cb@cb.lv | Tallinas iela 30
Kalnciema iela 116, Rīga

Lanzarotes ievērojamas apskates vietas

Rančo Teksasas parks

2002. gadā Lanzerotē izveidotais “Rančo Teksasa parks” ir zooloģiskais dārzs un atpūtas parks, kas piedāvā lielisku izklaidi visai ģimenei. Vairāk nekā 50000 kv.m. no rančo platības aizņem eksotisks dabas parks ar simtiem dzīvnieku, kas piedāvā saviem skatītājiem arī trīs lieliskus dzīvnieku šovus. Šeit varēsiet sajust kā plēsīgie putni laižas Jums pāri tieši virs pašas galvas, smieties atjautīgajā papagaiļu šovā vai ļauties jūras lauvu veiklības valdzinājumam. Atpūtas parka zonā jautru piedzīvojumu ģimenēm ar bērniem sagādās zelta meklēšana īstās raktuvēs, izjāde ar poniju vai braukšana kanoe laivās un izklaides rotaļlaukumā. Pēc dažādajām aktivitātēm, iesakām atpūsties parka baseinu zonā ar skaistām ūdens instalācijām un diviem lieliem ūdens slīdkalniņiem. Rančo Teksasas parks ir garantija lieliskam piedzīvojumam visas dienas garumā.

Ekskursija uz vulkānu

Dosimies ceļā uz salas dienvidiem caur Uga ciemu, kur apstāsimies “uguns” kalnos (Montanas de Fuego), lai īsi apskatītu kamieļu novietni. Tālāk turpināsim ceļu gar vulkāniem uz Timafaya nacionālo parku. Šeit apskatīsim Hilario plato ģeotermālās aktivitātes un sekosim “Vulkāna takai”, klausoties interesantā gida stāstījumā par Lanzerotes salas vulkānu agrākajiem izvirdumiem. Turpinot ceļu dienvidu virzienā, apbrīnosim “lavas” krastu un sāls raktuves, kur agrāk strādāja Lanzerotes iedzīvotāji, un erozijas un un vēja radītos veidojumus piekrastes klintīs. Pusdienu pauzē apstāsimies Yaiza pilsētiņā, kura lepojas ar iegūtajiem apbalvojumiem kā skaistākā pilsēta un apkārtējā vidē vislabāk integrētā pilsēta. Pēc pusdienu pauzes vēl apmeklēsim svarīgāko Lanzerotes vīnogu audzēšanas reģionu La Geria, kur apstāsimies tipiskā salas vīna darītavā un degustēsim vietējos vīnus.

Atklājiet Fuerteventuru

Ekskursiju sāksim Playa Blanca piestātnē, kur kāpsim uz prāmja un dosimies apmēram 30 minūšu ilgā braucienā uz Fuerteventuru, burvīgu kontrastiem bagātu salu ar pārsteidzošām kalnu ainavām. Šeit mēs apmeklēsim tādas pilsētas kā Olivia, Tefka, Tiscamanita un mazo Pajara pilsētiņu - nelielu oāzi kalnu ielokā. Ekskursijas turpinājumā dosimies uz la Vega de Rio Palma un Betankūriju, kur mums būs laiks apskatīt baznīcu, apmeklēt Svētās Marijas māju un baudīt multivides šovu. Pēc tam mūsu ceļš vedīs uz ziemeļiem gar krastu līdz Dunas de Koralejo nacionālajam parkam. Šeit mēs apstāsimies, lai uz balto, milzīgo kāpu fona uzņemtu lieliskas fotogrāfijas savam brīvdienu albūmam. Ekskursija noslēgsies Koralejo piestātnē, no kurienes ar prāmi mēs dosimies atpakaļ uz Playa Blanca.

Salas apskates ekskursija

Dosimies ceļā uz salas vēsturisko galvaspilsētu Teguise, kur būs pirmā apstāšanās, lai apskatītu baznīcu un, pastaigājoties pa bruģētajām ieliņām, sajustu pilsētas senlaicīgo dvesmu. Otrā apstāšanās mums būs pa ceļam uz Los Valles ciematu, kur no skatu laukuma baudīsim pasakainu skatu uz El Valle de las Mil Palmera jeb Tūkstoš Palmu ieleju. Tālāk mūsu ceļš vedīs gar Korona vulkānu un Koronas “slikto zemi”, kur nokļūsim neaprakstāmi skaistajā “zaļajā” alā (Cueva de las Verdes) ar vulkāniskā izvirduma radītu neticamu ainavu. Ekskursijas turpinājumā, Malas pilsētā īsi apmeklēsim Alojas muzeju un tad dosimies uz mākslinieka Cēzara Manrikes radīto skaisto “Jardin de Cactus” dārzu, kas ir neticams mākslas un dabas mijiedarbības šedevrs. Kaktusu dārzs atrodas Guatiza pilsētā, kur lauksaimnieki audzē kaktusus plantācijas, kas domātas karmīna krāsas cochineal ražošanai. Šeit atrodas arī slavenā Lanzerotes mākslinieka Cēzara Manrikes māja, kurā var aplūkot viņa paša un citu avangarda mākslinieku gleznas un skulptūras.

Monte Corona vulkāns

Vulkāns La Corona slejas 609 m virs jūras līmeņa un ir lielākais Lanzerotes salas ziemeļu daļā. Tiek uzskatīts, ka tas ir vēl jauns (4000 – 5000 gadus sens) un šo vulkānu raksturo iespaidīgs krāteris un daudz lavas, kas izplūstot izveidoja vienus no garākajiem vulkāniskajiem tuneļiem uz zemes.
Aicinām Jūs doties aizraujošā pārgājienā uz La Corona vulkānu! Pārgājiena sākumā vērosim savdabīgas dabas ainavas ar malavazia vīnogulājiem, vīģes kokiem un bagātīgām fenheļa audzēm, kura spēcīgais aromāts īpaši jūtams maijā un jūnijā. Ceļa turpinājumā redzēsim, kā, tuvojoties vulkāna krāterim, maigo zaļumu nomaina plašs endēmisko augu un ķērpju klāsts, kas apkārtnē rada nedaudz sireālu iespaidu. Staigājot ap vulkānu un šķērsojot tā daudzkrāsainās sastingušās lavas straumes, no krātera virsotnes austrumu pusē varēsim baudīt burvīgu skatu uz blakus esošo salu. Bet pārgājiena galamērķis ir La Coronas vulkāna ziemeļu klintis, no kurām paveras viens no skaistākajiem skatiem Kanāriju salās.

Zemūdens safari

Mēs aicinām Jūs doties neaizmirstamā un vilinošā piedzīvojumā! Ar īpaši pielāgotu īstu zemūdeni ienirsim noslēpumainajos Puerto Caler ūdeņos no kurienes dosimies zemūdens braucienā ap salu. Tālu pārredzamās dzidrās okeāna dzīles un pārsteidzošā zemūdens faunu padarīs šo piedzīvojumu unikālu. Zemūdene ir droši aprīkota un nodrošina niršanai nepieciešamo komfortu - gaisa kondicionēšanu, individuālos TV monitorus un ekrānpultis, kas ļauj niršanas laikā saņemt noteiktu informāciju.