29 700 300
67 700 300
Rezervē internetā
cb@cb.lv
29 700 300
Sv. Vlass
Sv. Vlass
Tā ir neliela kūrorta zona, kura atrodas 4 km uz ziemeļiem no populārā kūrorta Saulainais krasts. Gleznainā Melnā jūras līcī, esošais nelielais zvejnieku ciematiņš, nesen pārtapis par omulīgu mūsdienu kūrortu. Ciemata vēsture aizsākās mūsu ēras II gadsimtā. Trāķieši šo vietu dēvēja par „Larissa”. Ciemata mūsdienu nosaukums radies XIV gadsimtā Svētā Vlasa (Saint Blaise) klostera mūku ietekmē. Turpmāk, vairāku gadsimtu garumā, šī vieta bija pakļauta tolaik Melnajā jūrā sirojošo pirātu iebrukumiem. Osmaņu okupācijas laikā, turki ciematu bija iesaukuši par „Kjučuk monastir” (Mazais klosteris). 1963. gadā ciemats kļuva par kūrortu, bet 2006. gadā ieguva pilsētas statusu. Šobrīd tas ir omulīgs eiropiešu stila kūrorts. Šeit uzceltā jaunā jahtu piestātne sadala pludmali divās daļās. Kūrorta centrā atrodas neliela gājēju aleja, dažas kafejnīcas, veikali, restorāni un naktsklubi. Jaunajā amfiteātrī, laiku pa laikam, notiek dažādi gan bērniem, gan pieaugušajiem paredzēti pasākumi. Sv. Vlasa kūrorts kļuvis populārs pateicoties šeit uzceltajām jaunajām apartamentu viesnīcām (katrā no tām ir baseins). Lieliska autobusu satiksme ar Saulaino krastu un vienu no apburošākajām kūrortpilsētām - Nesebru. Šis ir romantisks kūrorts, kurš piemērots mierīgas atpūtas cienītājiem. Ideāli piemērots ģimenēm ar bērniem.

EKSKURSIJU APRAKSTS UN CENAS BULGĀRIJĀ SAULAINAJĀ KRASTĀ
EKSKURSIJACENAPIEZĪMES
Pieaug.Bērni (6g. - 12g.)
SOZOPOLA-ROPATĀMO. Viesosimies vienā no senakajām Griekijas kolonijām, Melnās jūras piekrastē, aplūkosim Sv.Nikola baznīcu un muzeju. Mielosimies omulīgā restorānā pašas Melnās jūras krastā un lūkosimies uz tas līci. Izbrauciens ar katamarānu pa Ropotāmo upi, kas dēvēta par " Bulgārijas džungļu upi". Viesosimies ceturtajā lielākajā Bulgārijas pilseta-Burgasā, kur pavadīsimsim brivo laiku. Iesakam apskatīt gājēju ielu un Burgasas parku.65 BGN 34 EUR32.50 BGN 17 EURCenā ieklauts: brauciens komfortablā autobusā, pusdienas, brauciens pa Ropotāmo upi.
NESEBARAS PANORĀMA. Pilsēta, kuru dēvē par Bulgārijas vizītkarti. Pilsēta izvietojusies uz pussalas, kura savienojas ar tiltu starp jauno Nessebru. Bezgala gleznaina un romantiska sala, kura ievij sevī vēstures noslepumus gadsimtu gaitā.30 BGN 16 EUR15 BGN 8 EURCenā ieklauts: brauciens komfortablā autobusa. Gida pakalpojumi ekskursijas laikā.
BULGĀRIJAS CIEMATS. Jautra vakara pavadīsana Bulgārijas ciematā, folkloras programmas pavadībā, dziesmas un dejas. Iespēja aplūkot senāko Bulgāru rituāla deju, kurā tiek pielūgts saules dievs.49.00BGN 26:00 EUR24.50 BGN 13.00 EURCenā ieklauts: Brauciens komfortablā autobusā, gida pakalpojumi, vakariņas un vīns.
SIPKA ETERA. Viesosimies Kazanluk ciemata,kas liks Jums sajusties, ka 19gs,un ieskaus jus rozu ieleja,ka ari dos iespeju jums redzet mazu fabriku,kura tiek darinata rozu ella un piedalities tas procesa. Apmeklesim Cara laika Memorialo Baznicu, kas kalpo ka simbols Ottomana varas krissanai(1877/1878). Iekarosim Shipkas virsotni saviem spekiem,parvarot simtiem pakapienu un apmeklesin Stoletova pieminas baznicu. Eteras brivdabas muzeja apmeklejums(18/19gs.) Sokolovo klostera apmeklejums, kas saistas ar 19gs. makslinieku vardiem..95 BGN 49 EUR66 BGN 34 EURCenā ieklauts: brauciens komfortabla autobusa, gida pavadiba. Pusdienas omoliga krodzina.
VAKARA EKSKURSIJA. SV. Georga klostera apmeklejums, vinu degustacija, folkloras programma72 BGN 37 EUR40 BGN 21 EURCenā ieklauts: brauciens komfortabla autobusa,gida pavadiba, vakarinas.
VARNA-ALADJA. Varnas pilsetas apskate un brivais laiks taja. Aladja klostera apmeklejums. Delinarijs un sova programma.79 BGN 41 EUR55 BGN 28 EURCenā ieklauts: brauciens ar komfortablu autobusu, pustdienas, un ieejas biletes.
SAFARI AR DŽIPIEM. Trakulīgs brauciens pār Balkānu kalniem. Strandzha rezervāta apmeklējums, kurš slavens ar saviem pazemes ezeriem. Pikniks pie Veleka upes piekrastes, ūdenskritumu apskate. Brashlian mākslas muzeja apskate: klostera skola, etnogrāfiskais muzejs, Strandzha māja. Iespēja izvizināties ēzelīša pajūgā.89 BGN 46 EUR63 BGN 32 EURCenā ieklauts: brauciens ar džipiem, pusdienas.
SOFIJA. Plovdivas pilsētas apskate. Senākā slēpošanas kūrorta Brevest apskate, naktsmītne kalnu apkatrnē Blogovgrad "christo***" / Lielakā Bulgārijas klostera -Rila- apmeklējums. Bulgārijas galvaspilsētas apmeklējums. Stara Zagora pilsētas apmeklējums.209 BGN 107 EUR104.5 BGN 53.50 EURCenā ieklauts: brauciens komfortabla autobusā, gida pavadibā, pusdienas, brokastis (2.d).
STAMBULA (2.d). Zilās Mošejas, Hipodroma un Topkas pils apskate. 159 BGN 82 EUR79.50 BGN 41 EURCenā ieklauts: 1d - pusdienas, 3 zvaigznu viesnica. 2d. - brokastis. Par papildus samaksu iespejams brauciens ar kugi caur Bosfora saurumu.
      
Ekskursijas cena, maršruts vai norises laiks var tikt mainīti!