cb@cb.lv | Tallinas iela 30
Kalnciema iela 116, Rīga

Obzora

Obzora
Atrodas 60 kilometrus uz dienvidiem no Varnas. Pilsētu savulaik dibināja grieķu jūrnieki, un senatnē to pazina ar nosaukumu Hēliopole. Vēlāk Obzora kļuva par romiešu pilsētu – cietoksni, bet mūsdienās tas ir ļoti populārs Melnās jūras kūrorts ar plašu smilšu pludmali. Obzora ir mājīga pilsētiņa ar dzīvespriecīgu centru, kurā tiek piedāvātas visdažādākās izklaides iespējas, lai atvaļinājums paliktu prātā uz ilgu laiku.
EKSKURSIJU APRAKSTS UN CENAS BULGĀRIJĀ SAULAINAJĀ KRASTĀ
EKSKURSIJA CENA PIEZĪMES
Pieaug. Bērni (6g. - 12g.)
SOZOPOLA-ROPATĀMO. Viesosimies vienā no senakajām Griekijas kolonijām, Melnās jūras piekrastē, aplūkosim Sv.Nikola baznīcu un muzeju. Mielosimies omulīgā restorānā pašas Melnās jūras krastā un lūkosimies uz tas līci. Izbrauciens ar katamarānu pa Ropotāmo upi, kas dēvēta par " Bulgārijas džungļu upi". Viesosimies ceturtajā lielākajā Bulgārijas pilseta-Burgasā, kur pavadīsimsim brivo laiku. Iesakam apskatīt gājēju ielu un Burgasas parku. 65 BGN 34 EUR 32.50 BGN 17 EUR Cenā ieklauts: brauciens komfortablā autobusā, pusdienas, brauciens pa Ropotāmo upi.
NESEBARAS PANORĀMA. Pilsēta, kuru dēvē par Bulgārijas vizītkarti. Pilsēta izvietojusies uz pussalas, kura savienojas ar tiltu starp jauno Nessebru. Bezgala gleznaina un romantiska sala, kura ievij sevī vēstures noslepumus gadsimtu gaitā. 30 BGN 16 EUR 15 BGN 8 EUR Cenā ieklauts: brauciens komfortablā autobusa. Gida pakalpojumi ekskursijas laikā.
BULGĀRIJAS CIEMATS. Jautra vakara pavadīsana Bulgārijas ciematā, folkloras programmas pavadībā, dziesmas un dejas. Iespēja aplūkot senāko Bulgāru rituāla deju, kurā tiek pielūgts saules dievs. 49.00BGN 26:00 EUR 24.50 BGN 13.00 EUR Cenā ieklauts: Brauciens komfortablā autobusā, gida pakalpojumi, vakariņas un vīns.
SIPKA ETERA. Viesosimies Kazanluk ciemata,kas liks Jums sajusties, ka 19gs,un ieskaus jus rozu ieleja,ka ari dos iespeju jums redzet mazu fabriku,kura tiek darinata rozu ella un piedalities tas procesa. Apmeklesim Cara laika Memorialo Baznicu, kas kalpo ka simbols Ottomana varas krissanai(1877/1878). Iekarosim Shipkas virsotni saviem spekiem,parvarot simtiem pakapienu un apmeklesin Stoletova pieminas baznicu. Eteras brivdabas muzeja apmeklejums(18/19gs.) Sokolovo klostera apmeklejums, kas saistas ar 19gs. makslinieku vardiem.. 95 BGN 49 EUR 66 BGN 34 EUR Cenā ieklauts: brauciens komfortabla autobusa, gida pavadiba. Pusdienas omoliga krodzina.
VAKARA EKSKURSIJA. SV. Georga klostera apmeklejums, vinu degustacija, folkloras programma 72 BGN 37 EUR 40 BGN 21 EUR Cenā ieklauts: brauciens komfortabla autobusa,gida pavadiba, vakarinas.
VARNA-ALADJA. Varnas pilsetas apskate un brivais laiks taja. Aladja klostera apmeklejums. Delinarijs un sova programma. 79 BGN 41 EUR 55 BGN 28 EUR Cenā ieklauts: brauciens ar komfortablu autobusu, pustdienas, un ieejas biletes.
SAFARI AR DŽIPIEM. Trakulīgs brauciens pār Balkānu kalniem. Strandzha rezervāta apmeklējums, kurš slavens ar saviem pazemes ezeriem. Pikniks pie Veleka upes piekrastes, ūdenskritumu apskate. Brashlian mākslas muzeja apskate: klostera skola, etnogrāfiskais muzejs, Strandzha māja. Iespēja izvizināties ēzelīša pajūgā. 89 BGN 46 EUR 63 BGN 32 EUR Cenā ieklauts: brauciens ar džipiem, pusdienas.
SOFIJA. Plovdivas pilsētas apskate. Senākā slēpošanas kūrorta Brevest apskate, naktsmītne kalnu apkatrnē Blogovgrad "christo***" / Lielakā Bulgārijas klostera -Rila- apmeklējums. Bulgārijas galvaspilsētas apmeklējums. Stara Zagora pilsētas apmeklējums. 209 BGN 107 EUR 104.5 BGN 53.50 EUR Cenā ieklauts: brauciens komfortabla autobusā, gida pavadibā, pusdienas, brokastis (2.d).
STAMBULA (2.d). Zilās Mošejas, Hipodroma un Topkas pils apskate. 159 BGN 82 EUR 79.50 BGN 41 EUR Cenā ieklauts: 1d - pusdienas, 3 zvaigznu viesnica. 2d. - brokastis. Par papildus samaksu iespejams brauciens ar kugi caur Bosfora saurumu.
           
Ekskursijas cena, maršruts vai norises laiks var tikt mainīti!