cb@cb.lv | Tallinas iela 30
Kalnciema iela 116, Rīga

Lloret de Mar

Loreta de Mara ir lielākais un populārākais kūrorts Kosta Bravas piekrastē.  Te ir daudz mūsdienīgu viesnīcu, izklaides centru, veikalu un lielisku pludmaļu, kuras plešas cauri visas pilsētas teritorijai.

Pilsēta atrodas aptuveni 70 km attālumā no Barselonas. Līdz tūrisma uzplaukumam, kas sākās pagājušā gadsimta septiņdesmitajos gados, rajona galvenais dzīves avots bija vīns, olīvas un zvejniecība. Mūsdienās tā ir pilsēta, kurā izvietota lielākā daļa piekrastes viesnīcu, restorānu, diskotēku un izklaides centru. Gar jūru stiepjas brīnišķīga gājēju aleja – “promenāde”, bet līdzās atvērtajā izklaides centrā, mutuļo nakts dzīve. Vakarus Jums piedāvā pavadīt modernos kazino, omulīgos restorānos baudīt lielisko spāņu virtuvi vai jautri pavadīt vakaru diskotēkās. No piekrastes paveras pasakaina ainava, kad tūkstošiem restorānu,kafejnīcu un nakts klubu ugunis izgaismo naksnīgās debesis un jūru. Lielāko daļu izklaides vietu slēdz tikai rītausmā.
Aiz pilsētas robežām pludmale pietuvojas gleznainam, priežu audzēm apaugušam klinšainam krastam. Aktīvās atpūtas cienītāji varēs iznomāt visu nepieciešamo, kas vajadzīgs ūdenssporta nodarbībām.
Arhitektūras cienītājus piesaistīs San Roma dievnams. Loreta de Mara kūrorts katram tūristam, neatkarīgi no viņa vecuma, piedāvā neskaitāmas izklaides iespējas, kas atvaļinājumu padarīs vienreizēju un neaizmirstamu. Kūrortā ir attīstīta lieliska satiksme ar tuvējām pilsētām. Netālu atrodas “Water World” ūdens atrakciju parks.