29 700 300
67 700 300
[email protected]
Tallinas iela 30, Rīga

Avio ceļojumi

Sakārtot pēc: datuma | valsts | cenas
Cenā NAV iekļautas AirBaltic aviobiļetes Rīga-Roma-Rīga! Pirms aviobiļešu iegādes lūdzu jautājiet mums, vai ir brīvas vietas uz Jūsu izvēlēto ceļojuma datumu.


Parīze, Bluā, Ambuāza, Tūra, Dižona, Kannas, Rokbrūna, Monako, Montekarlo, Vilfranša, Nica

8 dienas, visas naktis

 

29/04/2017


 

Cena:


€ 885 vienai personai, izvietojoties viesnīcās divatā vai trijatā

€ 190 papildus maksa par izvietošanu vienviet. istabās viesnīcās

 

Cenā NAV iekļautas AirBaltic aviobiļetes Rīga-Roma-Rīga! Pirms aviobiļešu iegādes lūdzu jautājiet mums, vai ir brīvas vietas uz Jūsu izvēlēto ceļojuma datumu.
(01. - 07.05.2017. ceļojumam pieteikšanās līdz 01.04.2017.)

Cenā jau iekļautas 6 brokastis, 6 vakariņas, 2 pusdienas, ieejas maksas objektos un vīna degustācija!

! 01. - 07.05.2017. Meklējam istabas biedri - sievieti, dzīvošana numuriņā kopā ar otru sievieti

Lielais Zīda ceļš, austrumnieciskais dzīves stils, kupoli un minareti segti ar zilām un zaļām senlaiku flīzēm, bazāri, jēra šašliki un plovs, zīda kurpītes, sudrablietas, izšūtas tibeteikas, vatēti halāti un  Centrālās Āzijas pērles - laimīgā pilsēta Buhāra un Timura laika Registāna, zīda ceļa senpilsēta Samarkanda...
Un – Arāla jūra - viens no pasaules vecākajiem - vairāk nekā 5 miljonu gadu vecs, un lielākajiem ezeriem - kādreiz bijis ceturtais lielākais pasaulē, kas turpina izsīkt. Arāla jūras pazušana tiek dēvēta par vienu no pasaules lielākajām ekoloģiskajām katastrofām. Paviesosimies Mujnukā - pilsētā, kas kādreiz atradusies Arāla jūras krastā un redzēsim kuģu kapsētu, kas atklājusies jūrai atkāpjoties...


Nica ir pilsēta, kas jau sen nepieder tikai Francijai, bet gan visai pasaulei – tikšanās ar šo pilsētu tiek īpaši gaidīta, dažkārt pat visu dzīvi. Cilvēki gaida un tic, savukārt Nica ir gatava savos apkampienos ieskaut ikvienu, kas uzkāpis uz tās zemes.

Ja neatradāt savu ceļojumu, lūdzu, rakstiet mums - piemeklēsim īsto!