cb@cb.lv | Tallinas iela 30
Kalnciema iela 116, Rīga

Pataija

Ik gadu Pataijas kūrortpilsētā ierodas milijoniem tūristu. Ģimenēm piemērotā Jomtien pludmale ir patīkams pretstats trokšņainajai Pattaya pludmalei.

Daudzi tūristi dodas vienas dienas ekskursijās uz tuvākajām salām. Daudzi apmeklē golfa kursus un atrakciju parkus. 

Pataija ir slavena arī ar savu nakts dzīvi un transvestītu šoviem.

Alcazar (transvestītu) šovs / Cena ap. ~ 10,00 LVL

Šis šovs noteikti ir jāredz katram, kas atbraucis uz Pataiju! Alcazar šovs tiek uzskatīts par vienu no labākajiem visā Āzijā, tā ir izrāde, kurā sajaucas mūzika, dejas un krāšņi tērpi. Alcazar šovs nevienu neatstāj vienaldzīgu nu jau turpat 10 gadu garumā. Dejotāju un dziedātāju meistarību papildina lieliski gaismas un skaņas efekti.


Tīģeru Zoodārzs / Cena ap. ~ 15,00 LVL

Esot Taizemē, noteikti apmeklējiet pasaulē lielāko tīģeru zoodārzu.  Simtiem tīģeru šeit dzīvo pēc iespējas dabiskākos apstākļos. Nofotografējieties kopā ar tīģeru mazuļiem! Apskatiet kādu dīvainu ģimeni – suni, cūku un tīģeri, kas mierīgi dzīvo kopā. Šeit pat iespējams redzēt arī ziloņus, šimpanzes un citus dzīvniekus, turklāt zoodāzrā ir milzums dažādu krāšņu augu.


Nong Nooch tropiskais dārzs / Cena ap. ~ 9,00 LVL

Nong Nooch tropiskais dārzs ir viena no populārākajām tūristu apskates vietām Pataijā. Šeit iespējams apskatīt dažādu krāsu un formu orhidejas, palmas, ziedus un dekoratīvos augus no dažādām pasaules valstīm. Tropiskajā dārzā notiek arī ziloņu šovs, visu iecienīta un jautra izrāde, kurā ziloņi spēlē futbolu, sacenšas savā starpā u.c. Šeit iespējams pavadīt vai visu dienu, jo dārzs ir tik liels un daudzveidīgs, ka tas nebeigs jūs pārsteigt ar savu krāšņumu.


Ko Samet sala / Cena ap. ~ 15,00 LVL

Taizemes peizāžas „dziļā zvejnieku ciemā” un dažas stundas zem palmām „tropiskajā paradīzē” žilbinoši baltu smilšu pludmalē, kuru apskalo okeāna lagūnas. Tas dos papildus iespaidus Jūsu atpūtai. Pusdienas nav iekļautas cenā.


Zemūdens niršana / Cena ap. ~ 40,00 LVL

Visas dienas brauciens uz salām. Divas iegremdēšanās 20-40 min. Ar krieviski runājošu instruktoru.  Brauciens uz visu dienu uz atdalīto salu. Pusdienas iekļautas cenā .

 

Nacionalais dabas parks Cau Cieu / Cena ap. ~ 20,00 LVL

Kalnos 30 km ziemelos no Pataijas ir liels dzivnieku rezervāts. Tūristi celo lielā parka teritorijā mašinā, astājas speciālas stāvvietas, kur ir lieliska iespēja iepazisties un nofotografēties ar dzivniekiem – ar pērtiķiem, žirafiem, nīlzirgiem, lačiem, straussiem, ka arī ar daudziem citiem dzivniekiem. Pēc taiešu nacionālas vīrtuves pusdienas tūristi brauc uz ”Pērtiķu kalnu”, kur dzīvo mežonīgi pērtiķi.


Koraļļu sala (ar pusdienam) / Cena ap. ~ 10,00 LVL

Lidz Lan salai var aizbraukt par 15 minutam ātrā skuterī vai par 45 minutem ekskursijas laivā. Šī sala ir dala no vislielāka Pataijas arhipelāga. Jūms būs iespēja pavizināties ar laivu, kurai ir stiklveida dibens. Jūs varat noverot koraļļu rifu dzivi. Ka ari Jūms piedavas zemūdens niršanu, pelešanu ar masku, vindserfings un citas izklaides iespējas. Salas galvēnas pludmales atrodas daudz jūras velšu restorānu.


Čūsku ferma / Cena ap. ~ 5,00 LVL

Fermas apmeklējums, kura laikā Jūs redzēsiet kobras un pitonus, trīs indīgu čūsku cīņu! Kā arī varēsiet iegādāties tradicionālos Taijiešu medikamentus, kas izgatavoti no čūskām.