cb@cb.lv | Tallinas iela 30
Kalnciema iela 116, Rīga

Rimini

Rimini vēsturiskais centrs

Ekskursijas laikā iepazīsimies ar romiešu dibinātās pilsētas nozīmīgākajiem apskates objektiem. Apmeklēsim Fellīni māju un kvartālu, Tibērija tiltu, imperatora Augusta Triumfa arku un citus ievērojamus apskates objektus. 

No Rimini, (Ričones, Kattolikas)


Atrakciju parks "Mirabilandia"

Atrakciju parks "Mirabilandia" ir trešais lielākais Eiropā un atrodas starp Rimini un Ravennas pilsētām. Parka teritorijā ir 37 ļoti modernas un elpu aizraujošas atrakcijas, t.sk. slavenās “Katun”, “Niagara” un panorāmas rats. Lielu popularitāti iemantojuši šovi ar profesionālu sportistu, kaskadieru un cirka mākslinieku piedalīšanos - piemēram, kaskadieru triki ar automašīnām šovā "Policijas skola", "Teātra uz ledus" priekšnesumi, šovs "Bagātību sala", kurā apburoši klauni joku un ēverģēlību pavadībā izstrādā apbrīnojamus trikus.

No Rimini, (Ričones, Kattolikas)

Milāna

Milāna ir ievērojams Itālijas rūpniecības, finanšu, tirdzniecības, transporta un kultūras centrs – visbagātākā valsts pilsēta un itāļu modes galvaspilsēta. Itālijas mērogā – otra lielākā pilsēta. Ekskursijas - pastaigas laikā Jūs redzēsiet Sforcas pili (Palazzo Sforza), lielisko Milānas Domu, Viktora Emanuēla II galeriju (pasaulē vecākā pasāža), zem kuras stikla kupola mājvietu raduši slavenu zīmolu veikali, populāras kafejnīcas un restorāni, "La Scala" operas nama laukumu. Brīvais laiks pilsētā – 2 h. Atceļā plānota arī apstāšanās outlet centrā "Fidenza Village" – pirkumu veikšanai. 
No Rimini, (Ričones, Kattolikas)

Sanmarīno

Sanmarīno – valsts, kuras vēsture izvērtusies gara un skaista un gandrīz vai neticama! Senākā republika pasaulē, kura spējusi saglabāt savu suverenitāti un savdabību, par spīti kariem un politiskajām intrigām. Pēc ierašanās Sanmarīno – vietējo vīnu un liķieru degustācija. Ekskursijas - pastaigas laikā pa pilsētiņas vēsturisko centru (kopā ar pavadoni) Jūs redzēsiet Valsts pili (Palazzo Pubblico), kas reizē ir arī pilsētas rātsnams un valdības mītne, Sv. Marīno (Marinusa) katedrāli, senos cietokšņus - pilis un sargtorņus Titāno kalnā.
No Rimini, (Ričones, Kattolikas)

Verona un Sirmione

Aplūkosim slaveno apmfiteātri - Arēnu, kas ir viens no interesantākajiem arheoloģijas pieminekļiem Eiropā. Kā arī apmeklēsim Brā (piazza Bra) un Erbes (piazza delle Erbe) laukumus, Veronas katedrāli, viduslaiku neganto valdnieku Skalidžeru kapenes un arī Veronas romantiskāko vietas – Džuljetas pagalmiņu ar slaveno balkonu un Romeo māju. Pēc tam dosimies uz gleznano Gardas ezera pilsētiņu – Sirmioni, šeit varēsiet izstaigāt pilsētu, izbraukt ar kuģīti vai nopeldēties.
No Rimini, (Ričones, Kattolikas)

Noslēpumainā Umbrija: Asīze un Perudža

Asīzes pilsēta ieņem otro vietu svētceļotāju apmeklējuma skaita ziņā aiz Vatikāna. Šajā ekskursijā apmeklēsim - Sv. Franciska katedrāli, Minervas tempļi un Asīzes Sv. Klāras katedrālei. Perudža apmeklēsim Rocca Paolina cietoksni, Palazzo dei Priori pili, Madžiores strūklaku un Sv. Labrenča katedrāli, kurā glabājas relikvija - Sv. Dievmātes saderināšanās gredzens.
No Markes reģiona (Porto Potenza Piceno, Porto Santelpidio, Grotamare, Sanbenedeto del Tronto)

