cb@cb.lv | Tallinas iela 30
Kalnciema iela 116, Rīga

Taizemes ievērojamas apskates vietas

Taizeme – Bankoka

"Dusošā Budas templis"
Šajā ekskursijā Jūs apskatīsiet Bangkokas vēsturisko daļu, apmeklēsiet Dusošā Budas templi (Wat Pho) un valstī lielāko juvelierizstrādājumu un suvenīrprodukcijas centru. Tempļa galvenais un iespaidīgākais objekts ir 46 m garais un 15 metrus augstais dusošā Budas tēls – tas ir vislielākais Budas atveidojums pasaulē. Visa skulptūra ir klāta ar potālu (lokšņu zeltu). Wat Pho templī atradās pirmā Taizemes karalistes universitāte. Tajā, mācīdamies dažādām zinībām, studējošie apguva arī zināšanas tradicionālajā taizemiešu medicīnā, t.sk. taizemiešu masāžas prasmes un gudrības, kuras tempļa teritorijā var apgūt vēl šobaltdien.

Apskates ekskursija pa Bangkoku

Šajā ekskursijā Jūs iepazīsiet Bankoku gan kā vēsturisku karaļvalsti, gan kā modernu pasaules megapoli. Karaļa pils, Smaragda Budas tempļa un Dusošā Budas tempļa apmeklējums. Brauciens pa Bangkokas kanāliem. Ekskursiju noslēgsim ar pusdienām Taizemes visaugstākajā celtnē – Bayoke Sky un Skatu platformas apmeklējumu, no kurienes paveras aizraujošs skats uz Bankokas pilsētu no putna lidojuma.

Taizeme – Pataija

Khao Kheow – brīvdabas zooloģiskais dārzs + ķīniešu tempļu komplekss. Ta būs ekskursija visas dienas garumā. Aicinam Jūs doties uz Safari un brīvdabas zooloģisko dārzu. Pusdienas ēdīsim zirgkopju rančo. Ekskursijas noslēgumā būs lieliskā Ķīniešu tempļu kompleksa "Trīs karalistes" apmeklējums.

“Miniatūrā Siāma” un pudeļu muzejs 

“Miniatūru Siāma” ir parks, kurā atrodas pasaulē slavenāko arhitektonisko celtņu miniatūras kopijas. Pastaigājoties pa parka taciņām, Jūs jutīsieties kā milzis, kas atklāj arvien jaunas pilsētas un valstis. Interesants fakts: ekspozīciju atklāj piemineklis Staļingradas aizstāvjiem – Volgogradas memoriāla fragments. Netālu no tā ir Vasīlija Svētlaimīgā baznīcas kopija no Sarkanā laukuma Maskavā. Jūs šeit atradīsiet arī Eifeļa torni, Ķelnes katedrāli, Taizemes seno galvaspilsētu – Sukotajas un Ajutijas kopijas, kā arī moderno lielpilsētu fantastiskās urbanizētās celtnes. Īpašu iespaidu atstāj apmeklējums vakarā, kad tiek ieslēgts apgaismojums. Līdzās atrodas unikāls muzejs, kurā redzami miniatūri mākslas darbi, kas veidoti parastās stikla pudelēs.

Krokodilu ferma un akmeņu parks 

Aicinām Jūs doties uz pārsteidzoši skaistu parku ansamblis ar  tropu augiem, dīvainu formu gigantiskiem akmeņiem, kuriem ir vairāk nekā miljons gadu un mūžseniem kokiem. Parka teritorijā ir viena no pasaulē lielākajām krokodilu fermām. Šeit Jūs varēsiet vērot šo bīstamo reptiļu dresētāju meistarīgo uzstāšanos. Pēc šī šova Jums būs unikāla iespēja nofotografēties jāšus uz viena no krokodiliem.

