cb@cb.lv | Tallinas iela 30
Kalnciema iela 116, Rīga

Barselona

Spānija Barselona karte
EKSKURSIJAS CENA PIEZĪMES
Pieaug. Bērni (2g. - 10g.)
Apskates ekskursija Barselonā. Iepazīšanās ar Katalonijas galvaspilsētu. Iespēja ieraudzīt Antonio Gaudi arhitektūru, kā arī īpaši slaveno un vēl joprojām nepabeigto katedrāli „Sagrada Familia” (svētās Ģimenes baznīca, kas glabā vairākus noslēpumus); slavenā Kristofora Kolumba pieminekli; Mondžuik kalnu, no kura paveras skats pār visu Barselonu, kā arī Spānijas laukumu, nacionālo pili un spāņu ciematu; Olimpisko ciematu utt. 38 EUR 27 EUR Paredzēts brīvais laiks Barselonā (apm. 2 stundas). Var apskatīties Barselonas vecpilsētu, t.s. Gotisko kvartālu; gājēju ielu – Las Ramblas; ostu un tt.
Rupit y Besalu. Ekskursija pa Katalonijas seno pilsētiņu Rupit, kas apbur ar savām šaurajām ieliņām, seno zvanu torni un brīnišķīgo skatu uz ieleju no 845 m augstās klints. Pusdienas restorānā ar brīnišķīgu skatu. Apmeklēsiet arī Besalu pilsētu, kas ir slavena ar 14. gs. vecpilsētu un seno 12. gs. tiltu. 49,50 EUR 33 EUR Cenā iekļauts: pusdienas. Līdzi jāņem: ērtus apavus.
Montserrat. Montserrat klosteris ir Katalonijas garīgais centrs un viena no skaistākajām vietām šajā reģionā. Klosterī, kas atrodas Montseratas kalnā, redzēsiet baziliku, "melno" Madonnu (slavena ar saviem brīnumiem), varēsiet noklausīties brīnišķīgu zēnu kora koncertu. 45 EUR 32 EUR Līdzi jāņem: ērtus apavus. Piektdienās ekskursijas notiek TIKAI angļu valodā.
Barselona: akvārijs un strūklakas. Apmeklēsiet akvāriju ar eksotiskiem jūras dzīvniekiem pilsētas senajā ostā un slaveno parku Guell (autors - Antonio Gaudi) . Paredzēts arī brīvais laiks Barselonā. Vakarā - brauciens uz Mondžuik kalnu, kur varēsiet vērot fantastisko Barselonas panorāmu un slavenās vakara strūklakas – ūdens, gaismas un mūzikas šovu. 43 EUR 29,00 EUR Līdzi jāņem: ieteicams paņemt līdzi džemperi, jo vakarā mēdz būt vēsi. Atgriešanās viesnīcās ap 24.00.
Salvadora Dalī pasaule. Dosieties uz Spānijā lielāko un slavenāko, paša mākslinieka radīto, muzeju Figeras pilsētā. Pirms tam redzēsiet pili Pubol, kuru Dalī uzdāvināja savai sievai Galai. 49 EUR 35 EUR Nav transfēra no Tossa de Mar. Apmeklēsiet arī vīna pagrabiņu, kur būs iespēja pagaršot vīnu no 28 mucām.
Barselona: korida un strūklakas. Vēršu cīņas ir populāra izsklaide, Portugalē, Meksikā, Brazīlijā un Dienvid Francijā, bet klasiskā korida ir redzama vairs tikai Spānijā. Vakarā - slavenās strūklakas: ūdens, gaismas un mūzikas šovs. 55 EUR - Ekskursija nav pieejama bērniem līdz 14 gadu vecumam. Līdzi jāņem: personas apliecinošu dokumentu; baltu lakatiņu; džemperi. Atgriešanās viesnīcā ap 24.00.
Port Aventura. Viens no lielākajiem izklaides parkiem Eiropā. Lieliska atpūta gan bērniem, gan pieaugušajiem. Vienas dienas laikā šeit jūs varēsiet “apbraukt apkārt pasaulei”. Atrakcijas parkā ir dažādas tematiskās zonas un pilsētas, kas attaino visus piecus kontinentus. 48,5 EUR 41 EUR Līdzi jāņem: peldkostīmu.
La Masia šovs un La Siesta šovs. Tradicionālais spāņu vakars. Kaislīgais flamenko, dzīvā mūzika, diskotēka un vakariņas (siltie ēdieni, deserts un sangrija). 39,50 EUR 42 EUR 19,75 EUR 21 EUR Atgriešanās viesnīcās ap 24.00.
Bruņinieku turnīrs. Valtorderos pilī vērosiet bruņinieku cīņas un piedalīsieties īstās dzīrēs. Pēc turnīra - lieliskais spāņu flamenko šovs. 45 EUR 22,50 EUR Atgriešanās viesnīcās ap 24.00.
Žirona-Dali. Apmeklēsiet veco pilsētu Žironu, kuru sauc par Spānijas Venēciju; tālāk - Dalī dzimto pilsētu Figeiras, kur tagad atrodas viņa teātris-muzejs. 44 EUR 33 EUR
Kruīzs uz Medas Salu. Brauciens uz jūrnieku ciematiņu L'Escala, no kurienes ar katamaranu dosieties pie skaisās Medas salas. 43,50 EUR 28 EUR Paredzēts laiks peldēšanai un brīvais laiks jūrnieku ciematiņā.
Safari ar džipiem. Brauciens ar džipiem (ar atverto jumtu) uz kalniem. 59 EUR 32 EUR Cenā iekļauts: pusdienas.
Karkassona. Pilsēta Francijas dienvidos. Viduslaiku vecpilsēta ir iekļauta Unesco mantojuma sarakstā. 49,50 EUR 35 EUR Ieejas biļetes nav iekļautas cenā.