cb@cb.lv | Tallinas iela 30
Kalnciema iela 116, Rīga

Vjetnamas ievērojamas apskates vietas

Dalata

Dalata ir viena no Vjetnamas skaistākajām pilsētām. To dēvē par Vjetnamas mīlestības pilsētu, viņiem ir pat savs miniatūrs Eifeļa tornis. Pilsetu ieskauj parki, ziedi, ūdenskritumi un ezeri, veidojot neizsakāmi skaistu dabas ainavu un piedāvājot pasakainu atmosfēru. Dosimies pastaigā pa trošu ceļu, no kura varēs vērot elpu aizraujošu skatu uz pilsētu. Tālāk dosimies lejā džungļos, lai nonāktu ūdenskrituma pakājē. Lai vairāk izbaudītu vjetnamiešu kultūru apmeklēsim parku, kura būs iespēja vjetnamiešu tautas tērpos doties izbraucienā ziloņa vai strausa mugurā. Pēc garšīgām pusdienām, pievērsīsimies kafijas un tējas degustācijai. Dienas turpinājumā apmeklēsim Nga kundzes māju/muzeju, tā ir iekļauta pasaules neparastāko viesnīcu top 10. Dienu noslēgsim apmeklējot budistu pagodu ar zelta Budas statuju.

Dambri

Dosimies aizraujošā pārgājienā kalnos. Apmeklēsim Vjetnamas lielāko un brīnišķīgāko tējas plantāciju Nr. 1, šeit būs iespēja iepazīties ar slavenās Ulun (Oolong) tējas pagatavošanu, audzēšanu un ražošanu. Šī plantācija ir skaista ar to, ka atrodas kalnu ezera krastā.
Lai sasniegtu divus Vjetnamas skaistākos ūdenskritumus būs jādodas pastaigā cauri džungļiem. Dienas turpinājumā atklāsim dabiskā zīda ražošanas noslēpumus, kā arī izbraukāsimies pa pasaules garāko kamaniņu trasi.

Taku kalns un Fantietas apmeklējums

Lai sasniegtu 470 metrus augstā kalna virsotni būs jādodas pa virvju celiņu, kas ir izveidots džungļos. Sasniedzot Taku kalna virsotni pavērsies brīnišķīga ainava uz Fantietas pilsētu un tās apkartni. Kalna virsotne vēl aplūkosim skaistu Šon – Tho pogodu un pasaulslaveno Budas statuju - “Buda nirvānā”, kas arī ir Vjetnamas garākā Budas statuja (49m). Turpinājumā apmeklēsim Bin Thuan provinces galvaspilsētu Fantietu. Šajā pilsēta apmeklēsim pērļu muzeju, dosimies pastaigā pa pilsētas ielām, lai labāk iepazītos ar ikdienas ritmu.

Karstie avoti un ārstnieciskās dūņas

Lai izbaudītu veselīgu atpūtu dosimies uz pasaulslavenajiem karstajiem avotiem un ārstniecīgajam dūņām, kuras atrodas Mui-Ne un tās apkārtnē. Šeit būs iespēja izbaudīt atpūtu visam ķermenim, ko sniegs dažādas ūdens procedūras, dubļu vannas, minerālu un ziedu vannas, džakuzi un hirdomasāža. Procedūru beigās labsajūtu sniegs visa ķermeņa ārstnieciskā masāža.

 

 

Hošimina un Mekongas upe

Šajā ekskursijā dosimies uz Hošiminu, kurā dzīvo vairāk kā septiņi miljoni iedzīvotāju. Hošimina ir Dienvidaustrumāzijas megapole, kur mūsdienīgi debesskrāpji draudzīgi sadzīvo ar koloniālās ēras ēkām. Ekskursijas laikā uzbrauksim “Bitexco” torņa 49. stāvā, kā arī izstaigāsim pilsētas centru, apmeklējot Kara muzeju, galveno pasta ēku, Saigonas dievmātes katedrāli un domes ēku. Vakarā izklaides programmas uz kuģa, izbraucienā pa Saigonas upi, no kuģa varēsiet vērot naksnīgās pilsētas ainavu. Nākošajā dienā dosimies piedzīvojumu pilnā braucienā pa Mekongas upes deltu, kur būs iespēja iepazīties ar vietējiem iedzīvotājiem, kuri dzīvo upes krastos esošajos ciematiņos. Ceļojuma laikā būs iespēja pagaršot dažādus eksotiskus augļus, redzēt kā audzē rīsus un izgatavo saldumus no kokosriekstiem.

Kuči tuneļi

Kuči tuneļi tika radīti Vjetnamas kara laikā un tie ir 187 km gari, aizsniedzoties līdz pat Kambodžas robežai. Šis tūrisma objekts atklāj vēsturi par vjetnamiešu partizāņu pretošanās kustību. Šie agrāk slepenībā turētie tuneļi savienoja ciemus, slimnīcas un pārtikas veikalus.

Pongurs

Pongurs ir viens no ievērojamākajiem Vjetnamas ūdenskritumiem. Tas ir viens no skaistākajiem pateicoties savai atrašanās vietai, jo to to visam pusēm ieskauj klintis un tropiskais mežs. Ūdenskritumu veido vairākas akmens terases 40 metru augstumā, radot ūdens kaskādes simts metru platumā un tā pakājē ir izveidojies pasakains ezers. Apskatīsim Gaiļu ciemu un iepazīsimies ar tā iedzīvotajiem. Tālāk dosimies dziļi džungļos, kur paslēpts no svešinieku acīm budistu klostera komplekss. Apstāsimies arī kafijas plantacijā.

Torņi un kāpas

Kāpas atrodas Mui-Ne, kas arī ir šīs vietas populārākais apskates objekts. Lai sasniegtu kāpas ir jābrauc pa ainavisko piekrasti. Sniegbaltās kāpas aizrauj ar savu “neatkārtojamo smaržu”, bet rietot saulei tās nokrāsojās purpursarkanas. Vējš no tam veido neatkārtojamas formas. Šķērsojot kāpas mēs nonākam pasakaini skaistā vietā pie saldūdens ezera, kurā zied fantastiskie lotosi. Vēl šajā dienā aplūkosim Po Nagar torņus, kuri slejas kalna virsotnē, atklājot skaistu ainavu uz Fantietu. Torņi ir celti par godu hinduistu dievībā vairāk kā pirms 1000 gadiem. Šajā kompleksā ir trīs hinduistu tempļi, kuri ir atvērti un darbojās.