cb@cb.lv | Tallinas iela 30
Kalnciema iela 116, Rīga

Playa de Las Americas

Plaja de las Amerikasa- pilsēta uz Spānijas piederošās salas Tenerifes Atlantijas okeānā- atrodas pie Tenerifes dienvidu krasta netālu no pilsētas Loskristjanosa (Los Cristianos). No galvaspilsētas atrodas apmēram 75 kilometru attālumā, bet tuvākā lidosta ir apmēram 20 km attālumā. Šī pilsēta ir populāra vieta, ko apmeklēt Kanāriju salās un to jo īpaši ir iecienījuši ziemeļeiropieši, jo šeit nav gandrīz nekas spānisks. Pilsētas attīstība kā kūrortam sākās jau 1960.gadā. Plaja de las Amerikasas lielākā piesaiste ir tās naktsdzīve, kas nekad nebeidzas. Populārs klubu rajons ir Veronica's, kurā skan daudz un dažādu veidu mūzika un bāri un klubi ir uz ikkatra stūra. Plaja de las Amerikasā ir 6 pludmales, no kurām 3 pludmales ir dabiskas vulkānu melno smilšu un pārējās 3 ir cilvēku veidotas ar Sahāras tuksneša smilšu atvešanas palīdzību.

Valsts- Spānija
Tuvākās pilsētas- Loskristjanosa, Kosta del Silensio
Ģeogrāfiskā atrašanās vieta- Tenerifes dienvidu daļa.
Augstākais punkts- Teide 3718 m
Iedzīvotāju skaits- 13,102 (2006.gads)
Klimats- Vidējā gaisa temperatūra visu gadu ir ap 23 grādiem. Visa gada garumā temperatūra nenokrīt zemāk par 17 grādiem un nepaceļas augstāk par 28 Celsija grādiem. Vasaras mēnešos gandrīz vispār nelīst, taču oktobrī un aprīlī vērojamas īslaicīgas lietusgāzes. Augstākā gaisa temperatūra ir augustā, taču zemākā janvārī.
Oficiālā valoda- spāņu
Valūta- eiro
Svarīgi telefona numuri- 112- visām situācijām. 922757133-vietējā policija.
Kā tur nokļūt- 20 km attālumā atrodas Tenerifes Dienvidu lidosta. 487. autobuss iet ik pēc stundas no lidostas uz Plaja de las Amerikasa un tas maksā apmēram 2 eiro. Ar taksi ceļš izmaksātu apmēram 20 eiro un aizņemtu 25 minūtes.
Ieteikumi ceļotājiem- pirms taksis sāk braukt, vienoties par cenu, kas būs jāmaksā; ja vēlaties apskatīt pilsētu, tad līdzi ņemt ērtus apavus, jo ir diezgan daudz kalnu un pakalnu, kas apgrūtina iešanu.

Siam Park- ūdens atrakciju parks, kurā ir atrakcijas visu vecumu grupām. Sākot ar mierīgu sauļošanos pie baseina ar mākslīgiem viļņiem mākslīgā pludmalē līdz pat trakajam 28 metru augstam gandrīz pilnīgi stāvam nobraucienam, kura daļa trubas iet cauri haizivju akvārijam. Ieeja Siam parkā maksā 30 eiro pieaugušajiem un bērniem līdz 11 gadu vecumam 19,50 eiro.

Golf Las Americas- 18 bedrīšu laukums, kurā notiek vairākas internacionālas sacensības.

Aqualand Costa Adeje- atrodas 5 minūšu attālumā no Plaja de las Amerikasa. Šajā ūdens atrakciju parkā notiek arī delfīnu šovi.

Camel park- šajā tematiskajā parkā var doties izjādē ar kamieļiem. Parks atvērās 1988.gadā un bija pirmais šāda veida parks Tenerifē, tagad tur mājo ap 60 kamieļiem un arī kazas, ēzeļi un citi dzīvnieki. Tur atrodas arī restorāns "El Cerro de la Luna", kurā var nobaudīt kanāriešu ēdienus.

Jungle park- džungļu tematiskais parks, kurā mīt dažādi dzīvnieki, sākot ar putniem līdz pat krokodiliem. Parka apskatē iekļautas arī dažas aktīvas nodarbes, piemēram, rodeļu trase.

Octopus Aquapark- ūdens trubas, lieli baseini un delfīnu šovi divreiz dienā. Šajā akvaparkā tiek audzēti 10 delfīni. Vistrakākās atrakcijas- kamikadze, super slalom, twister, anaconda.

