cb@cb.lv | Tallinas iela 30
Kalnciema iela 116, Rīga

GOA ievērojamas apskates vietas

Garšvielu plantācijas un Dudhsagāras ūdenskritums

Uz Dudhsagāras ūdenskritumu dosimies ar džipiem pa ceļam iepazīstos un apskatot Konkanas savvaļas dabu. Ekskursijas laikā varēsim veldzēties dzidrajos ūdeņos, kā arī būs iespēja fotografēt mērkaķīšus, kuri ir ļoti draudzīgi un pozē fotokamerām. Slavenās Indijas garšvielas iepazīsim plašajās garšvielu plantācijās. Pēc ekskursijas pa garšvielu laukiem Jums būs iespēja iegādāties svaigas garšvielas blakus esošajā garšvielu veikaliņā. Neaizmirsīsim nobaudīt arī slaveno Goa dzērienu Feni.

Skaistās pludmales

Šajā ekskursijā apmeklēsim ne tik ļoti pazīstamas Goa pludmales, kuras ir ļoti skaistas, bet nav tik pilnas ar tūristiem. Būs iespēja baudīt neaizmirstamus skatus Goa skaistākajā pludmalē Palolemo un paēst gardas pusdienas. Pēc pusdienām ar kuģi dosimies uz salu, kur varēs atpūsties un nopeldēties un, iespējams, ieraudzīt kādu delfīnu. Vakarā pēc pozitīvu emociju un piedzīvojumu pilnas dienas, dosimies atpakaļ uz viesnīcu.

Karnataka

Patieso Indijas seju iepazīsim, dodoties braucienā uz Karnatakas štatu, brauciena laikā varēsiet iepazīties ar šīs neparastās zemes leģendām, nostāstiem un mītiem. Murdešvaras ciematā, Indijas dienvidos, apmeklēsim lielāko Šivas statuju. Tālāk mūsu ceļš vedīs uz hinduistu svēto pilsētu Gokarnu. Kādā no Omas pludmales restorāniem ieturēsim pusdienas, kur varēs baudīt gan vietējo, gan starptautisko virtuvi. Kā arī būs iespēja nopeldētie.

Kruīzs pa Mandovi upi

Brauciens pa Mandovi upi notiks uz izsmalcināta kuģa, kurš ir gandrīz kā māja, uz kura būs visas ērtības, lai Jūs ne par ko neraizējoties, varētu baudīt skaistos džungļus upes krastos. Būs iespēja nofotografēt, krokodilus, kas laiski sauļojās upes krastos, džungļos mītošos krāsainos un neparastos putnus, kā arī varēsiet bildēs iemūžināt skaisto saulrietu. Ja būs vēlme varēsiet pamēģināt ķert krabjus vai makšķerēt. Vakariņas tiks pasniegtas romantiskā stilā un kruīza laikā varēsiet baudīt Indijas tradicionālo dzīvo mūziku. Nakts tiks pavadīta komfortablā kajītē ar visām labierīcībām.

 

 

 

Ziloņi džungļos

Apmeklēsim Dudhsagāras ūdenskritumu, kur varēsim veldzēties dzidrajos ūdeņos, kā arī būs iespēja fotografēt mērkaķīšus, kuri ir ļoti draudzīgi un pozē fotokamerām. Dienu pavadīsim kopā ar ziloņiem – ziloņu duša, peldes un braucieni ziloņa mugurā. Pusdienas arī ieturēsim ziloņu fermā.

Viss Goa vienā dienā

Šoreiz būs iespēja iepazīt Goa štata vēsturi. Apmeklēsim Goa seno galvaspilsētu, Goa katoļu baznīcas, piemēram, Jēzus baziliku un Svētās Katrīnas katedrāli. Apmeklējot hinduistu templi, varēsim iepazīt Indijas reliģiju, kur varēs noskaitīt lūgšanu dieviem un vērot ikdienas rituālu. Slavenās Indijas garšvielas iepazīsim plašajās garšvielu plantācijās. Pēc ekskursijas pa garšvielu laukiem Jums būs iespēja iegādāties svaigas garšvielas blakus esošajā garšvielu veikaliņā un satiksim ziloņus. Apmeklēsim Dudhsagāras ūdenskritumu, kur varēsim veldzēties dzidrajos ūdeņos, kā arī būs iespēja fotografēt mērkaķīšus, kuri ir ļoti draudzīgi un pozē fotokamerām, ceļam iepazīstos un apskatot Konkanas savvaļas dabu.

Senā pilsēta Hampi

Hampi bija Virdžjanagāras impērijas galvaspilsēta, senā pilsēta ir celta no 13. līdz 15. gs. Šīs antīkās pilsētas drupās ir uzfilmētas daudzas kinofilmas. Ekskursijas laikā apskatīsim pasaulslavenos akmenī izgrebtos kaujas ratus, kā arī apmeklēsim Lotosa pili, Vithalas tempļu kompleksu, kurā aplūkosim Hampi ģērboni un muzikālās kolonnas, un Virupakšhas templi. 

Jūras safari

Diena tiks pavadīta īsta Goa zvejnieka manierē, iepazīstos Arābijas jūru un tradicionālās Goa zvejnieku laivas. Būs iespēja peldēties atklātā jūrā un makšķerēt. Šoreiz pusdienosim pludmalē.