cb@cb.lv | Tallinas iela 30
Kalnciema iela 116, Rīga

Rethymno

Retimno pilsēta lepojas ar Venēcijas arhitektūras skaistumu: Lielie vārti, Lodžija – kādreiz bijušais atpūtas klubs un vietējo muižnieku satikšanās vieta, tagad par arheoloģijas muzejs, Rimondi strūklaka, Paleokastro pakalna, forts no kurienes paveras lieliska pilsētas panorāma. Pilsētas piekrastē daudz kafejnīcu ar dzīvu atmosfēru. Ērta satiksme ar autobusiem uz Hanju, Hērakleju un citām salas pilsētām. Katru gadu jūlija sākumā šeit notiek vīna festivāls. Smilšaina pludmale, kafejnīcas un restorāni, kur nobaudīt garšīgus vidusjūras ēdienus.

 
kreta

 

Krēta - Grieķijai piederoša Vidusjūras sala, kuru, apskalo četras jūras – Egejas, Krētas, Lībijas un Jonijas. Sala stiepjas 260 km garumā un uz tās nav lielu pilsētu. Ceļotājus aizrauj mazo ciemu eksotiskā gaisotne, kuru veido ārēji ļoti mierīgie, bet dvēselē temperamentīgie vietējie iedzīvotāji. Ar salu saistītas daudzas sengrieķu leģendas - tieši Krētas sala ir visu dievu tēva Zeva dzimtene. Šeit Krētas valdnieks Minoss dibināja savu vareno impēriju. Kalni Krētā izaug tieši no jūras. Grieķijas lielākā sala piedāvā tik daudz interesanta, ka ar vienu atvaļinājumu būs par maz.

  • Vidējā gaisa temperatūra dienā V+23 VI+27 VII+29 VIII+28 IX+27 X+23
  • Vidējā ūdens temperatūra dienā V+19 VI+22 VII+24 VIII+25 IX+24 X+23
Īstā Krēta ir ārpus kūrortu robežām, pie dabas un pilsētās Agios Nikolaos, Retimno, Hanija un mazajos kalnu ciematiņos, kur laiks rit nesteidzīgi un kur var izbaudīt īsto krētiešu viesmīlību.

EKSKURSIJA CENA PIEZĪMES
Pieaugušiem Bērniem(2-12)
Santorini sala. Ceļojums uz leģendāro Atlantīdu. Lēnais kuģis "Golden Prince" vai ātrais "Sea Runner". Jaukajās šaurajās ieliņās ir neskaitāms daudzums suvenīru bodīšu, kafejnīcu un mākslas galeriju, kas piešķir šai vietai neparastu burvību. Jums būs gana brīvā laika, lai paklejotu pa šīm jaukajām ieliņām. Salas galvaspilsētā Firā Jums pavērsies lieliskā Santorini vulkāna krātera neparastā panorāma. Savas unikālās arhitektūras, vietējo dzīves veida un vulkāniskās panorāmas dēļ Santorini sala ir viena no Grieķijas un Eiropas interesantākajām apskates vietām. Sala ir iekļauta 50 pasaules skaistāko salu sarakstā! "Golden Prince" 115 EUR "Sea Runner" 130 EUR (bez ēdināšanas) "Golden Prince" līdz 7 gadiem bezmaksas. 7 līdz 14 gadi - 50%atlaide. "Sea Runner" no 2 gadiem-pilna cena. Līdzi jāņem: fotoaparāts,ērti apavi, peldlietas. Salā Jūs varat piedalīties ekskursijā, vai pavadīt laiku individuāli. Brokastis uz kuģa.
Knosa pils un Herāklija. Krētas senatnē - Mīnojas laikā dzīve un vēsture... Šī ir ekskursija, kuras laikā Jums atklās visu patiesību par minojiešu kultūru. Jūs uzzināsiet daudz par seno Mīnojas civilizāciju, par kuru diemžēl daudzas lietas vēl ir noslēpumā tītas. Šīs senās kultūras vēsture un reliģijas mistiskums izslavējis Krētu visā pasaulē. Aplūkosiet Eiropā pirmo uzbūvēto pili - Knosas pili, par kuru ir radīti daudzi antīkās Grieķijas mīti. Ik viens vēlēsieties aplūkot slaveno labirintu, kurā dzīvoja baisais Minotaurs. 48.5 EUR 24.25 EUR Papildus izdevumi: Biļete Knosas pilī -6€.Virs 65 gadiem - 50% atlaide. Līdzi jāņem: fotoaparāts,ērti apavi,cepure. Pēc Knosas pils apmeklējuma dosieties uz Pezā vīndaru apgabalu, kur Jums būs iespēja nodegustēt vietējos vīnus.
Safari ar džipiem. Izbaudiet īsto Krētu.... (ekskusrija notiek vienā no skaistakājam vietām Prevelī). Šī brauciena laikā Jums būs lieliska iespēja iepazīties ar tipiskiem Krētas ciematiņiem, kurus nav skārusi tūrisma industrija un aplūkot Krētas vidienes dabu. Sajutīsiet īstu krētiešu viesmīlību. 70 EUR 70 EUR Cenā iekļauts: pusdienas. Līdzi jāņem: fotoaparāts,ērti apavi, peldlietas.
Krētas folkloras vakars. Vakars kalnu ciematā. Grieķu folkloras šovs. 46.5 EUR 23.25 EUR Cenā iekļauts: Vakariņas (zviedru galds), baltais un sarkanais vīns, kā arī ūdens. Līdzi jāņem: labs garastāvoklis, fotoaparāts.
Samarijas aiza. Tiem, kuri vēlas aktīvu atpūtu un paši savām kājām noiet pašu garāko aizu Eiropā – Samarijas aizu. Šis ceļojums starptautiskajos ceļojumu bukletos tiek apzīmēts ar "noteikti jāredz" zīmi. 43.5 EUR 21,75 EUR bērniem līdz 15 gadiem ieeja bez maksas, kuģītis bērniem līdz 12 gadiem – 50%. Līdzi jāņem: fotoaparāts, ērti apavi,cepure. Pēc Knosas pils apmeklējuma dosieties uz Pezā vīndaru apgabalu, kur Jums būs iespēja nodegustēt vietējos vīnus.
Gramvousa. Pirātu sala un fantastiskā Balosa lagūna pašos Krētas rietumos..... 65 EUR 32.5 EUR Līdzi jāņem: fotoaparāts,ērti apavi, peldlietas.
WATER CITY (akvaparks) 38 EUR 23.5 EUR Ūdensparka teritorijā sauļošanās krēsli un saulessargi par papildus maksu 3 €. Bez ēdināšanas