cb@cb.lv | Tallinas iela 30
Kalnciema iela 116, Rīga

Portugāles ievērojamas apskates vietas

Kruīzs gar Algarves piekrasti

Dosimies kruīzā ar skaistu kuģi gar Algarves piekrasti, kura atrodas starp Karvoeiro pludmali un Albufeiras ostu. Brauciena laikā apskatīsim klintis un brīnišķīgi skaistas alas, kā arī brauciena laikā varēsim nopeldēties Atlantijas okeānā. Atpakaļceļā dodoties tālāk no krasta, mēģināsim atrast un sastapt delfīnus. Kruīzs garantē sniegt neaizmirstamu atpūtu uz ūdens un neaizmirstamam emocijām pilnu dienu.

Brauciens uz Seviļu

Mūsu brauciens vedīs uz brīnišķīgo Andalūzijas galvaspilsētu – Seviļu, lai apmeklētu tās populārākās apskates vietas – karaļa pili Alcazar (ieejas maksa nav iekļauta cenā), pasaulē lielāko gotikas katedrāli Catedral de Sevilla. Plaza de Espana, Marjas Luīzes parku, Zelta torni un ebreju kvartālu. Tiks dots brīvais laiks, kuru varēsiet veltīt pirkumiem un pusdienām (nav iekļautas cenā).

Lisabona

Mūsu ceļš vedīs uz Portugāles galvaspilsētu Lisabonu, pilsētā iebrauksim pār Tāgas upes slaveno 25. aprīļa tiltu,lai baudītu fantastisku skatu uz galvaspilsētu, bet atpakaļ atgriezīsimies pa garāko piekaramo tiltu Eiropā – Vasko da Gama. Lisabonā apskatīsim tās vēsturisko centru, Heronima klosteri, Atklājumu pieminekli un Belem torni. Apstāsimies Rossio kvartālā, kurš atrodas pilsētas centrā, šeit Jums būs iespēja apmeklēt veikalus un papusdienot (nav iekļautas cenā).

Rietumu Algarve

Šajā ekskursijā apmeklēsim Algarves rietumu daļu un vienā dienā apskatīsim populārākos tūrisma objektus. Algarves antīkā galvaspilsēta Silvesa, kurā aplūkosim Mauri pili, 13. gs. celto gotisko katedrāli un romiešu tiltu. Apskatīsim Algarves augstāko punktu Foia (902 m) no kura paveras skats uz slavenajām pludmalēm, Serra de Espinhaco de Cao kalni un slaveno Svētā Vincenta līci, kurš ir tālākais Eiropas dienvidrietumu punkts. Apmeklēsim Lagosu, pilsētu, kuru radījuši ķelti 2000 gadus p.m.ē. Brīvajā laikā iesakām apmeklēt vergu tirgu, prinča Henrija Navigatora statuju, Don Sebastiao statuju un Svētā Antonija baznīcu. Kā arī ir vērts aplūkot Ponta da Piedade, ko ieskauj interesanti klinšu veidojumi un grotas, šī ir viens no visvairāk fotografētajiem dabas skatiem Algarvē.

Izbrauciens ar džipu

Visu dienu pavadīsim braucot ar džipiem gar Algarves piekrasti. Šis brauciens sniegs lielisku ieskatu vietējo iedzīvotāju sadzīvē un tradīcijām, varēs vērot burvīgas dabas ainavas un izbaudīt asas emocijas. Ceļš aizvedīs uz pilsētiņu Alte, ciematiņu Nave do Barao un korķu pilsētu Zebro.

Austrumu Algarve

Visas dienas garumā apceļosim Algarves austrumu piekrasti. Pirmais pieturas punkts būs koka korķu fabrika. Tālāk apskatīsim Faro vecpilsētu un tās ievērojamākos apskates objektus, kam sekos,viens no Algarves senākajam pilsētām – Olhao, kura ir slavena savām kubisma stila celtajām ēkām. Tālāk brīvais laiks, lai papusdienotu (nav iekļauts cenā) un , ja ir vēlme iegādātos kādu suvenīru. Dienas otrajā puse dosimies uz Agarves “Venēciju” - Taviras pilsētu, kur apmeklēsim cietokšņa drupas, Santa Maria baznīcu un 4. gs. celto romiešu tiltu.