cb@cb.lv | Tallinas iela 30
Kalnciema iela 116, Rīga

Tunisijas ievērojamas apskates vietas

Divas dienas Sahārā

1. diena agrā rītā dodamies ekskursijā uz El Džemas Romiešu amfiteātri, tālāk ar autobusu brauksim uz Tunisijas dienvidiem. Apstāsimies Matmatas kalnos, lai apskatītu un iepazītu berberu mājas, kas atrodas alās zem zemes. Pēcpusdienā sēdīsimies kamieļa mugurā un dosimies izjādē pa Sahāras tuksnesi. Nakšņosim viesnīcā Duzas pilsetā.
2. diena ar džipiem dosimies trīs stundu garā izbraucienā pa Čebikas un Tamdžeras kalnu oāzēm. Dienu noslēgsim ar braucienu uz Kairouanu, Tunisijas iedzīvotāju svētā pilsēta, tur aplūkosim vecāko mošeju Āfrikā.

Tunisija - Kartāga

Šajā ekskursijā būs iespēja aplūkot romiešu Kartāgas drupas – Pija Antonija pirtis un Kartāgas Birsas kalns. Dosimies pastaigā pa mākslinieku pilsētas Sidi Bu Saidas šaurajām ielām, sasniedzot pilsētiņas augstāko punktu – paveras brīnišķīga ainava uz Tunisu un Tunisijas līci. Lai ieskatītos Tunisijas vēsture apmeklēsim Bardo muzeju, tajā ir iespējams aplūkot pasaulē lielāko romiešu mozaīku kolekciju. Dienas beigās būs brīvais laiks, ko varēs izmantot Tunisas vecākās daļas – Medīnas apskatei, kura atrodās tieši pilsētas centrā. Senajos Medīnas mūros varēs apskatīt mošejas, vairākas brīnišķīgas pilis, Korāna skolas un, protams, austrumu tirgu.

Izbrauciens ar kuģi

Dodoties izbraucienā ar pirātu kuģi pa Vidusjūras piekrasti, tas būs neaizmirstami pavadīts laiks uz kuģa klāja. Tā būs lieliska atpūta - sauļošanās uz kuģa klāja, peldēšanās, kā arī dažādas izklaides programmas ar dejām un spēlēm.

Frigijas parks

Frigijas parks ir lielākais Ziemeļāfrikas zoodārz. Dodoties pastaigā pa koka taciņām var aplūkot vairāk kā 460 eksotisku dzīvnieku sugas un izbaudīt skaistās parka ainavas. Vakarā Jūs izklaidēs šovs “Āfrikas nakts” - tunisiešu folkloras mūzikas pavadībā ar savu priekšnesumu skatītājus priecēs Zulu dejotāji. Būs iespēja nobaudīt vietējos ēdienus un vīnu.


Brauciens ar kvadracikliem

Šajā ekskursijā būs iespēja gūt jaunus iespaidus un jautri pavadīt laiku, dodoties izbraucienā ar kvadracikliem pa olīvkoku mežu Port El Kantaoui apkārtnē. Tiem kam nav pieredz braucienam ar kvadracikliem instruktori paradīs ka tie vadām un pastāstīs par drošību.

Karavāna

Lai izprastu Tunisijas patieso dabu, dosimies pusdienas uz tuksnesi kamieļa mugurā. Laiskā pastaigā kamieļa mugurā ceļš aizvedīs uz beduīnu ciematiņu. Šeit vietējo iedzīvotāju kompānijā nobaudīsim tradicionālo maizi un gūsim jaunus iespaidus par vietējo kultūru.