cb@cb.lv | Tallinas iela 30
Kalnciema iela 116, Rīga

Naudas atmaksas garantija

Droša ceļojumu rezervēšana: ja ceļojums nenotiek, Jūs saņemsiet atpakaļ iemaksāto naudu.

Tūrisma operators atceļ ceļojumu

 

Ja ceļojums tiek atcelts, jo uz to nav pieteikušies pietiekami daudz ceļotāju, vai tas tiek atcelts citu no Jums neatkarīgu iemeslu dēļ, Jums ir iespēja nekavējoties saņemt naudas atmaksu, vai arī rezervēt citu ceļojumu.

Jūs atceļat ceļojumu

 

Ceļojuma apdrošināšana sniedz Jums drošību, ka Jūs saņemsiet atpakaļ par ceļojumu iemaksāto naudu, ja tajā nevarat doties veselības stāvokļa, bezdarba, reisa atcelšanas, dabas stihiju vai vietas atteikšanas lidmašīnā dēļ. Tāpēc vienmēr, rezervējot ceļojumu, iesakām iegādāties ceļojuma apdrošināšanu.

Tūrisma operators nespēj nodrošināt ceļojumu

 

Ja tūrisma operators nonāk finansiālās grūtībās un nespēj nodrošināt ceļojumu, saskaņā ar Latvijas tiesību aktiem klientu iemaksātā nauda ir apdrošināta un šādā situācijā kompensāciju izmaksā apdrošinātājs. Šādiem gadījumiem papildu ceļojumu apdrošināšana nav nepieciešama.

 

Noderīgi zināt

Rezervējot ceļojumu CeļojumuBode.lv, Jūsu pirmā iemaksa par ceļojumu būs neliela daļa no ceļojuma kopējās summas (līdz 30 % no ceļojuma kopējās vērtības). Pārējo daļu Jums būs iespēja maksāt 3–4 nedēļas pirms ceļojuma. Ja atsakāties no ceļojuma līdz nākamā maksājuma veikšanai, Jūs zaudēsiet tikai pirmo iemaksu. Tomēr ir svarīgi zināt, ka tad, ja Jūs būsiet iegādājies ceļojuma apdrošināšanu un tās noteikumi paredz iemeslu, kura dēļ Jums ceļojumu nākas atcelt, Jums tiks atmaksāta arī pirmā ceļojuma iemaksas daļa.

Precīzāk par termiņiem un zaudētajām summām ir rakstīts ceļojuma līgumā, ko ikviens CeļojumuBode.lv klients saņem ceļojuma rezervēšanas laikā.


CeļojumuBode.lv konsultantu padoms

Santas foto

Rezervējot jebkuru ceļojumu, iesakām iegādāties ceļojumu apdrošināšanu. Tā Jums garantēs naudas atmaksu gadījumos, kad ceļojumā nevarat doties, ja pēkšņi saslimstat, tiek atcelts avioreiss, dodoties uz lidostu, iekļūstat ceļu satiksmes negadījumā un daudzos citos gadījumos. Ceļojuma apdrošināšana sniegs Jums arī papildu drošību Jūsu atpūtas laikā.”

 

Santa Lapiņa

Ceļojumu konsultante

 

CeļojumuBode.lv sadarbojas ar BALTA

 

Jau vairāk nekā 10 gadus mūsu uzticamais partneris ceļojumu apdrošināšanā ir BALTA, kas piedāvā izdevīgus ceļojumu apdrošināšanas noteikumus, kā arī ātru un vienkāršu atlīdzības pieteikšanas procesu.

BALTA ceļojumu apdrošināšanu varat iegādāties mūsu filiālē ceļojuma rezervēšanas laikā vai tiešsaistē arī vairākas dienas vai nedēļas pēc ceļojuma rezervēšanas. Iegādāties ceļojumu apdrošināšanu