Underwater Scooter Safaris- niršana iesācējiem bez priekšzināšanām. Jebkurš var izmēģināt zemūdens skūterus, kuri ir pilnīgi droši un viegli apgūstami, kā peldēt zem ūdens. Šie bija pirmie niršanas skuteri Eiropā, darbojas jau kopš 1997.gada. Šāds prieks izmaksā 44 eiro un ilgst divas stundas. Šīs 2 stundas ietver nokļūšanu līdz niršanas vietai, 25 minūšu ilgu niršanu un ceļu atpakaļ.

Parque Nacional de las Canadas del Teide – Teides vulkāna nacionālais parks, kurā var doties pārgājienos vai uzbraukt uz vulkāna ar trošu vilcieniņu. Teides vulkāns ir 3,718 metrus augsts un ir augstākā virsotne Spānijas teritorijā. No tā augšas var redzēt Grankanāriju, palmu, Gomera un Eljerro Kanāriju salas.

Montaña Roja- atrodas iekš El Médano ciemata, kas ietilpst aizsargātajā zonā, jo tur dzīvo vairāki simti putnu sugu. Montana Roja ir sarkano iežu vulkāns, 171 metru augsts, pie kura dzīvo šīs daudzās putnu sugas.

Plaja de las Amerikasā ie daudz iespēju doties izbraucienos ar džipiem, kvadracikliem, ūdensmočiem un zirgu izjādēs.

Ko iesaka apskatītt

Tenerifē būtu ieteicams apskatīt Loro parku ar tā eksotiskajiem augiem un dzīvniekiem. Spilgtu iespaidu rada Maskas aiza. No šejienes paveras elpu aizraujoši skati. Jāapskata arī Teides vulkāns, kas ir trešais lielākais pasaulē, kā arī vulkāna apkaimē izveidotais Nacionālais parks. Gran Kanārijā noteikti ir vērts apskatīt salas galvaspilsētu Las Palmasu ar tās savdabīgo, Kanāriju salām raksturīgo vecpilsētu, kas bruģēta ar melnu lavu un apbūvēta ar arhitektiski neparastām mājām. Pavadot Tenerifē un Gran Kanārijā atvaļinājumu, ieteicams apskatīt arī citas arhipelāga salas – unikālo Lansarotes salu un tās darbīgos vulkānus un „Timanfaya” Nacionālo parku, kā arī La Gomeras salu – viszaļāko no Kanāriju salām, kurā atrodas „Garachonay” Nacionālais parks.

