt jautrākā kompānijā.
Tiem, kas vēlas nedaudz izrauties no ikdienas darbiem un steigas, labākā izvēle būs 3 dienu ceļojumi un 4 dienu ceļojumi uz kādu tuvāku Eiropas pilsētu.

Biļetes, transfērs un citas priekšrocības

Atkarībā no izvēlētā avio ceļojuma, CeļojumuBode.lv parūpēsies par ceļojuma plānošanas niansēm tavā vietā! Neuztraucies par pēdējā brīža atcelta ceļojuma nepatīkamajām emocijām, dārgām biļetēm, transfēra organizēšanu uz naktsmājām un naktsmāju rezervēšanu.
Izvēlies piedāvājumu, kas iekļauj gan avio biļetes, gan transfēru un naktsmājas. Mūsu piedāvājumā ir pat avio ceļojumi ar ekskursijām, kas notiek profesionālu gidu pavadībā, tāpēc tev nebūs jāuztraucas arī par to, ka nepaspēsi apskatīt ievērojamākos apskates objektus. Mūsu avio ceļojumi ir saplānoti tā, lai katrs ceļotājs gūtu jaunu, unikālu ieskatu vietējās tautas, tās kultūras un vēstures, kā arī vietējo tradīciju izzināšanā.
Katram klientam piedāvājam individuāli konsultāciju ar kādu no mūsu zinošajiem ceļojumu aģentiem, kas palīdzēs izvēlēties piemērotāko ceļojuma veidu un galamērķi.
Tāpat aģents izskaidros visas ar ceļojumu saistītās izmaksas un to, kas ceļojuma piedāvājumā ietilpst, gan to, kādas papildu ekskursijas un piedāvājumi ir pieejami par atsevišķu samaksu.
Avio ceļojumi nodrošina arī bagāžas pārvadāšanas iespējas atbilstoši avio kompānijas noteikumiem, tāpēc neuztraucies par to, ka avio biļetes izmaksas būtiski sadārdzināsies līdz ar bagāžās somu pievienošanu.
Mūsu avio ceļojumu piedāvājumu cenas nemainās, taču, ja piedāvājuma cenai būs iespējams sadārdzinājums, tu par to tiksi informēts! Tāpēc velti nedaudz laika, piesakies konsultācijai pie kāda no mūsu aģentiem, izvēlies sev piemērotāko piedāvājumu un iegūsti tieši to, ko būsi iegādājies!

Aviotūres uz Eiropas galamērķiem

CeļojumuBode.lv piedāvājumā ir aviotūres uz Itāliju, Maltu, Gruziju, Horvātiju, Islandi, Rumāniju, Bulgāriju, Norvēģijas fjordiem un citiem aizraujošiem galamērķiem!
Apskati Eiropas skaistākās valstis un pilsētas un gūsti dažādu kultūru baudījumu. Iepazīsti vietējās tradīcijas, nacionālo virtuvi un vēsturi. Baudi skaistākos un senākos arhitektūras un mākslas pieminekļus, neaizmirstamus un daudzveidīgus dabasskatus un vietējo iedzīvotāju kolorītu un ikdienas dzīves ainas. Lai baudītu eksotiku nav nepieciešami tāli un dārgi galamērķi, arī Eiropā tu atradīsi elpu aizraujošas pērles!

Eksotiski galamērķi – aviotūres uz ASV, Taizemi, Madeiru, Meksiku, Apvienotajiem Arābu Emirātiem un vēl, un vēl!

Ja vēlies doties tālākā un eksotiskākā atpūtā, ieskaties CeļojumuBode.lv plašajā eksotisko galamērķu piedāvājumā. Organizējam aviotūres uz ASV, Taizemi, Bali, Meksiku, Izraēlu, Abu Dabi, Maroku, Kubu, Japānu un citām aizjūras kontinentu zemēm.
Rezervē savu ceļojumu jau tagad un sagatavojies patiesi neaizmirstamām atmiņām. Tev nebūs jāuztraucas par sarežģījumiem ar vīzām un citām formalitātēm, jo mūsu ceļojumu aģenti palīdzēs laikus visu nokārtot gan tev, gan taviem ceļabiedriem.

Kā veikt rezervāciju?

Ja esi izvēlējies sev piemērotāko avio ceļojuma galamērķi, spied pogu ‘Rezervēt’ un aizpildi visu nepieciešamo informāciju par personām, kas dosies ceļojumā kopā ar tevi.
Pēc pasūtījuma apmaksas ar tevi sazināsies kāds no CeļojumuBode.lv aģentiem, kas informēs par to, ka apmaksa ir notikusi veiksmīgi, kā arī atbildēs uz jautājumiem, ja tev tādi būs radušies. Atceries, ka tu droši vari sazināties ar CeļojumuBode.lv visu ceļojuma plānošanas laiku!
Ja neesi drošs, par to, kāds piedāvājums ir tev piemērotākais, aizpildi pieteikuma anketu un CeļojumuBode.lv palīdzēs tev izdarīt labāko izvēli atbilstoši tavām vēlmēm un iespējām.
Aizraujoši, droši un lēti avio ceļojumi kopā ar CeļojumuBode.lv – atstāj ceļojuma plānošanu mūsu ziņā un baudi tik pelnīto atpūtu bez liekām rūpēm!

Ja neatradāt savu ceļojumu, lūdzu, rakstiet mums - piemeklēsim īsto!

Tālrunis *