cb@cb.lv | Tallinas iela 30
Kalnciema iela 116, Rīga

Šarm el Šeihas ekskursijas

Zemūdens niršana

Nirsim pieredzējušu instruktoru pavadībā Sarkanajā jūrā. Sarkanā jūra ir viena no skaistākajām niršanas vietām, jo tur ir aplūkojami skaistie koraļļu rifi un bagātīga zivju daudzveidība. Pēc niršanas tur pat uz kuģa ēdīsim garšīgas pusdienas.

Jeruzāleme ( 1 dienas eks. ar autobusu)

Jeruzalemi dēvē par trīs reliģiju un “miera pilsētu”. Brauciens līdz robežpilsētai Tabai aizņems apmēram 3 h. Tālāk ceļš uz Nāves jūru vedīs cauri Izraēlas kūrortpilsētai Elatai. Tālāk pauze pie Nāves jūras, kur būs arī iespēja nopeldēties. Ekskursija pa Jeruzalemi sāksies ar slavenās olīvu birzes apmeklējumu, tālāk vecpilsētā apmeklēsim Rauda mūri Ebreju kvartālā, būs iespēja iziet pa pēdējām piecām krusta ceļa pieturvietām. Apmeklēsim arī Betlēmi, Jēzus dzimšanas baznīcu, kā arī mazāko no vecpilsētas kvartāliem – armēņu kvartālu.

Petra (ar prāmi)

Tā ir noslēpumaina un sena arābu – nabatiešu pilsēta, kas ir izcirsta klintī. Tur varēsim aplūkot visdažādākās kapenes, antīkos kanālus un cauruļvadu sistēmu, kā arī 40 m augsto Al Deira templi. Petru reizēm mēdz dēvēt arī par “sarkanās rozes pilsētu”, dēl sarkanā krasā nokrāsotajam smilšakmens klintīm. Tā atzīta par vienu no jaunajiem 7 Pasaules brīnumiem.

Delfinārijs

Apmeklēsim neaizmirstamu priekšnesumu, kura galvenie varoņi būs apmācīti delfīni. Pozitīvu emociju gamma garantēta, kā bērniem, tā pieaugušajiem. Šova ilgums apmēram 45 minūtes. Pēc šova par papildus samaksu būs iespēja peldēties kopā ar burvīgajiem delfīniem.

Izbrauciens ar zemūdeni

Tā būs lieliska iespēja neizmirkt un iepazīt Sarkanās jūras zemūdens pasauli – skaistos koraļļu rifus un daudzveidīgās zivis. Ekskursijas ilguma apmēram 1.5h, kuras laikā ienirsim 3 m dziļumā un aplūkosim zemūdens pasauli.

Kaira (ar lidmašīnu)

Ceļojums uz Ēģiptes galvaspilsētu, kur apmeklēsim Nacionālo muzeju, kura ir iespējams apskatīt vienu no lielākajām vēstures kolekcijām. Pusdienas Nīlas krastā, kam sekos brauciens uz Gizu, kur apmeklēsim Ēģiptes lielās piramīdas un Sfinksu.

Nautilus kuģis

Pavadīsiet skaistu dienu uz ekskluzīvās Nautilus laivas, kur varēsiet sauļoties, snorkelēt, relaksēties džakuzī, peldēties un baudīt gardas pusdienas. Nautilus laivai ir stikla dibens.

Mozus kalns un Sv. Katrīnas klosteris

Uz Mozus kalnu izbrauksim vēlu vakarā, ceļā pavadot apmēram 3 h. No kalna smailes paveras elpu aizraujošs skats, kur sagaidīsim saullēktu, pēc tam kāpsim lejā uz Sv. Katrīnas klosteri. 

Dahab safari un Zilā alā

Šī būs iespēja iepazīt Sinaja pussalas tuksneša dabu un beduīnu ikdienas dzīvi. Iemēģināsim izbraucienu ar džipiem pa tuksneša bezceļiem, kafijas pauze un tad Wadi Guney ciema un oāzes apmeklējums. Tālāk brauksim ar džipiem līdz vietai Akabas līča piekrastē, kur mūs sagaidīs kamieļi, lai to mugurā dotos līdz “zilajai alai”, kur būs brīvais laiks peldei. Tālāk sekos Dahabas pilsētas apmeklējums, pusdienas un brīvais laiks.

Motosafari

Divu stundu garš, piedzīvojumiem bagāts izbrauciens ar kvadraciliem pa tuksnesi. Pirmā brauciena daļa ilgs aptuveni 40 min., tad būs atpūta beduīnu teltī, kur varēsiet nobaudīt īstu beduīnu tēju un tad pa citu ceļu atgriezīsimies moto safari bāzē.

Pilsētas apskates un iepazīšanās ekskursija

Ekskursijas laikā būs iespēja tuvāk iepazīt Šarm el Šeihas ikdienu un dzīves ritmu, kā arī ēģiptiešu tradīcijas un sadzīvi. Paviesosimies vienā no lielākajām mošejām un greznajā koptu baznīcā. Varēsim izmēģināt savas kaulēšanās prasmes vietējā tirgū. Neizpaliks arī suvenīru veikala apmeklējums.

Izbrauciens ar buru kuģi

Neaizmirstama diena pavadīta snorkelējot un sauļojoties uz pirātu burulaivas. Brauciena laikā būs trīs pieturvietas, kur gida pavadībā iepazīsiet skaisto Sarkanās jūras zemūdens pasauli. Visas dienas garumā par Jūsu labsajūtu rūpēsies kuģa klāja komanda. Kā arī tieši Jums uz kuģa tiks pagatavota garšīga maltīte.

Beduīnu vakariņas tuksnesī

Uz tuksnesi dosimies ar autobusu, tālāk kāpsim kamieļu mugurās un turpināsim ceļu līdz beduīnu apmetnei. Iepazīsim beduīnu sadzīvi, jūsu priekšā beduīnu sieva izceps gardu maizi, bet kad satumsīs, zem zvaigžņotam debesīm baudīsim vakariņas beduīnu mūzikas pavadībā.

Romantiskās vakariņas (uz kuģa)

Vakariņas uz buru kuģa romantiskas ģitāras mūzikas pavadībā. Brauciens sāksies saulrieta laikā, baudot tieši Jums pagatavotas vakariņas varēsiet vērot Šarm el Šeihas panorāmu.

Pirātu kuģis "Melnā pērle"

Dienu pavadīsiet uz īsta pirātu kuģa, pirātu pavadībā, kas īpaši priecēs mazākos ekskursantus. Brauciena laikā varēsiet snorkelēt, sauļoties un peldēties. Kā arī baudīt pusdienas, kas tika pagatavotas uz kuģa klāja.

Ras Mohamed nacionālais parks 

Šis parks ir tālākais dienvidu punkts Sinaja pussalā, kur satiekas Suecas un Akabas līči un ieplūst Sarkanajā jūrā – līdz ar to šī vieta tiek uzskatītu par vienu no skaistākajām niršanai. Brauciena laikā varēsim apskatīt mangrovju augus, nopeldēties Maģiskā ezera tirkīza zilajos ūdeņos.