Pēc eksotikas uz Kvaijas upi 

Ekskursiju programma „Pēc eksotikas uz Kvaijas upi” ir gatava piedāvāt tūristiem reti sastopamo iespēju ieskatīties Taizemes mazpazīstamajās un eksotiskajās vietās.  Brauciens ar laivām pa kanāliem un slavenā peldošā tirgus apmeklējums. Amatnieku centra apskate, kurā tiek izgatavotas unikālas grieztās mēbeles un priekšmeti no vērtīgām koku sugām. Čūsku fermas apmeklējums, kura laikā var vērot mangusta cīņu ar čūsku, kobras, pitona savaldīšanu, dresētāja cīņu ar trim indīgām čūskām un daudz citu interesantu lietu... Visi gribētāji varēs pavizināties uz varenajiem ziloņiem pie pašiem Kvaijas upes krastiem. Nakšņošana leģendārajā viesnīcā uz ūdens - Jungle Rafts, ar kuru pirms 29 gadiem sākās viesnīcu celtniecība uz ūdens Kančanaburi provincē. Viesnīcā nav elektrības, visas mājas romantiskā atmosfērā naktīs apgaismo petrolejas lampas. Jūs gaida vakariņas restorānā uz upes, ko apgaismo petrolejas lampas, radot maigu un omulīgu pasakas atmosfēru. Restorāns atrodas pārsteidzoši ainaviskā vietā, un iespaidi pēc tā apmeklējuma vēl ilgi paliks atmiņā visiem, kas tajā pabijis. Tieši šeit katru rītu uz peldi atnākušie ziloņi taurē tik spēcīgi, ka no miega dieva apskāvieniem izrauj pat tos, kas nolēmuši neiet brokastis. Tieši šeit dzīvo monu tautības cilvēki, atnācēji no Birmas, – iepazīšanās ar viņu apmetni notiks ceļojuma programmas otrās dienas rītā. Šajā vietā, saskaņā ar vietējo ticējumu, atbalstot „krītošo klinti” ar bambusa stumbru, var saņemt tās labvēlību uz daudziem gadiem, iegūstot laimi un veiksmi. Mūka vientuļnieka ala, monu skola – arī to skatīsiet otrās dienas rīta pusē. Mākslinieki - moni parādīs skaistu folkloras priekšnesumu. Starp citu, šeit Ajurvēdas masāžu cienītāji var izmantot profesionāļu pakalpojumus. Papildus šiem eksotiskajiem iespaidiem, brauciena dalībniekus, tērptus glābšanas vestēs, gaida nobrauciens lejup pa upi (pēc dalībnieku vēlmes, taču retais no tā atsakās), tropisko augu dārza apmeklējums, peldēšanās skaistā lielā ūdenskritumā. Pēdējā šī ceļojuma izklaide būs peldēšanās termālajos minerālūdens avotos.

Taizemiešu masāža 

Taizemiešu masāžas atšķirīga īpatnība ir trīs terapeitisko iedarbības līniju saplūdināšana uz ķermeņa. Lineārā masāža, kaulu dzīslu meridiānu dziļā masāža kopā ar manuālo terapiju (ar jogas elementiem) senajā Taizemē palīdzēja ārstēt daudzas iekšķīgās slimības bez ķirurģiskas iejaukšanās. Līdz pilnībai novestā masāžas tehnika mūsdienās spēj lieliski tonizējoši iedarboties uz visu organismu. Pamēģiniet eļļas masāžu! Jūsu ķermenis nekad neaizmirsīs to vieglumu un mundrumu, ko Jūs gūsiet pēc šīs ārstnieciskās masāžas. 

