cb@cb.lv | Tallinas iela 30
Kalnciema iela 116, Rīga

Santa Susana

Santa Susana – senlaicīga kataloņu pilsēta 60 km no Barselonas. Tā atrodas lielisku ozolu un priežu mežu noklātu kalnu pakājē, un ir pazīstama ar saviem minerālajiem ūdeņiem.

Mūsdienās Santa Susana ir iemantojusi slavu kā labi attīstīts tūrisma centrs. Pludmali klāj oļi, jūra ir dziļa. Šīs pludmales ir izpelnījušās ģimeņu atzinību. Šeit Jūs jutīsieties pilnīgi brīvi un netraucēti.
Pilsētu divās daļās dala asfaltēts ceļš. Kūrorta daļa atrodas tuvāk jūrai. Pastaigājoties gar piekrasti, ir viegli nepamanīt kā Santa Susana līgani saplūst ar Malgrada de Mara kūrortu. Abus kūrortus savieno krastmala. Līdzās atrodas neskaitāmi veikali, kafejnīcas, bāri un restorāni.
Gleznainu kalnu pakājē, otrpus ceļam, atrodas Santa Susana vēsturiskā daļa. Šeit apskatāms XVI gs. celtais sargtornis, restaurētā Castel de Can Rates pils. Šajā vēsturiskajā ēkā mājvietu radis kultūras un mākslas centrs. Baznīcā apskatāmi I.Krauzes darbi. Līdzās pilsētas vecajai daļai atrodas lielisks parks “Parque Natural de la Font del Boter”. Apsargājamā parka teritorijā, starp izsmalcinātajiem tropiskajiem augiem, tek minerālie ūdeņi un karstie avoti.
Pa pilsētas centrālo ielu kursē tūristu vagoniņš, ar kuru no viesnīcas zonas var nokļūt Santa Susanā. Santa Susanas gājēju aleja savienojas ar Malgrada de Mara pilsētas krastmalu, kurā darbojas vairākas diskotēkas. Restorāni šajā zonā ir domāti ātrām uzkodām, tāpēc, lai garšīgāk paēstu, iesakām ar vilcienu doties uz Barselonu. Kūrortā var iznomāt velosipēdu. Lielākās un modernākās viesnīcas vakaros organizē koncertus un spēles. Malgrada de Mara pilsētiņā tūristi aicināti apmeklēt ūdens atrakciju parku “Marineland”, kur demonstrē priekšnesumus ar jūras lauvu, delfīnu un papagaiļu piedalīšanos. Šī parka apmeklējums sagādās prieku visai ģimenei.