Venēcija

Venēcija – pasakaina, skaistumā un savdabībā neatkārtojama pilsēta. Pastaigas - ekskursijas laikā Jūs apmeklēsiet šādus tūrisma objektus: Sv. Marka katedrāle, Marko poloo nams, Sv. Marijas Debessbraukšanas baznīca, Kazanovas nams, Ca' Farsetti-Dandolo aristokrātu ģimenes pils, Rialto tilts u.c. Turklāt apmeklēsiet stikla pūšanas darbnīcu, kurā Jums demonstrēs, kā top slavenie izstrādājumi no Venēcijas stikla.
Brīvais laiks pilsētā ~ 3 h. Papildus iesakām: ekskursiju uz Dodžu pili.
No Rimini, (Ričones, Kattolikas)

Markes reģiona māksla un vīni

Pastaigas - ekskursijas laikā pa Askoli Pičēno pilsētas vēsturisko centru apmeklēsi, pilsētas mākslas galeriju, Aringo laukumu (Piazza Arringo), Askoli Pičēno katedrāli (Catedrale di Sant`Emidio), Bīskapa pili, Kapteiņu pili (Palazzo dei Capitani), Sv. Franciska baznīcu (Saint Francesco), Ventidio Basso teātri (Teatro Ventidio Basso) un kultūrvēsturisko Liberty stila "Meletti" kafejnīcu. Pēcpusdienā brauciens uz Offidras pilsētu, kura pazīstam ar savam smalkajām mežģīnēm. Noslēgumā Markes reģiona vīnu degustācija vienā no pilsētas senākajiem vīna pagrabiem.
No Markes reģiona (Porto Potenza Piceno, Porto Santelpidio, Grotamare, Sanbenedeto del Tronto)

Loreto pilsētiņa un Frasasi alu komplekss

Ekskursija sāksies ar skaistās Loreto pilsētiņas apmeklējumu – mūsdienās tā ietilpst Vatikāna teritorijā. Šeit apskatīsim slaveno Svēto namu – baziliku (Basilica della Santa Casa), kura tika uzcelta apkārt Nacaretes Svētās Marijas mājoklim. Tālāk ekskursija turpināsies Frasasi alu kompleksā, kas apvieno vairākas alu sistēmas un kuru kopgarums Apenīnu kalnu pazemē ir 13 km.
No Markes reģiona (Porto Potenza Piceno, Porto Santelpidio, Grotamare, Sanbenedeto del Tronto)

Svētceļojums pie Sv. Nikolaja Brīnumdara pīšļīem

Bari pilsētā, Sv. Nikolaja bazilikā glabājas Sv. Nikolaja Brīnumdara pīšļi šis svētais ir viens no kristīgajā pasaulē visvairāk godātajiem. Tālāk dosimies pastaigā pa Bari vēsturisko centru. Šiet varēs aplūkot normaņu celto Castello Svevo (Švābu pili), Sv. Sabino katedrāli, Petrucelli teātri (Teatro Petruzzelli) un daudzus citus objektus.
No Markes reģiona (Porto Potenza Piceno, Porto Santelpidio, Grotamare, Sanbenedeto del Tronto)

Roma 

Ekskursija uz mūžīgo pilsētu un civilizācijas šūpuli – Romu. Ekskursijas laikā aplūkosim: Kolizeju (no ārpuses), Konstantīna triumfa arku, Romas Forumu, Kapitolijas pakalnu, Panteonu, Trevi strūklaku, Venēcijas laukumu un Novana laukumu.
No Rimini, (Ričones, Kattolikas) un no Markes reģiona (Porto Potenza Piceno, Porto Santelpidio, Grotamare, Sanbenedeto del Tronto)