Tropiskais dārzs "Nong Nuch"

Divdesmit kilometru attālumā no Patajas, skaistā ielejā starp kalniem atrodas milzīgs tropisks dārzs ar skaistām dārza-parka kompozīcijām. Folkloras ansambļa uzstāšanās iepazīstinās Jūs ar senajām muzikālajām un horeogrāfiskajām Taizemes tradīcijām. Jūs nepaliksiet vienaldzīgi arī pret  dresēto ziloņu šovu. Nong Nuch jeb Orhideju Parks, kā šo vietu dēvē tūristi, ir milzīga teritorija, ko dārznieku - mākslinieku rūpīgās rokas pārvērtušas par mūžam ziedošu, pasakaini skaistu oāzi.  Iztēli īpaši pārsteidz sprosts ar dzīviem tauriņiem, kaktusu izstāde, palmu koku kolekcija, orhideju dārzs, kas devis nosaukumu pašam parkam.

Ziloņu ciemats

Jūs izbaudīsiet aizraujošu 40 minūtes ilgu braucienu šūpulī uz ziloņa muguras, pēc tam pastaigāsieties pa džungļiem un šķērsosiet nelielu ūdenskrātuvi uz plosta. Arī atgriešanās ciemā ar vēršiem vilkto nacionālo transportlīdzekli arbu sagādās Jums daudz prieka. 

Rajongas alas un ūdenskritumi (ekskursija ar ekstrēmiem piedzīvojumiem)

Šī būs ekskursija ar ekstrēmiem piedzīvojumiem, dodoties uz Rajongas alām. Jūs sagaida gājiens caur džungļiem un uzkāpšana pie ūdenskrituma Rajongas alā. Šeit varēsiet ļauties lieliskai un neaizmirstamai pelde ūdenskritumā. Pusdienas. Tropisko augļu dārza apmeklējums. Ekskursijas noslēgumā dosimies apskatīt senu templi, kurā mīt pērtiķi.

Krabi provinces salas un piekraste 

Phi Phi salas ir pazīstamas visā pasaulē, taču pieredzējuši ceļotāji zina, ka arī citas Krabi provinces salas ir ļoti skaistas, taču mazāk apmeklētas atpūtas sezonā. Skaistas, palmām apaugušas smilšu strēles, alas klintīs, daudzveidīga zemūdens pasaule, milzum daudz daudzkrāsainu zivtiņu, kuras var barot no rokas, un, protams, daudz saliņu, pie kurām Jūsu kuteris noteikti apstāsies, lai Jūs varētu labāk saskatīt šo vietu skaistumu un nofotografēties, bet dažreiz arī vienkārši palaiskoties sniegbaltajās koraļļu smiltīs. Tos, kas dodas uz Krabi provinces krastiem, gaida pastaiga uz Taizemes skaistāko piekrasti Pra Nang, ko UNESCO iekļāvusi Pasaules dabas mantojuma sarakstā. Jūs varēsiet savām acīm skatīt kaļķakmens klintis, kas majestātiski slejas gar krastu un kuru virsotnes sasniedz 375 metru augstumu virs jūras līmeņa.  Tā ir Meka alpīnistiem - amatieriem no Eiropas. Speciālisti apgalvo, ka tamlīdzīgi kalnu masīvi ir tikai Francijas dienvidos. Smagie karsta veidojumi, kas ar stalaktītu grēdu pārkaras pār ūdens virsmu, ir neatņemama šo vietu ainavas sastāvdaļa. 

Daivings Andamanu jūrā

Andamanas jūra stabil eņem vietu dziļūdens niršanai paredzēto pasaules skaistāko vietu desmitniekā. 60 jūras jūdžu rādiusā no Puketas ir milzum daudz vietu vienu dienu ilgai niršanai, bet 300 jūdžu rādiusā paveras iespējas īstiem vairākas dienas ilgiem jūras safari.  Ja Jūs vēl neesat izšķīrušies ienirt ar akvalangu, Jums ir unikāla iespēja izdarīt to Taizemē. Jūs varat veikt mēģinājuma ieniršanu, bet, ja Jums iepatiksies, Puketā ir iespēja iziet apmācību ar krievu valodā runājošiem instruktoriem un nolikt eksāmenu starptautisko PADI sistēmas sertifikātu saņemšanai, kas ļaus Jums nirt praktiski ikvienā planētas punktā. Iespējama tālāka jebkura sarežģītības līmeņa apmācība. Mēs esam parūpējušies par to, lai Jūs ienirstot pavadītu kompetenti instruktori. Prasmīgiem daiveriem mēs palīdzēsim pasūtīt labāko Puketas niršanas centru pakalpojumus.

