cb@cb.lv | Tallinas iela 30
Kalnciema iela 116, Rīga
Granāda
Atklājiet Granādu, vienu no visskaistākajām Spānijas pērlēm, kuru bieži dēvē par „pasaules astoto brīnumu”. Alhambra pils atrodas satriecošā vietā pie Sjera Nevada kalniem, no kuras paveras skats uz visu Granadās pilsētu. Iespējams, pils ir visskaistākais arābu arhitektūras paraugs visā Spānijā. Pils brīnumskaistie dārzi ar vēsiem iekšējiem pagalmiem, strūklakām un smalkiem kokgriezumiem tika iekopti ar ieceri atveidot „paradīzi uz zemes”. 

Kordova
Dosimies uz vēsturisko Kordovas pilsēta, kas ir slavena ar saviem daudzkrāsainajiem iekšpagalmiem un mauru atstāto mantojumu. Pilsētā ir vesela virkne arābu, ebreju un citu tautu vēsturisko pieminekļu – tādu kā Ebreju kvartāls, sinagoga, Romiešu tilts, un, protams, mošeja. Izstaigājiet burvīgo arku un kolonnu labirintu, lai kā balvu atklātu lielisku katoļu katedrāli, kas ir uzcelta tā centrā – šī patiešām ir unikāla reliģiskā celtne. 

Sevilja
Šajā ekskursijā aicinām doties uz Sevilju, kur Jūs apmeklēsiet katoļu katedrāli, kas ir trešā lielākā pasaulē. Redzēsiet katedrāles torni, kas saucas La Giralda, kā arī Alkazāru, kas ir patiess Seviļas daudznacionālā kultūras mantojuma paraugs. Jums būs iespēja pastaigāties pa ebreju kvartāla Sta. Cruz šaurajām ieliņām, atklājot apslēptus skvērus un pagalmus ar atvēsinošām strūklakām un apelsīnu kokiem. 

Tetovana (Maroka)
Aicinām Jūs doties ekskursijā uz Maroku. Atbraucot uz Tetovanu, apmeklēsim „Medina” - veco pilsētas daļu, kur iepazīsimies ar Zoco (Tirgus). Būs iespēja apstāties pie aptiekas, kur laipns aptiekārs Jums izrādīs dabiskus produktus un kosmētiku. Tad ieturēsim maltīti restorānā, kur pusdienu laikā baudīsim arī marokiešu mūziku. Pēc pusdienām dosimies uz veikalu, kura īpašnieki izrādīs mums savus skaistos un slavenos paklājus, un jūs varēsiet iegādāties tradicionālos marokiešu izstrādājumus. 

Gibraltārs
Gibraltāra klintis atrodas pašā Eiropas kontinenta tālākajā dienvidu punktā un tiek sauktas par „Vārtiem un Vidusjūru”. Tās ir pieredzējušas ne mazums Spānijas un visa kontinenta vēstures pagriezienu. Šeit būs iespējams doties uz klinti “el Peñón”, ieskatīties San Miguel alās, un apmeklēt pērtiķu rezervātu. Pēc tam varēsiet izmantot brīvo laiku pilsētas centrā suvenīru iegādie.

Ronda
Ronda ir unikāla pilsēta. To divās daļās pārdala dziļa aiza, kuras dziļums ir vairāki simti metru. Stāvot uz 18.gadsimta tilta, kas pār aizu savieno abas pilsētas daļas, jūs varēsiet fotogrāfijās iemūžināt lieliskus skatus. Rondas pilsētā Jūs redzēsiet vēršu cīņas arēnu, kā arī vecāko Spānijā baznīcu Sta Maria la Mayor.