cb@cb.lv | Tallinas iela 30
Kalnciema iela 116, Rīga

Zakintas sala (grupas ekskursija)

Būs iespēja apskatīt Vidusjūras bruņurupučus un apmeklēt Navagio Beach, kas populāra ar savu skaisto smilšu pludmali un tiek uzskatīta par vienu no skaistākajām pasaulē. Tur būs iespēja peldēties un baudīt pusdienas tavernā, dienas noslēgumā dosimies uz salas centru, kur apskatīsim 16. gs. celto Moni tis Panagias tis Anafonitrias klosteri.

Senā Olimpija (grupas ekskursija)

Dosimies uz Seno Olimpiju, kur varēsim iepazītie ar Olimpisko spēļu vēsturi, būs arī iespēja pašiem izskriet antīko laiku Olimpiskajā stadionā. Viesosimies Olimpijas Arheoloģijas muzejā, kā arī dienas beigās apmeklēsim lielu suvenīru centru.

Kefalonijas sala (minigrupas ekskursija)

Apmeklēsim Melisani alu un tās skaisto pazemes ezeru, Sv. Gerasima klosteri un Sames zvejnieku pilsētiņu, kā arī gleznainās zelta smilšu pludmales. Pusdienosim tradicionālā grieķu tavernā pie līča ar smaragdzaļiem ūdeņiem.

Pazudušie brīnumi (kombinētā individuālā ekskursija)

Dosimies augstu kalnos, lai apmeklētu vietas, kuras nav pazīstamas masu tūristiem – Sepeto klosteri, klusu mūku mājvietu, Apollona Epikūra templi Bassā, Sv. Teodoras baznīcu Vastā, caur kuras jumtu, to nesapostot izauguši 17 koki, izstaigāsim Andricainas ciemu. Pusdienosim kādā jaukā tavernā blakus upītei.

Antīkais kaleidoskops (minigrupas ekskursija)

Atēnās būs iespēja uzkāpt līdz Partenona templim un paviesoties Akropoles muzejā. Plakas pilsētā izstaigāsim tās vēsturisko centru un līkumotās ieliņas. Ekskursijas laikā ar autobusu aplūkosim daudzus slavenus Atēnu tūrisma un kultūras objektus. Dienas otrā pusē baudīsim pusdienas kādā no tavernām. Atgriežoties Peloponesā būs iespēja iemūžināt fotogrāfijās slaveno Korintas kanālu.

Zvanu melodijas (minigrupas ekskursija)

Šķērsosim Eiropā garāko iekārto transporta tiltu starp Rionas un Antirionas pilsētām. Nafpaktas pilsētā baudīsim kafiju un apmeklēsim Sv. Serafima Sarovska klosteri, kur atrodas unikālais zvanu tornis ar 400 nelieliem un 60 lieliem zvaniem. Jūs varēsiet izbaudīt šo zvanu neatkārtojamo skanējumu. Pēc pusdienām turpināsim ceļu uz Katakombu sieviešu klosteri.

Skaistā Patra (grupas ekskursija)

Pastaiga pa Patras pilsētu – aplūkojot Grieķijas lielāko pareizticīgo dievnamu – Sv. Andreja katedrāli, tālāk dosimies uz , Grieķijas vīna darītavām, kur baudīsim leģendāro saldo sarkanvīnu.

 

 

Argolidas dārgumi (kombinētā individuālā ekskursija)

Peloponesas austrumu apgabalos ir ļoti liels antīkās vēstures un kultūras pieminekļu skaits. Apmeklēsim seno hellēņu ārstniecības dieva Asklēpija svētnīcu un Epidauras teātri, kurš ir slavens ar savu ideālo ekskursiju. Tālāk piestāsim Nafplijas pilsētā, kuru grieķi sendienās bija izraudzījušies par Grieķijas pirmo galvaspilsētu. Dienas beigās mūsu ceļš vedīs uz leģendām apvītajam Mikēnām.

Delfi un Metora (grupas ekskursija)

Brauksim uz leģendu apvītajām Tēbām, kur ir dzimis sengrieķu varonis Hērakls, kā arī zemes auglības un vīnkopības dievs Dionīss. Ceļā uz Delfiem brauksim cauri Arahovas kalnu ciemam, tālāk pacelsimies Parnasa kalnā, kur kopš senseniem laikiem Delfu orākuls tika pareģojis nākotni. Arheoloģijas muzejā varēs aplūkot seno hellēņu mākslas šedevrus. Tālāk redzēsim augstkalnu ezeru Plastiru un Meteoras klosteru kompleksu, kurš ir viens no lielākajiem Grieķijā un ir iekļauts UNESCO Pasaules mantojuma sarakstā.

Atpūta zilajā lagūnā (minigrupas ekskursija)

Pavadīsim neaizmirstamu dienu uz jahtas – Zakintas salas līčos un Jonijas jūras zilajos ūdeņos. Peldēsieties neskartās salas pludmalēs un baudīsiet saules starus uz jahtas klāja, pēc tam pusdienosim tavernā, kāda no salas skaistajiem līčiem.

Lakonijas leģendas (kombinētā individuālā ekskursija)

Parna kalnos, kur savu mājvietu radis Malevi Dievmātes Debesīs uzkāpšanas klosteris, aplūkosim slaveno kristīgās pasaules relikviju un dārgumu – Malevi Dievmātes brīnumdarītāja ikonu. Ekskursijas gaitā iepazīsim Spartas vēsturi un apmeklēsim Ahajas valstiņas bijušo galvaspilsētu – pilsētu-spoku Mistru.

Kalavrita un Patra (minigrupas ekskursija)

Aplūkosim Achaia Clauss vīna darītavā, kur jūs apmeklēsiet arī “Imperatora pagrabu” – lielāko vīna pagrabu Grieķijā. Tālāk ar vilcienu, kas savieno Diakoptonu ar Kalavritu, brauksim pa pasaulē šaurāko dzelzceļa līniju. Izstaigāsim Kalavritas ciemu un paēdīsim tavernā. Tālāk mūsu ceļš vedīs kalnos uz Moni Mega Spilaio vīriešu klosteri. Dienas noslēgumā paviesosimies Patras pilsētā, kur redzēsim Sv. Andreja baziliku. Kad ekskursijas būs noslēgušās būs brīvais laiks Patras veikalu apmeklējumam.