Kabarē šovs "Tifānija"

Ultramoderns muzikālais noformējums, bagātīgi kostīmi un dekorācijas izceļ šo visā pasaulē pazīstamo transvestītu šovu, kurā tiek izspēlētas ainas no operetēm un izpildītas pasaules estrādes "zvaigžņu” parodijas.  Šovā piedalās transseksuāļi un transvestīti – starptautisko skaistuma konkursu uzvarētāji.

Taizeme – Puketa

Atpūtas un izklaides parks "Fantasy"
Iespaidīgu izmēru izklaides komplekss "Fantasy" jau vairākus gadus ieņem pirmo vietu starp spilgtākajiem nacionālajiem vakara šoviem Taizemē. Tas ir parks ar atrakcijām un veikaliem, kuros ir ļoti kvalitatīva suvenīru produkcija. Kompleksā baudāmas garšīgas vakariņas, kas organizētas zviedru galda stilā – tas viss gaida Jūs pirms šova priekšnesumu sākšanās. 
Pats šovs ne reizi vien ir ieguvis dažādas Nacionālās prēmijas un balvas. Priekšnesums ir tik aizraujošs un neparasts, ka filmēšanu teātra „Ziloņu Pils” ēkas iekšienē organizatori ir aizlieguši. Fotografēt un filmēt var tikai pašā parka teritorijā. Dresēti dzīvnieki, maskas, akrobāti un pārsteidzoši daudz jaunu izjūtu – lūk, kas ir "Fantasy". Jūs varēsiet pavadīt neaizmirstamu vakaru, īpaši tas patiks bērniem. 

Puketas salas apskates ekskursija

Ekskursija paredz Budas tempļa apmeklējumu, kuru salas iedzīvotāji tur ļoti augstā cieņā; braucienu uz salas administratīvo centru – uz rajonu, kur redzēsiet ķīniešu un portugāļu arhitektūras iespaidā 19. gs. celtas savdabīgas būves; apmeklēsiet senu ķīniešu svētvietu, dosieties uz fabriku, kurā ražo izstrādājumus no dabiska lateksa. Tāpat Jūs apmeklēsiet fabriku, kur pārstrādā slavenos Kešju riekstus – tur varēsiet nodegustēt visu, ko no šiem riektiem uz vietas gatavo. Interesants, neapšaubāmi, būs arī juvelierizstrādājumu rūpnīcas apmeklējums, kas ir viena no lielākajām Taizemē. 

Raftings un safari Phang Nga provincē

Bez kaļķakmens klintīm, kas paceļas virs ūdens vairāku simtu metru augstumā, Phang Nga līcī atrodas lielākais mangrovju audžu masīvs Indijas okeāna akvatorijā. Tā platība aizņem 800 kvadrātkilometrus. Phang Nga province ir slavena ar saviem tropu mežiem. Nacionālie parki, kas atrodas šajā provincē, piedāvā dažādus maršrutus tiem, kam patīk trekings pa kalnu nogāzēm un raftings pa kalnu upītēm. Dodoties šajos maršrutos, Jūs varēsiet iepazīt mūžzaļo tropu mežu, nokļūt pie ūdenskritumiem un izpeldēties veldzējošajā ūdenī (ūdens temperatūra 18-20 C). Nobraucieni pa upēm ir droši – pieredzējušie un prasmīgie instruktori ļoti labi prot savu darbu – Jūs varat droši uz viņiem paļauties brauciena laikā un vienkārši baudīt tropu meža ainavas, kas paveras Jūsu priekšā. Daži maršruti ietver braucienus ar piepūšamajām motorlaivām pa mangrovju mežiem, kur var sastapt gan retus putnus, gan rāpuļus. Unikāli skaistā  tropu meža daba Taizemes dienvidu kalnos kopā ar svaigo gaisu un garšīgajām pusdienām sniegs ekskursantiem neatkārtojamu labsajūtu, mundrumu un spēku turpmākajai atpūtai pie jūras. 