EKSKURSIJA CENA PIEZĪMES
Pieaug. Bērni (2g. - 12g.)
Salas apskates ekskursija. Salas gleznaināko vietu apmeklējums: Garačiko, Icod de Los Vinos ar slaveno pūķa koku un vīna pagrabiem. Slavenā “karaļu vīna” Malvasia un citu Kanāriju salu vīnu un liķieru degustācija. Tāpat četras stundas, Jūs pavadīsiet slavenajā – LORO PARKĀ. Tāpat būs iespēja iegādāties tradicionālus Kanāriju salu suvenīrus. 63,00 € 31,50 € Cenā iekļauts: ieeja LORO PARKĀ. Bez ēdināšanas. Līdzi jāņem: fotoaparāts, jaka, saulesbrilles, sauļošanās krēms.
Teides Nacionālais Parks. Ceļojums caur kanāriju priežu mežiem kas atrodas virs mākoņiem uz milzu vulkāna apakšējo krāteri, kur vērojama iespaidīga “mēness ainava”, ko veido sastingusi lava. Pusdienas strausu fermā. 66,00 € 33,00 € Cenā iekļauts: pusdienas un dzērieni Līdzi jāņem: fotoaparāts, nepieciešamas siltas drēbes, saulesbrilles, sauļošanās krēms.
Uzbraukšana Teides virsotnē. Ceļojums, uz milzu vulkāna apakšējo krāteri, kur vērojama iespaidīga “mēness ainava”, ko veido sastingusi lava. Ar funikulieri pacelsieties uz skatu laukumu, kas atrodas 3555 m augstumā, tālāk ar kājām 35 minūtēs uzkāpsiet Spānijas augstākajā virsotnē! 66,00 € 33,00 € Cenā iekļauts: funikulieris. Bez ēdināšanas. Līdzi jāņem: ērti apavi un siltas drēbes, jūsu pase, fotoaparāts, cepure, saulesbrilles, sauļošanās krēms.
La Gomeras sala. Viena no gleznainākajām ekskursijām, uz arhipelāga viszaļāko salu. Apmeklēsiet Garahonajas Nacionālo parku, kur aplūkosiet reliktu lauru koku mežu. Pusdienas ēdīsiet tipiskā kanāriešu restorānā. Ar autobusu vai džipu 91 € Ar autobusu 45,50 € džipu 55 € Cenā iekļauts: pusdienas un dzērieni Līdzi jāņem: fotoaparāts, nepieciešamas siltas drēbes, saulesbrilles, sauļošanās krēms.
Lanzarotes sala. Pēc 40 minūšu lidojuma Jūs nokļūsiet unikālā vietā, salā - kurā joprojām darbojas vulkāni. Pēc brokastīm Jūs apmeklēsiet Nacionālo parku Timanfaya, kurā redzēsiet darbojošos vulkānus un geizerus, iepazīsieties ar neatkārtojamu vīnogu audzēšanas veidu vulkāniskā augsnē. Pēc pusdienām brauksiet uz salas ziemeļiem. 150,00 € 107,50 € Cenā iekļauts: brokastis, pusdienas un dzērieni. Līdzi jāņem: pase, fotoaparāts, nepieciešamas siltas drēbes, saulesbrilles, sauļošanās krēms.
Maskas aiza un Teides Nacionālais Parks. Jūs apmeklēsiet pirātu aizu Maska, kurā atrodas tradicionāls ciematiņš. Jūsu priekšā pavērsies iespaidīgi un elpu aizraujoši skati. Vēlāk ceļš vedīs cauri priežu mežiem, kas atrodas virs mākoņiem uz milzu vulkāna apakšējo krāteri. Ekskursija ar komfortabliem džipiem. 52,00 € 31,00 € Cenā iekļauts: piknika pusdienas, dzērieni. Līdzi jāņem: fotoaparāts, nepieciešamas siltas drēbes, saulesbrilles, sauļošanās krēms.
Maskas aiza. Jūs apmeklēsiet pirātu aizu Maska, kurā atrodas tradicionāls ciematiņš, kurā pēc ticējumiem pirāti ir slēpuši savus nolaupītos dārgumus. Jūsu priekšā pavērsies iespaidīgi un elpu aizraujoši. Ekskursija ar komfortabliem džipiem. 60,00 € 36,00 € Cenā iekļauts: pusdienas, dzērieni. Līdzi jāņem: fotoaparāts, nepieciešamas siltas drēbes, saulesbrilles, sauļošanās krēms.
Flamenko deju – muzikālais uzvedums “ AIRAM„. Slavenās spāņu horeogrāfes Karmen Mota jaunais uzvedums „Piramide de Arona“ koncertzālē. 39,00 € Bērniem līdz 13 gadiem ieeja bez maksas! Pirmdienās, trešdienās, piektdienās sākums plkst. 20:30 Otrdienās, ceturdienās, sestdienās sākums plkst. 21:30 Svētdienās – brīvs.
Viduslaiku bruņinieku turnīrs. Bruņinieku turnīrs stilizētajā “San Miguel” pilī, kur viduslaiku garā ieturētu vakariņu laikā iespējams atbalstīt savu bruņinieku cīņā ar pretinieku. Pēc turnīra varēsiet noskatīties nelielu priekšnesumu un padejot. 56,00 € 28,00 € Cenā iekļauts: vakariņas, dzērieni. Līdzi jāņem: fotoaparāts, nepieciešamas siltas drēbes, labs noskaņojums.
Zemūdens motocikls. Vai Jūs esat kādreiz vizinājušies pa dzelmi ar zemūdens motociklu? To pamēğināt Jūs varat tikai ŠEIT! Padižoties okeāna dzelmē un aizvest mājās unikālas fotogrāfijas. Īpašas iemaņas nav nepieciešamas. VIETU SKAITS IEROBEŽOTS! 46,00 € Nav atļauts! Līdzi jāņem: peldkostīms, dvielis, fotoaparāts, nepieciešamas siltas drēbes.
Jahta «LINA». Pastaiga pa okeānu ar nelielu jahtu, kuras laikā būs iespēja redzēt vaļus un delfīnus! (maksimālais pasažieru skaits – 10 cilvēki) Ekskursijas ilgums 3 stundas (no 10:00 līdz 13:00 un no 13:00 līdz 16:00). 55,00 € 27,50 € Cenā iekļauts: sviestmaize un dzēriens. Līdzi jāņem: fotoaparāts, peldkostīms, dvielis, saulesbrilles, sauļošanās krēms.