cb@cb.lv | Tallinas iela 30
Kalnciema iela 116, Rīga

Elastīgi ceļojumu rezervēšanas noteikumi

Ceļojuma atcelšana, ceļotāja maiņa vai citas izmaiņas rezervējumā ir dažādu apstākļu sakritība, kurus Jūs dažkārt nevarat ietekmēt. No savas puses mēs vēlamies piedāvāt pēc iespējas elastīgākus noteikumus, lai Jūs varētu iespējami ērti un vienkārši pielāgoties situācijai.

Rezervēšanas noteikumi

Dažādiem ceļojumu veidiem ir atšķirīgi rezervēšanas noteikumi, tie vienmēr ir minēti Jūsu ceļojuma līgumā. Arī mūsu ceļojumu konsultanti Jūs palīdzēs atrast interesējošo informāciju noteikumos.

Ceļotāja maiņa

Ceļojumiem ar autobusu ceļotāja maiņa parasti ir par brīvu. Avio ceļojumiem un atpūtai kūrortos ceļotāja maiņa parasti ir par papildu maksu vai dažos gadījumos diemžēl nav iespējama.

Atteikšanās no ceļojuma

Katra ceļojuma līgumā ir noteikta atteikšanās no ceļojuma kārtība. Jo laicīgāk ir iesniegts atteikums no ceļojuma, jo mazāka naudas summa tiek zaudēta, atsakoties no tā.

Ceļojuma maiņa 

Ceļojuma maiņa ir iespējama, tomēr naudas summa, kas tiks zaudēta, atsakoties no sākotnējā ceļojuma, būs atkarīga no ceļojuma veida un rezervējuma līguma.

Ceļojuma datuma maiņa

Paturot to pašu ceļojumu, bet mainot tikai tā datumu, visbiežāk papildu maksa netiek piemērota, ja ceļojuma cena izvēlētajā laikā ir tāda pati. Ja tā ir atšķirīga, ir jāpiemaksā starpība.

Papildu ceļotāja pievienošana

Pievienojot papildu ceļotājus, rezervējumam parasti tiek piemērota cena, kas šim ceļojumam ir spēkā izmaiņu veikšanas laikā. Tā var būt atšķirīga no cenas, par kuru ir veikts sākotnējais rezervējums.

Vai vēlaties uzzināt vairāk par rezervēšanas noteikumiem?

Ja Jums jau ir veikta rezervācija, noteikumus varat izlasīt savā ceļojuma līgumā.  Ja rezervācija vēl nav veikta, sazinieties ar mūsu ceļojumu konsultantiem pa tālruni 29 700 300 vai 67 700 300 vai rakstiet uz e-pastu cb@cb.lv.