Taizeme – Samui

Ar ātrgaitas kuteri uz Angtongas Jūras nacionālo parku
Ātrgaitas kuteris, braucot pa Siāmas līci, ātri nogādās Jūs uz vienu no skaistākajiem arhipelāgiem pasaulē. Jūs apmeklēsiet Angtongas Jūras nacionālo parku, kurā ietilpst 42 neapdzīvotas salas un kuru cilvēki uztver kā īstu dabas paradīzi ar milzīgām kaļķakmens klintīm. Jūs ieradīsieties Vuatalapas salā, kur 200 m augstumā virs jūras izveidots skatu laukums – no tā paveras ārkārtīgi skaista visa arhipelāga ainava. Ja Jūs tā vietā, lai dotos ar kājām pa kalnu takām, izvēlēsieties ar jūru saistītas izklaides, tad Jums iemācīs pareizi braukt ar jūras kanoe – ar to varēsiet apmeklēt tuvākās salas. Meko salā ceļotājiem, piemēram, būs iespēja apskatīt slaveno Smaragda alu. Pusdienas Jūs baudīsiet uz neapdzīvotas salas, bet pēc tām būs iespēja izpeldēties jūrā un apskatīt dīvainu formu kaļķakmens veidojumus, kas vizuāli atgādina dzīvniekus.

Brauciens ar kuteri apkārt salām 

Šī brauciena laikā ar ātrgaitas kuteri Jūs redzēsiet visas skaistākās Samui salas pludmales. Milzīgi, ūdens noslīpēti laukakmeņi, pār ūdeņiem noslīgušas kokospalmas un slavenākās salas vietas, kuras redzētas no sauszemes, tagad atklāsies Jums pavisam no cita rakursa.
Jūs piestāsiet pie Tanas salas, lai baudītu peldi kristāldzidrā ūdenī un, izmantojot maskas un pleznu sniegtās priekšrocības, vērotu dzīvi, kas noris zem ūdens. Pēc pusdienām vietējā restorānā Jums būs laiks pasauļoties, atpūsties, doties pastaigā pa jauko apkārtni vai arī doties braucienā ar kanoe. Ceļā uz Nathonas ostu, kuteris Jūs vedīs gar Bezdelīgu ligzdu salu, lai Jūs iemūžinātu fotogrāfijās salas unikālos skatus.

Džungļu safari

Veltiet vienu dienu aizraujošam un piedzīvojumu pilnam ceļojumam pa džungļiem! Šī būs labākā iespēja skatīt salas pārsteidzoši gleznās ainavas, doties braucienā pa džungļiem ar džipu, nokļūt līdz kalnu upju un strautu akmeņainajiem krastiem, baudīt ūdenskritumu iedvesmojošo auru. Savukārt panorāmas skatu uz Samui salu vērosiet mājīgā vietējā restorānā, kurā nobaudīsiet arī pusdienas.

