cb@cb.lv | Tallinas iela 30
Kalnciema iela 116, Rīga

Crikvenica

Šis kūrorts, kas atrodas kontinentālajā daļā, pateicoties maigajam klimatam, ir iemīļots atpūtnieku vidū. Sevišķu valdzinājumu pilsētiņai piešķir viesnīcu arhitektūra un skaistās villas. Adrijas jūras piekrastē 8 km garumā atrodamas daudzas kafejnīcas, bāri, restorāni, veikali, naktsklubi. Šeit paveras lieliskas iespējas sporta draugiem: jahtas, laivas, kuteri, ūdens velosipēdi, tenisa korti, jāšanas sports. Garlaicībai šeit nav vietas, jo tiek rīkoti nebeidzami svētki, konkursi, koncerti, sporta sacīkstes

 

 

 

EKSKURSIJA CENA PIEZEĪMES
Pieaug. Bērni (2g. - 12g.)
KRK sala. Ekskursija ar autobusu. Pati lielāka Horvātijas sala Adrijas jūrā, slavena ar skaisto dabas ainavu. Ekskursijas laikā redzēsiet vecpilsētu, katedrāli, drupas no pilsētas cietokšņa. Brauciens ar kuģīti uz nelielu saliņu Košļun, Franciskāņu klosteris. 270 KN 135 KN Līdzi jāņem: saulesbrilles, galvas segu, ērtus apavus, fotoaparātu. Papildus izdevumi: pusdienas, suvenīri. Valoda: angļu.
Istrija. Eksursija ar autobusu. Skaista daba, antīka pilsēta Pula, slavena ar labi saglabājušos amfiteātri; Rovinja - krāšņš zvejnieku ciematiņš, reizē ar jauku un skaistu vecpilsētu. Pusdienas. Poreč pilsēta ar savām krāšņajām ieliņām un arhitektūru. 350 KN 175 KN Līdzi jāņem: saulesbrilles, galvas sega, ērtus apavus, fotoaparātu. Papildus izdevumi: ieeja amfiteātrī (40 KN), suvenīri. Valoda: angļu.
Dubrovniks (ar lidmašīnu). Lidojums ilgst (50 min.), pastaigā pa vecpilsētu, brauciens ar kuģīti uz Lokrum salu, brīvais laiks. 1075 KN 537,50 KN Līdzi jāņem: pasi, fotoaparātu, ērtus apavus, peldēšanās piederumus, dvieli, pretapdeguma krēmu. Papildus izdevumi: pusdienas, suvenīri, ieejas maksa uz mūra sienu. Valoda: krievu.
Venēcija. Brauciens ar ātrgaitas kuģi (3,5 stundas). Venēcija, pilsēta ar īpašu atmosfēru – uzcelta uz 118 saliņām, tiltu arkas un tiltiņi, pa kanālu peldošās gondolas, Akadēmijas tils, Sv. Marka laukums, venēciešu arhitektūras celtnes. 570 KN 285 KN Līdzi jāņem: pasi, saulesbrilles, galvas sega, ērtus apavus, fotoaparātu. Papildus izdevumi: brauciens ar gondolu (24 EUR), ūdens taksis (25 EUR), pusdienas (18 EUR), suvenīri. Valoda: krievu.
Raftings. Brauciens ar kanoe laivām vai plostiem pa Kupa upi (Slovēnijas un Horvātijas robeža). Skaista daba un samēra mierīga kalnu upe, lai uzlabotu noskaņojumu, pēc brauciena sagaida pusdienas. 395 KN 198 KN Līdzi jāņem: pasi, peldēšanās piederumus, dvieli, pretapdeguma krēmu. Papildus izdevumi: dzērieni, fotogrāfijas. Valoda: angļu.
Plitvicas ezeri. Ekskursija ar autobusu (4,5 stundas). Nacionālais parks, kas ir iekļauts UNESCO, 16 brīnumaini lieli un mazi ezeri, kuri savienoti ar lieliem ūdenskritumiem. Pastaiga pa parku (3 stundas). Skaista flora, dažādas dzīvnieku sugas, reti augi un svaigs kalnu gaiss. 285 KN 142,50 KN Līdzi jāņem:saulesbrilles, galvas sega, ērtus apavus, fotoaparātu. Papildus izdevumi: pusdienas, suvenīri. Valoda: krievu.
Postojna. Ekskursija ar autobusu (Slovēnija). Viens no pasaules brīnumainiem dabas veidojumiem – Postojna ala (+8 līdz +10 grādi temp.), brauciens ar vilcieniņu 22 km – kas izveidojusies pēc Pivka upes – miljons gadus atpakaļ. Iespējams redzēt lielus stalagmītus, stalagtītus. 305 KN 152,50 KN Līdzi jāņem: pasi, fotoaparātu, ērtus apavus, siltu apģērbu. Papildus izdevumi: pusdienas, suvenīri. Valoda: angļu.
1 KN ~ 0,1 LS          
Ekskursijas cena, maršruts vai norises laiks var tikt mainīti!