29 700 300
67 700 300
Rezervē internetā
cb@cb.lv
29 700 300
Albena

Albena - Melnās jūras pērle. Šis kūrorts ir uzcelts pagājušā gadsimta 60-to gadu beigās. Albena atrodas 15 km no Zelta Smiltīm. Šis pats jaunākais komplekss ir slavens ar savu daudzo viesnīcu avangardisko arhitektūru. Albena - viens no pašiem pievilcīgākajiem kūrortiem: silta, mierīga jūra, kuras dziļums 100-200 m no krasta nepārsniedz 1,6 m. Astoņus kilometrus garā smilšu pludmale, kuras platums ir 100 m, gan pieaugušajiem, gan bērniem piedāvā lieliskus apstākļus sportam un izklaidei. Tā ir paradīze atpūtai ģimenēm ar bērniem. Bērnu rīcībā ir neskaitāmas atrakcijas, bet vecāki var nodarboties ar sērfingu, zemūdens peldēšanu, burāšanu, zvejniecību un izjādi ar zirgiem utt.

EKSKURSIJU APRAKSTS UN CENAS BULGĀRIJĀ ZELTA SMILTĪS
EKSKURSIJACENAPIEZĪMES
Pieaug.Bērni (2g. - 12g.)
Balčika un Kaliakra. Balčika ir viena no piejūras skaistākajām pilsētām.. Botāniskā dārza apmeklējums, kurā ir vairāk kā 600 unikālu augu veidu. Kaliakrā ir saglabājušās viduslaiku cietokšņa drupas, Kaliakra atrodas 70 m augstās klintīs. (Krievu valodā.) 41 EUR 80 BGN 21 EUR 40 BGNCenā iekļauts: ieejas maksas, folkloras pasākums, ēdināšana, dzērieni. Līdzi jāņem: ekskursijas biļete, silts apģērbs.
Nesebra - pilsēta - muzejs. Nesebra ir izvietota uz gleznainas salas ap 120 km. no Varnas. Pilsēta jau pazīstama no Vll. gs. Svētā Stefana un svētā Spasa baznīcu apmeklējums. Krievu valodā.31 EUR 60 BGN19 EUR 36 BGNCenā iekļauts: ieejas maksas, ēdināšana. Līdzi jāņem: ekskursijas biļeti.
Džipu safari. Interesants, aizraujošs brauciens ar džipiem pa skaistajiem Bulgārijas kalniem, elpu airaujošiem dabas skatiem. Ūdens kaujas. Vietējā dzēriena rakija degustācija. Medus izstrādājumu baudīšana. Krievu, angļu valodā.44 EUR 86 BGN22 EUR 43 BGNCenā iekļauts: ieejas maksas, ēdināšana, dzērieni. Līdzi jāņem: ekskursijas biļete, labs garastāvoklis.
Pirātu kuģis. Izbrauciens Varnas līcī, kauja ar pirātiem, spēles, izklaides. Visai ģimenei, liela jautrība.33 EUR 65 BGN16 EUR 32 BGNCenā iekļauts: ieejas maksa, ēdināšana, dzērieni. Līdzi jāņem: ekskursijas biļeti, labu garastāvokli.
Forest fiest. Vietējo ēdienu un dzērienu baudīšana. Rakija, vīns, alus,bezalkoholiskie dzērieni. Programmā: bulgāru tautas dejas, dzīvā mūzika, dažādu mākslinieku uzstāšanās, dejas uz karstām oglēm.31 EUR 61 BGN16 EUR 31 BGNCenā iekļauts: ieejas maksa, ēdināšana, dzērieni. Līdzi jāņem: ekskursijas biļete, silts apģērbs.
Makšķērēšana. Izbrauciens ar kuģīti Melnajā jūrā, makšķerēšana, pelde, sauļošanās, pikniks.25 EUR 50 BGN12 EUR 25 BGNCenā iekļauts: makšķerēšanas piederumi, ēdināšana, dzēriens. Līdzi jāņem: ekskursijas biļete, pretapdeguma krēms.
Stambula 2 dienas. Pilsētas apskate. Par papildus samaksu "Turku nakts", izbrauciens Bosfora šaurumā ar kuteri.95 EUR 185 BGN48 EUR 93 BGNCenā iekļauts: 3 zvaigžu viesnīca - divvietīga vai trīsvietīga istabiņa, 2 ēdienreizes. Līdzi jāņem: Pase, ekskursijas biļete, nauda.
      
Ekskursijas cena, maršruts vai norises laiks var tikt mainīti!