Ekosafari

Samui salā Jūs sev atklāsiet jaunu un brīnišķīgu pasauli. Ekskursijas iesākumā Jūs dosieties izjādē ar ziloņiem, vērosiet kā īpaši apmācīti pērtiķēni vāc kokosriekstus, bet pēc tam priecāsieties, vērojot salas gleznainākās ainavas.
Jūs dosieties braucienā pa rīsu lauku ar pajūgu, kuru vilks vērši. Tā būs lieliska iespēja uzzināt, kā tiek audzēta Āzijas valstīs vispopulārākais kultūraugs. Pēc tam iejutīsieties mācekļu lomā – taizemiešu pavārs sniegs Jums taizemiešu nacionālās virtuves ēdienu pagatavošanas paraugstundu. Vēlāk Jūs pārbrauksiet uz salas rietumu daļu, un tur dosieties aizraujošā ceļojumā ar džipu pa džungļiem. Sekos kaučuka plantācijas apmeklējums, nobrauciens ar kajakiem pa kalnu upi un pelde ūdenskritumā. Atgūt spēkus Jums palīdzēs garšīgas pusdienas svaigā gaisā.

Samui salas apskates ekskursija

Brauciens pa galveno salas šoseju, kas itin kā apjož visu salas teritoriju, Jums sniegs daudzus interesantus un atmiņā paliekošus iespaidus. Ekskursijas gaitā Jūs apskatīsiet Wat Plai Laem budistu templi ar Hoan Im statuju – Budas tēlu ar 18 rokām (atrodas zivju pilna ezera vidū). Tāpat Jūs apmeklēsiet augļu tirgu, lateksa fabriku, kur uzzināsiet kā hevejas (kaučuka koka) stādi kļuva par pamatu veselas industrijas izveidei Dienvidaustrumāzijas valstīs, kā arī dosieties uz čūsku fermu (serpentāriju).

Tao sala un Nanjuana salu grupa

Tao sala jeb Bruņurupuču sala, kura tā iesaukta , jo atgādina šo dzīvnieku, guļ jūrā 40 km attālumā no Samui salas – ziemeļrietumu virzienā. Sala ir īpaši populāra to tūristu vidū, kas aizraujas ar zemūdens peldēšanu un niršanu. Lai skatītu zemūdens faunas un floras burvību, nav nepieciešams izmantot akvalangu. Peldēšana ar masku un pleznām sagādās daudzus gandarījuma brīžus pat amatieriem.Pie salas ir daudz civilizācijas neskartu līču un pludmaļu. Neaizmirstams būs ceļojums uz vienu no visskaistākajiem Siāmas līča ģeoloģiskajiem fenomeniem – Nanjuana salu grupu. Šīs salas savā starpā ir savienotas ar smilšu sēri. Taču ne parastu smilšu – koraļļu!Uz vienas no salām atrodas slavens skatu laukums, no kura paveras ainava, kas saistībā ar Siāmas līci ļoti plaši tiek izmantota pastkartēs, fotogrāfijās, iespieddarbos, multimediju mākslā. Pēc pusdienām Jūs varēsiet nodarboties ar zemūdens pasaules izpēti, kas priecēs ar koraļļu un zivju daudzveidību, krāsu un formu bagātību.

Phi Phi salas

Jūras piedzīvojumu cienītāji noteikti dosies uz Phi Phi salām, kas atrodas 47 kilometru attālumā uz dienvidaustrumiem no Puketas salas. Ātrgaitas kuteris Jūs nogādās turp stundas laikā, bet komfortabls hidroplāns nolaidīsies pie salām jau pēc 15 minūšu ilga lidojuma. Lielākā no divām gandrīz vienāda (Phi Phi) nosaukuma salām – Phi Phi Don – ir slavena ar kilometru garu smilšu sēri starp divām salas daļām. Sala kļuvusi par tādu kā svētceļojuma galamērķi jauniešiem no visiem pasaules nostūriem. Šeit atrodas viesnīcas, restorāni, ir arī diskotēka. Mazākā no salām – Phi Phi Lei ir neapdzīvota. Šeit atrodas ārkārtīgi skaisti līči: Pi Le, Lo Sama un Maia Beach, kas pazīstami no filmas „Pludmale”. Jūsu skatienam atklāsies arī slavenā bezdelīgu  patvēruma vieta Vikingu alā, kur  ligzdas novijuši tūkstošiem putnu. Vietējie iedzīvotāji jau gadu desmitiem vāc no tās velvēm bezdelīgu ligzdas – izsmalcinātu pārtikas produktu un lietderīgu tautas medicīnas medikamentu sastāvdaļu. 
Kristāldzidrā smaragda krāsas jūra un krāsainie koraļļu rifi sniegs dzīvesprieka un adrenalīna lādiņu zemūdens peldēšanas un niršanas cienītājiem uz ilgu laiku.  

