cb@cb.lv | Tallinas iela 30
Kalnciema iela 116, Rīga

Cavalese: Val di Fiemme

Dolomītu Alpu pakājē guļošā Val Di Fiemme ieleja stiepjas Trentino reģiona ziemeļaustrumu daļā. Šī ir viena no skaistākajām Alpu ielejām ar vienpadsmit
nelieliem ciematiņiem. Val di Fiemme reģions ir slavens ar iespēju augstā līmenī pilnveidot gan kalnu slēpošanas, gan distanču slēpošanas prasmes, tādēļ kūrortu iecienījuši paši profesionālākie slēpotāji.

Īstu brīvdienu gaisotni papildina daudzās après-ski iespējas un seno tradīciju,
vēstures un kultūras iedvesmotais bagātīgais pasākumu kalendārs. Jau vairākus gadus kūrortā tiek rīkoti pasaules kausa posmi kalnu slēpošanā, starptautiskās kalnu slēpošanas, biatlona un snovborda sacensības.

Val Di Fiemme ir vārti uz Dolomītu Alpiem, reģions sastāv no piecām dažādām
slēpošanas zonām, kas katru dienu ļauj izbaudīt dažādas trases un panorāmas skatus, izmantojot vienotu "ski-pass”. Pastāv arī lieliska iespēja iegādāties „ski-pass”, kurš derīgs visā plašajā „Dolomiti Superski” kalnu slēpošanas reģionā.

Val Di Fiemme slēpošanas zonas - „Latemare” (kopējais trašu garums 43
km; pacēlāji Predazzo, Pampeago un Oberegehnā), „Alpe Cermis” (kopējais
trašu garums 23 km; pacēlāji Kavalezes kūrortā), „Alpe Lusia-Bellamonte”
(kopējais trašu garums 11 km) un Passo Rolle” (kopējais trašu garums apm. 11km) – savstarpēji savieno veiksmīgi izveidota infrastruktūra, kas nodrošina vieglu pārvietošanos starp visām reģiona slēpošanas zonām.


Snovbordistiem šeit izveidots „Obereggen Ski Center Latemar” snovparks,
bet ekstrēmu izjūtu cienītāji var izbaudīt ārpustrases nobraucienus pieredzējušu instruktoru pavadībā vai rāpšanos pa sasaluša ūdenskrituma
sienu.

Plašā nakstmītņu izvēle, daudzveidīgās izklaides iespējas un visu līmeņu slēpošanas trases nodrošinās lielisku atpūtu dažāda vecuma un sagatvotības īmeņa slēpotājiem.