Pērļu sala un Kainokas sala 

Ja Jūs nevēlaties doties ilgstošos jūras braucienos, tad no Puketas austrumu jūras piestātnēm ātrgaitas kuterī Jūs 20 minūtēs nogādās pārsteidzoši skaistās salās. Rangjai sala sagaidīs Jūs ar kokospalmu lapu šalkoņu, kuru ēnā majestātiski pastaigājas pāvi, un vietējo iedzīvotāju viesmīlību – Jums noteikti tiks piedāvāti atspirdzinoši dzērieni. Salai ir ļoti laba infrastruktūra, to caurauž velosipēdu maršruti, no dažādiem punktiem  paveras lieliskas ainavas. Pludmales volejbols, šaušana ar pneimatiskajām pistolēm, jūras kajaki, saldūdens duša – tas viss paredzēts Jums. Zinātkārākie noteikti apmeklēs vietējo pērļu fermu, kurā Jums ne tikai parādīs, kā tiek audzētas skaistās dienvidjūru pērles, bet arī pastāstīs, kā atšķirt īstas pērles no viltotām. Ienirt caurspīdīgajā ūdenī un iepazīties ar koraļļu rifu iemītniekiem iespējams, peldot ar masku un peldpleznām pie Kainokas salas, kas ar pilnām tiesībām tiek saukta par „miljons zivju” salu. 

Phang Nga līcis un Džeimsa Bonda leģendārā sala, brauciens ar kanoe pa stalaktītu alām

Šis aizraujošais ceļojums notiek ar kuģi gar kontinenta krasta līniju līdz unikāli skaistai vietai – Phang Nga līča salu alām. Dabiskā erozija ir radījusi šīs dīvaini skaistās vietas. Jūs tiksiet pārsēdināti piepūšamajās kanoe laivās un, vietējo pavadoņu pavadībā, izpētīsiet alas ar stalaktītiem un stalagmītiem, kā arī lagūnas ar mangrovju kokiem, kas izveidojušās salu iekšienē. Pavadonis noteikti Jums norādīs uz dīvainajām, akmenī sastingušajām formām, kas ar savām aprisēm atgādina ziloņus, varānus, zivis. 
Jūs gaida arī Kao Ping Kan salas apmeklējums, kur 1974. gadā tika uzņemti Bondiādes slavenās filmas „Cilvēks ar zelta pistoli” fragmenti. No filmas vislabāk atpazīstama ir mazā Tapu saliņa, kurā pēc filmas scenārija atradās lāzeriekārta, kas aizsargāja pasakaini bagāto ļauno ģēniju Skaramangu. Kā balvu par pacietību jūras ceļojumā uz Andamanu jūras salām Jūs saņemsiet iespēju iemūžināt pārsteidzošas ainavas, dīvainu formu salas un klintis.

Kolanas sala 

Tikai 20 minūšu laikā ātrgaitas kuteris Jūs aizvedīs no Patajas līdz salu grupai ar nelieliem koraļļu rifiem piekrastes ūdeņos. Debeszila jūra, baltas smilts, daudzveidīgas izklaides ūdenī – to visu Jūs varēsiet atrast šeit. Visizturīgākajiem būs iespēja uzkāpt līdz templim kalna virsotnē, no kurienes paveras satriecoša ainava ar jūras zilajās tāles izkaisītajām salām un zilā dūmakā tīto Pataju. Patīkams papildinājums atpūtai salās būs lieliskas pusdienas no svaigiem jūras produktiem.